Hledání velikonočních vajíček (5.4. - 11.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Je to tam, je to tam!
    [​IMG][​IMG]

    A maximum?
    [​IMG]
    Zprvu jsem myslel, že budu potřebovat snad 95 her, nakonec to šlo přece jen lépe (asi jsem pochopil, jak na to).
    Všem přeji úspěch ve hře, aspoň tu želvu nádhernou...:D
     
  2. milda41

    milda41 Pisálek fóra

    Moc děkuji, zkusím to.



    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/4/23
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Nejde mi to tak rychle... 35 her (takže levé odměny mám "v kapse") a v pravo 1.010.800 bodů (24 odměn "v kapse")
    ...chtěla jsem dohrát do odměny č. 33 (výběh pro želvu nádhernou), ale 2.500.000 bodů? To asi nezvládnu...

    EDIT:
    jen poznámku... vím, že k Velikonocům patří kuřátka, zajíčci atpod... ale přiznám, že kdyby byla různobarevná kolečka, tak mi to je na pohled příjemnější. Blbě se mi hledí na obrazce, které mám spojovat.

    EDIT2:
    posouvat příšerky? Jsem nepostřehla nějakou funkci minihry? o_O o_O o_O
     
    Naposledy upraveno: 9/4/23
  4. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Taky hlásím hotovo,stačilo 49 her a moje nejskore 106970:p Času dost tak to nevzdávejte;) Dob skvělej výkon,klobouk dolů:D
     
    Naposledy upraveno: 9/4/23
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek když spojíš příšerky, tak ty nad nimi spadnou dolů a tím se posunou. Cílem je, aby se posunuly přesně na místo, kde jsou díry. Je to základní funkce, nic speciálního na tom není. ;)
     
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    [​IMG]
    Ráno budu 8):D. A pokud mi pomlázka nerozostří vidění, zastaví se počítadlo her na souměrné sedmasedmdesátce ;).
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, tak jsem zkusila videa a návody od farmářů na foru, prostě mi to nejde, nevětší skore - kolem 13000, stonek mám a díky tomu, že mi vypadla z jedné jediné tajemné stáje Vánočka želva nádherná, tak se nemusím už plahočit...Všem přeji pěkné Velikonoce
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, nemožné se stalo skutečností - mám také hotovo :D
    Ale moc mi to nešlo a budu ráda, když podobnou minihru hodně dlouho neuvidím ;)

    spojovačka velikonoce.png
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak levá strana hotová, z poslední sklizně mi to hodilo ještě jednu hru navíc. Nejvyšší skóre bylo 101.710, což byl v podstatě zázrak, kdy se mi hned prvním tahem podařil udělat velký okruh a pak se vajíčka doplňovala tak šikovně, že jsem vytvořila další velké okruhy. Jinak byl průměr na hru cca 35 tis.bodů.
    Princip jsem pochopila, ale na ono posunování vajíček na vhodná místa jsem spotřebovala vždy tak 4 tahy, takže na nějaké velké spojování mi pak nezbývaly.
    Oceňuji, že na zisk stonku stačilo jen 30 her a na celou levou stranu jen 33. To se celkem dalo odehrát, neumím si představit, že bych se mořila třeba se 70 minihrami.
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Nahraté najvyššie skóre u mňa 70390 bodov.Podobné akcie budem ignorovať.Môžem pri jednej mini hre sedieť aj 2 hodiny a s tým čo dostávam nevykúzlim vôbec nič.Keď si prepočítam priemer tak je to celé zlé:(:(.
     
  12. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Přidávám se k těm, co mají hotovo - 84 her, ale z Piccolo "Nemrtvý poklad" - to je k vzteku. Jinak ze začátku byl průměr kolem 20 tis. Mohu jen poradit, že se vyplatí obětovat 4 i více pokusů na přípravu příšerek, aby uzavřený kruh byl co největší. Tímto jsem zvýšila průměr na 35 tis. za hru. Nejvyšší skóre 83260, ale to bylo jen jednou. Tak přeji zdárné doběhnutí do úplného konce všem!
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Řádek je doma a teď už jen pomalu zbytek :)
    [​IMG]
     
  14. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    DANKA722 chýba mi posledný pohár zvierat. to budem riesit okamzitym zberom zvierat hned ako sa dostanem k piatej nasprejovanej kvetine :D

    zatial som az taky nedostatok padatiek nemala. furt to dopadalo aj ked tesne. pri tejto akcii mi akciova burina da na jednej ploche 25-40 padatiek, co nestaci ani na jedno pomletie. este ze mi padlo na kole 100% a zapla som jacka, ze som vypestovane mala uz vcera rano. od vtedy pestujem hortenzie a snehove gule :) z tych pada aspon trochu :D
     
  15. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Mám odehráno 17 her a už teď vím, že se ke stonku nedostanu. Nevadí...alespoň jsem to zkusila a příště budu vědět jak na to. Každá zkušenost se počítá a když se mi něco nepovede, tak se z toho nebudu hroutit. Je to stále jenom hra. Hezký zbytek velikonočního pondělí :)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chybí mi jedna hra k řádku. Už aby to dozrálo a můžu zmizet...
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak konečně stonek je a víc krát tuto akci nedělám, je to promně utrpení když mě to nejde.

    [​IMG]
     
  18. .jozefinapizgovaguza

    .jozefinapizgovaguza Rádoby autor

    Ahojte .mam malo padatok ,ako na to poradte prosim
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .jozefinapizgovaguza - zdravím, v debatní sekci máme vlákno ST: Jak na "vypadávátka" - rady a zkušenosti - doporučuji si to přečíst. Vyšlechtit si ve skleníku nějaké ty rostliny s dlouhou dobou růstu, abys je pak při akcích mohla na padátka používat. Pokud nemáš nic takového vyšlechtěno, dej si na noc na malá políčka nějakou delší rostlinku alespoň s vodou a hnojem, ať ti ráno něco při sklizni napadá.
    Dále můžeš o pomoc s padátky požádat farmáře ve vlákně Zasílání a výměna dárků

    Ať se daří
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    48 her (levé odměny mám "v kapse") a v pravo 1.447.660 bodů (27 odměn "v kapse")
    ...chtěla jsem dohrát do odměny č. 33 (výběh pro želvu nádhernou), ale 2.500.000 bodů?
    Právě vyhodnocuju, že už to nestihnu...
    Nejvíc bodů se mi podařilo nahrát 69.210. Ale spíš se to prakticky pohybuje někde mezi 20.000 - 40.000 bodů.

    Časomíra do konce akce 15 hod.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.