Hlavonožčí příšerkové jesle (29.2. - 6.3.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vaccis, nevím jestli se bude jednat o odbornou radu, ale spíše uživatelskou. Pokud hraji v prohlížeči, tak jedině v anonymním režimu. Ve standartním se mi hra seká a o plynulosti nemůže být řeč. Takže doporučuji otevřít stránku s hrou v Anonymním režimu a hraji v Google Chrome.

    Anonymní režim nalezneš v prohlížeči vpravo nahoře, symbol tří teček.
    upload_2024-3-6_15-42-28.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Skali, radyn.m a pezt tohle ocenili.
  2. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Dave Lister, zajímavý nápad, taky zkusím, ale ve firefoxu. V Google chrome mám velkou nedůvěru ...
     
    -Jara05-, Pitrýsek47 a Dave Lister tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, Bítlsáku, já mám totiž místo monitoru televizní obrazovku. A to zamrzání nesouvisí s počítačem. Spuštěné rádio hraje, i hra se jistojstě načítá, jen můj zobrazovací prvek nefunguje :)
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Y_n_O, monitor, ani obrazovka "nezamrzne" a pokud ano, tak by Ti to blblo na všem. Aj při sledování TV. Zkus to, jak se sekne hra, přepni na nějaký film, pokud to jde, a uvidíš že obraz s největší pravděpodobností normálně pojede ;) (teda pokud nemáš v háji televizi, ale to by nás teda byly mraky :D)

    Sekání se obrazu na Farmeramě může mít důvody jaké píše Jonsdorf, ale může to stejně tak dobře způsobit čekání Tvého počítače na odezvu serveru na kterém běží Farmerama. V takovém případě nemusí být chyba ani na Tvém počítači. Samozřejmě, čím pomalejší Tvůj počítač, internet, a server pro Farmeramu, tím bude "zamrzání" obrazu delší a horší.
    Postupy co popisují modíci, Ti umožnují zrychlení Tvého počítače, zkrátka mu krapet ulevíš při jeho práci ;). Ostatní položky těžko ovlivníš, anebo vůbec.

    edit: Y_n_O, tož to jo, tak to už chápu. Na to bych neměl nervy, bych tu bednu poslal na výlet, leteckej xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 8/3/24
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    radyn.m, já televizi nemám, mám jen tu obrazovku místo monitoru :)
    Prostě se to kousne a pak se po kouskách objevují různé proužky, čtverečky, které začínají nabíhat. A je fuk, jestli hraju farmu nebo se dívám na nějaký film, ať stažený nebo streemovaný.
    Už jsem si na to zvykla, tak to neřeším.
     
  6. jetel1959

    jetel1959 Zelenáč fóra

    Zdravím, nevím kam napsat tak píši sem. Doufám, že se někdo nade mnou smiluje a odpoví mě. Po skončení akce Hlavonožčí příšerkové jesle, mi zmizely ze stodoly všechny rostlinky upíří lilie. Kde si ji mohu znova koupit? Kde ji získám? Pokud to někdo ví tak mi sem napište. Moc Vám děkuji za případnou odpověď.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jetel1959, měly by být ve stodole, pod položkou Děsivé předměty. Tam je najdeš. Pěstovat půjdou až bude znovu Děsivá noc nebo nějaká akce v Měsíčním světě :)
     
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jetel1959 - hledáš ve stodole ve správné kategorii?
    upload_2024-3-8_18-29-58.png

    Nedodal/a jsi rostlinky do stálého úkolu? Rostlinky budou dostupné opět při děsivé noci. Pokud došlo k dodání rostlinek do nuly tak na tebe bude příště čekat 5 rostlinek na rozpěstování

    Přeji hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.