Hledání velikonočních vajíček (5.4. - 11.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Už mám také dohráno. Minule jsem potřeboval na celou akci 79 her. Tentokrát mi stačilo 45 her, tudíž jsem potřeboval o 43% her méně. Vzhledem k tomu, že jsem minule dosahoval svého průměrného skóre hned od začátku, považuji to za celkem vypovídající údaje. :)

    upload_2023-4-8_15-46-42.png upload_2023-4-8_15-46-53.png
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    doben
    Tyyy bláho, to gratuluji - ale mohl by jsi nám prozradit, jak se dá nahrát jedním tahem 128000? Já mám obklíčeno pomalu celé pole (aspoň mi to tak připadá:p) a stejně mi to hodí jen třeba 30 tis. Nejvyšší skóre mám někde první - druhou hru, a to asi 71.000 a od té doby jsem vděčná za 20-40 tis. A tu první nebo druhou hru si myslím že nám nahodili udičku, abychom se víc snažili..no snažím se, co to jen jde, ale marnost nad marnost...a vlastně mě to pomalu přestává i bavit, když vidím, že konec nevidím..
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo ;) Ale tak rok tuto akci nevidět :wuerg:
    [​IMG]
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Pomaličku polehoučku se zlepšuji, ale není to žádná hitparáda. Ale nevadí, pojedu do konce a uvidím, jestli dosáhnu na tu zatracenou žabu. Jsem klasický pomalík, stonek získám s přehledem. Všem rychlíkům gratuluji.
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Dob gratulujem, raz darmo, kdo umí, ten umí, Tebe tie minihry všetky idú;)
    nechcelo by sa Ti nahrať videjko:music::inlove:
     
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    mam akutny nedostatok padatiek. hra sa spikla proti mne a nedava mi skoro nic... len pre padatka som dnes aktivovala jacka, aby som mala skor napestovane ze mozem zasadit dlhodobky. momentalne mam skoro 6000 buriniek a nemozem mliet kvoli chybajucim padatkam. som z toho nestastna, dufam, ze zajtra dopestujem potrebne mnozstvo rastlinky.
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    PampusikLenusik, na Strome múdrosti na Rúbanisku máš splnené komplet poháre?;)
    [​IMG]
     
  8. riisabery1

    riisabery1 Zelenáč fóra

    ahoj jak to dokážete tak rychle napěstovat ?? i s Mrkvovkou jsem teprve u 13 hry takže asi nestihnu ani stonek :)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    riisabery1 - ahoj, mrkni třeba na předchozí stránce na příspěvek od Danky - klik zde ;)
     
    moncicak7070, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pěstování je tentokrát vážně zdlouhavé, z jedné sklizně namelu na 1-2 hry (podle toho, co mi zbylo z předchozí sklizně). S padátky ovšem díky tomu není problém, stíhají v pohodě.:p
    Stonek stihnu, ale určitě se ani nebudu snažit o nic víc, byť by odměna byla sebelepší.
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) napestovane bolo raz dva , vdaka kolesu a bonusom ;), len to spajanie bolo zdlhave a strasne unavne , nastastie nebolo to casovo obmedzene
    [​IMG]
    nedokazala som si zlepsit skore , ale nabuduce to snad bude lepsie xD a budem sikovnejsia xD
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Na jeden tah to samozřejmě nejde, jsou na to potřeba alespoň 3-4 velké kruhy za hru. ;)
     
  13. anvan

    anvan Dozorce fóra

    doben
    jojo, já to jen blbě napsala - jasné že na jednu hru. Ale abych udělala jeden velký okruh, tak potřebuju nějaké příšerky na výměnu - ty získám nějakým dalším tahem. A tahů je jen 10. Takže 4 velké okruhy nechápu. To by musel být jeden velký okruh s max.jednou výměnou, ten odkliknout a už mít možnost dalšího velkého okruhu ....já to mám vždy tak rozházené, že na větší okruh potřebuju pro spojení aspoň 3-4 příšerky. To jsou 3-4 tahy navíc. A tím jsem u konce....nebo dělám něco špatně?
    Asi se na to vybodnu a basta.
    Lidičky, ale všem vám přeji krááááááááááááááááááááááááááááááásné velikonoce!!!:inlove:
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anvan trik je v tom zaplňovat díry posouváním příšerek. Díky tomu můžeš na jeden tah zaplnit i několik děr. Doplnění si většinou šetřím jen na situace, ve kterých je posouvání neefektivní, protože by úspěch závisel na tom, co nového se objeví. Tím pádem mi na konci zbyde několik doplnění, které můžu využít na uzavření dalšího velkého kruhu. Momenty, kdy jsem spojil 5 příšerek čistě kvůli získání doplnění, bych spočítal na prstech. ;)
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,že jsem se do teho pouštěl a už vím příště že toto nehrát,vubec mě to nejde a zbytečný čas stím trávím,odfláknu to na ten stonek a neřeším pravou stranu.
     
  16. milda41

    milda41 Pisálek fóra

    Ahojky, může mi prosím někdo poradit. Memůžu hrát minihru, zřejmě jsem klikla kam jsem neměla, když ji otevřu mám ji větší nemůžu sbírat příšerky a když z ní chci odejít tak tam nemám šipku ZPĚT, takže ji musím zavřít X v pravém tohu. Děkuji moc !!
     
    -Jara05-, moncicak7070 a Dave Lister tohle ocenili.
  17. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Dotyčného oslov a napiš zprávu - Dave Lister
    milda41

    ahoj, máš aj väčšiu farmu - všetko? Ak áno, stlač ctrl - a zmenší sa ti.


    ***Odstraněna citace***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/4/23
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj milda41, pokud hraješ v prohlížeči, tak zmáčkni klávesu Ctrl a kolečkem na myši si upravíš velikost stránky. Jestliže hraješ v Samostatném klientu, tak v Nastavení hry je možnost vybrat si velikost zobrazení.


    upload_2023-4-9_14-17-21.png




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070, DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Děkuji za kódy easter2023 a happyeaster23 - oba se hodí.
    Abych nebyla zcela mimo mísu, tak dnes jen pěstovačka. Zítra odehraji zbytek her a možná nějakou navíc...
    Hezkou neděli všem.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám odklikaných dvacet miniher. Tři čekají. Nemám na to náladu, počkají. Tohle je opruz, když za devět tahů nepřipravím nic solidního. Odklikám ještě těch deset na řádek a finíto. Žádná nová želva, žádná pikolka. Vůbec mi to nevadí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.