Hledání velikonočních vajíček (5.4. - 11.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nechcem sa vyhovárať,stonku mám od včera,ale či sa dostanem,alebo lepšie,či chcem sa dostať ku korytnačke,je otázne.Zo začiatku v pohode,ale posledné hry mi to podhadzuje kombinácie,že konečná! :cry: Často 5-6 ťahov len na prípravu a nakoniec sú body v pasé. Minule v pohode 80-90 000 a teraz priemer 50-60 000.Asi to ukončím a nahádžem tam mývaly.
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Pitrýsek47, ..nevedela som si spomenúť, ale našla som v Migošových videách, nie skúmavky ale krabičky s makrónkami som myslela na Narodeninách 2023:music:;), a veď to je skoro to istéxD;)

    k tejto akcii
    [​IMG] posledný zber mám za sebou, ešte násjť chuť a pospájať vajcia:D
     
  3. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Gratulujem dokončivším, ja pomaly pestujem odohrám 2-3 hry, znova napestujem a dookola. Momentálne 13 hier. Snáď to pôjde takto až do konca. Korytnačka nádherná nádherná odmena, ešte som nemal to šťastie z tajomna. Nevzdávajte sa , bojujte. Ide to :)
    [​IMG]
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    DANKA: Hodinky nebo holinky, oboje se natahuje :D, teď už jsou jiné vychytávky hodinek než natahovací.
    Přesvědčila jsi mě, jsem úplně neschopný, neumím myslet pár tahů dopředu, neumím spojovat, neumím barvy, předlohy máme všichni stejné.... umím jen kritizovat ;), vždyť je to o ničem, želva bude jindy, že je nádherná? Sidonie byla taky...
    15 her, stonek bude
     
  5. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Přeji pěkný velikonoční večer všem, moje nejvyšší skóre 33.000, odehraji 30 her a šmitec, mám jen "jedny nervy" a nebudu si kazit velikonoční svátky.
     
  6. letníden

    letníden Zelenáč fóra

    Hraji poprvé, spojovačky mě moc baví. Jen mám málo padátek. Přeji všem krásné velikonoce.
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]
    To už je lepší jak prvně, ale na vás tady teda nemám :D :D vyjedete bomby :D
     
  8. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Zatím odehraných 30 her, na dalších 20 napěstováno,ale chybí padátka tak sem rozjel dlouhodobky.Nejlepší skore 102420 a nahráno mám 1827080 tak to snad dám celý :p
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak koukám, že když jsem ani nezačala, o nic jsem taky nepřišla.Už zkušební pokusy naznačily, že až k takovému zlepšení nedošlo, abych hrála "přes sílu" protože když už mám napěstováno, tak to přece odehraji, že jo? Proto jsem se tomuto pokušení nevystavila. Odměny nejsou podstatné, pokud mě minihra baví, dokonce napěstuji navíc. Například lasičáka jsem nikdy neobehrála o všechno, tentokrát chyběly dvojky, ale jednou se to podařit musí!
    Danka, návrat ztracených dcer? Vrátila jsem se z pirátských vod do útulné jeskyně a fatranský medvídek se taky probudil?;)
    [​IMG]
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Zítra to dorazím :music:
    [​IMG]
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak můj cíl stoneček splněn ;). Opět jsem se přesvědčila, že tato hra není moc pro mně .... zkrátka mi to nejde a nejde :(. Ale co nadělám, jedu dál, něco ještě napěstováno mám, potřebuji hlavně padátka a to co si ještě uhraji už bude pro mně jen jako bonus ;):). Všem šikovným a hotovým posílám velkou gratulaci.
    Všem přeji hezké velikonoce :)
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já mám teprve 22 her, žádná sláva, ale dnes jsem si konečně zase vytočila 100% do stodoly, tak se trochu snad pohnu a dostanu ke stonku, ale na tu želvu to asi stačit nebude, tam je moc bodů a mně ty hry nejdou, jak bych chtěla mám teprve 917000 bodů, což je od želvy hodně vzdálené, kdo má hotovo, tomu veliká gratulace.
     
  13. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    žádnej spěch -stonek udělám a dál jen zvolna . Minule když byl florenovník tak jsem obětoval 15 000tis SH 7 000 vrtulek - teď to za to nestojí
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Stonek je, ale opravdu se mně nedaří. Nejvyšší skóre 64.630, výpliv 60.650 a čím víc her mám za sebou je skóre slabší. Aspoň jsem neudělala chybu jako minule a hraji průběžně. Něco ještě uhraji, ale pouze proto, že je venku opravdu aprílové počasí.
    Přeji všem pěkné sváteční dny.
     
  15. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, môžem spraviť prtsc toho, vďaka čomu máš na 1 políčko 51 ? Nech robím čokoľvek, som na pc stále, max 11 mám na políčko1x1. Stále tomu nechápem, niekto spraví akciu za 1-2, iní , aj keď hrajú 12 rokov a dávam hocičo na urýchlenie, zvýšenie, tak síce napestujem na stonku, ale až v posledné dni a NIKDY nespravím pravú stranu, čo je v týchto akciách. Pre nových farmárov je toto nesplniteľné vôbec a čudujem sa, že vôbec hrajú.
    Podľa mňa hra má byť na odreagovanie a v poslednej dobe ide len o naháňanie a nesplniteľnosť akcií. Rozmýšľam, či hru neukončím už nadobro, nakoľko nemienim tráviť všetok voľný čas len pri hre, ktorá už nie je zábavou....
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    hurá, tak som si to tu odsedela a môžem ísť veselo chystať veľkonočnú hostinu:D


    minnie30 to je komfortné pole, v diamante 100%, ďalších 100% z kolesa + vrtuľka, keď použiješ vianočku, bielu nevinnosť a SH doba rastu je rovnaká ako na obyčajných poliach s vodou a hnojom;)


    Gordonka, a čo si si neuplatila mladého, napr. niečo dobré navariť a tanier položiť pred minihru, napestovať vieš rýchlo:D;)
     
  17. máťochov

    máťochov Stará škola

    Tak už jsem se také doplazil do konce, jupíí. Stačilo 66 her.
    [​IMG]
     
  18. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    DANKA722 ďakujem veľmi pekne za cenné rady, vyskúšam, krásne veľkonočné sviatky
     
  19. 007lala

    007lala Pilný autor

    Stonek mám a želvu bych chtěla, aby ta moje jediná měla kámošku, ale asi se k ni nedoberu. Přestože mě ta hra baví a přestože opravdu promýšlím každý tah a několik kroků dopředu, moje maximum je 75.000 a víc ani Ň. Z návodových videí, které jsem různě viděla, bych při takovém rozložení taky nahrála ranec. Ale nikdy se mi nestalo, abych to měla tak hezky rozdané. Je to vždycky rozházené a promíchané tak, že bych potřebovala na jedno kolečko deset žolíků. Abych udělala jedno kolo aspoň za 20.000, musím před tím udělat čtyři až pět přípravných za pár stovek. To se pak motivace lehko ztrácí. :sleepy:
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré, byť ponuré, sobotní odpoledne, odehráno 22 her včetně dvou darovaných. Uf, stále nic. Těm, kdo dají komplet pravou stranu, veliká gratulace. KŠ mi stávkuje a upřímně řečeno, mi hraní moc nejde. Mě by stačily všechny bodíky do sezóny. Počítám, že v pondělí by mohlo být hotovo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.