Hodinová šaráda (20.4. - 25.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Hodinová šaráda ::..
    Prostor pro Vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 20.4.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 25.4.2023 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asi se na akci vyfláknu ;)
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nejako moc nerozumiem tomu prečo sú v obchode len tajomné odmeny.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Otázka: Je mýval savec? - Podle mých informací zcela jednoznačně ano...
    Já jen, že by čistě teoreticky měly za šlechtění mývalů vyskakovat nejen mývalí hodiny, ale rovněž i hodiny savčí... :D
    Už se těším na šlechtění, zásob mývalů, ryb i savců mám přehršel a nedostatkem SK rovněž netrpím.
    Ještě se podívám, zdali není v plánu Baby boom včetně slevy (nikoli na daních, ale na spotřebě SK).
    No a pak vzhůru do toho, půl či spíše celé je hotovo!
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jan.svatek, při šlechtění v této akci bude mýval zařazen jako akční zvíře. Bude tedy poskytovat mývalí hodiny.

    upload_2023-4-19_10-44-44.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli sem počítal správně bude potřeba 95 savčích hodin,76 rybých hodin a 114 myvalých hodin.Je ale velmi pravděpodobný,že při těch počtech sem se někde sekl.:cry:
     
  7. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Líbí se mi dodávky, po málo kusech, takže spousta odměn. Jen odklikat to bude asi na dlouho. Počítat to nebudu, počkám na šlechtění za 1 SK a pak pojedu o stošest
     
  8. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak nevím jestli to RT s těmi akcemi trochu nepřehání, 2 najednou?????:sleepy:
     
  9. barca279

    barca279 Vážený autor

    neviem mne to pride dost slaba akcia,same tajomne veci ktore uplne vytesnujem zo zivota.asi to budem ignorovat
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Poprvé váhám, jestli do akce jít ........ odměny za hvězdičkové mince jsou bída a utrpení :cry:. Z TS vždy padají jen lištovky (ještě, že lišta je bez omezení) a pokud chci novinku, koupím celý balíček. Na tajemno už dlouho nespoléhám. Při BB mi přeskakuje maximálně v hlavě, ale u zvěře ne. Tak nevím zda risknout, že BB bude i o víkendu a za 1 SK -.-
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Počkám jestli bude šlechtění za 1SK :music:
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Túto akciu vynechám.Tajomné tie nemusím pchajú ich do každej akcii.Zo včerajšiej akcie som dostal s tajných samé lištovky.Ale lišta je bez dna.Trochu som medvedíkov pošľachtil a počkám si na BB ak ho dajú na víkend alebo za 1 SK.
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce půjdu ;). Nevynechávám :). SK je dostatek, ale pokud by byla ještě akce za 1SK, tak bych se také nezlobila :). Všem, kdo se rozhodnete šlechtit, přeji fajn hru :). Hezké odpoledne
     
  14. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Další zbytečná akce. Jako by to včera nestačilo se spešl plochou :wuerg:. Asi ji udělám, aby mi neshnilo SK, ale radost ze hry nula :cry:.
     
  15. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, tož já do akce jdu, 4 celkem snadno získatelné pikolky jsou dostatečná motivace.
     
  16. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ja by som chcela prvú dekorku :inlove:to včasné ráno , alebo ako, veľmi sa mi páči, ale ešte netuším, či a ako sa k nej dopracujem:p
     
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ahoj, jediné co mi z odměn přijde zajímavé, je bedna z řádku: Bedna s bonusy III. Těch není nikdy dost... :D
    (možný, byť zdaleka ne jistý, zisk vrtulí a SK, nebo případně bonus rostlinných, chovných, dílenských, nebo stromových výnosů)
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Šlechtění? Jasan! Jen aby bylo BBéčko. SK dost - když tak otevřu nějaké ty bedny. Také jsem hledal mývaly v přehledu savců, che :)- a až na konci samostatná položka . Jojo, samá privilej( jen aby ale také padalo dost vyšších šlechtěnců).:p:)
    Tajemno - děs. Javory xxl a bobři xxl. Ty vůbec nedávám na plochu, moc dlouho jim trvá, než se okotí.:oops: Raději dám zlaté bobříky, když je neonka.;):)
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ku šlechtění zvěře připravena. xD Jen s radostí vyčkám na BB ideálně kdyby byla i slevička na šlechtění. 8)
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    BB a šlechtění mývalů nevynechám ale akci ano.Samé tajemno i bedny z pravěku a piccolo to nezachrání. Zvířátka si raději nechám,sezona jich spoliká dost.Kdyby tam alespoň za snahu byl chlivek želvy nádherné ,to bych své rozhodnutí nrčitě změnila;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.