Hlavonožčí příšerkové jesle (29.2. - 6.3.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Bylo to rychlé
     
  2. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Taky mám hotovo..... pošetřila jsem Jacky a pak točila novu kytku do úkolu. Na ten mi chybí vlna a chrlič, ale už na tom makám :)
    Všem, kdo mají hotovo gratuluji a těm, kdo ještě plní přeji hodně štěstí na padátka.
    Krásný víkend :)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, také hotovo ;).
    Všem hotovým gratulka a těm, co plní přeji ať se daří :)
    Hezký víkend všem ;)
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Napestované budem mať až pondelok.Ak neurobím takú chybu ako včera všetko som hodil do tých jaslí a musel som znova rozpestovať.Keď sa darí tak sa darí.Dnes budem sadiť niečo na padátka.Rýchlikom gratulujem;);).
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    aktuální stav je 432 padátek a 10068 akčního chce to klid a nohy v teple času dost;)
    edit na poslední úkol v družstvu mě schází už jen 210 chrličů tak to se asi zapotím:music:
     
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Jaj, Boha jeho , prý "pár vypadávátek a fertig ...! "
    Miminka řvou , chrastítka nemají ...:cry: Koukám, že jsi asi v tom kostele usnul xD
     
  7. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    To je divné, akce dokončena,ale na stonku řadu nemám
     
  8. Majda284

    Majda284 Zelenáč fóra

    zkus hledat, já ji mám až na 4. straně
     
    burds tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ivacek53 - ahoj, zkus použít vyhledávací okýnko

    jesle.png
     
  10. martyny1234

    martyny1234 Zelenáč fóra

    Ahoj, lze vůbec tento úkol splnit bez nákupu různých košů a bonusů? Jedu klasika sklízím a vůbec mi nepadaj chrastítka, nemám šanci to stihnout.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Konečně to napadalo na dvou farmách ;) brzy ráno hotovo
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Krásné ráno v jesličkách :) tak ještě jednu sklizeň po obědě a bude taky hotovo, chrastítka padají souměrně s akční rostlinkou :p

    tak jsem nemusela na noc dávat dlouhodobky. Jsem spokojená, protože jsem ušetřila lístky, bonusy i Jacky, jen jsem dala do zlata zisk na pole a že je víkend, tak u dobrých filmů sklízela i pozdě večer :D V družstvu úkol taky splněný, tak stihnu ještě udělat nějaké zásoby a kdo ještě bojuje, držím bu bu pěstíky ;)

     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Neviem ako som sa mohol zmýliť.Pekne by som sa prerátal keby som sadil až do zajta.Zabudol som si preškrtnúť 2605 akciovky.Tak že po obede budem mať hotovo na 100% a hrkálky už napadali;);).
     
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hlásám hotovo.

    [​IMG]
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nevím proč ale zasadila jsem ještě jednou i když už mám hotovo. Tak nevím nechat dozrát nebo vymazat?
    A stonek jsem taky nemohla najít. Prostě príma den.8)
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No jo no, nebyl čas koukat kde co lítá.
    Byl jsem s akcí hotowson někdy myslím v sobotu ráno?
    Nebyla tak uchvacující že bych to musel utíkat sdělit všem co nejrychleji...
    Jinak máš pravdu, cestou do kostela jsou tři restaurace a čtvrtou už si nepamatuji!
    xDxDxD

    Tož pokud někdo ještě bojuje a potřebuje vypadávátka nechť se na mě klidně obrátí i s holubem...
    S pozdravem míru zdar si užijte krásné slunečné pondělí...

    ;)
     
  17. janmil

    janmil Perspektivní autor

    Ahoj stonku nájdeš na 4 alebo 5 strane stonku
     
    burds tohle ocenil(a).
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké jarní odpoledne, tak i já mám hotovo. KŠ nic nedalo, tentokrát jsem ho moc neotravovala neb jsem viděla, že honička se blíží. Tam mu provětrám faldy. :pPadátka napadala v pohodě. Sice z každé sklizně cca 35 kousků. Ale vzhledem k počtu sklizní to bylo v poho... Takže odpočinková akce. 8)
     
  19. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Taktéž hotovo. Na začátku mě z první sklizně vyděsilo jen 67 chrastítek z plochy plné stromů, takže jsem se bála že akci ani nedokončím. Ale pak to z akční vyskakovalo pěkně, stejně jako Ciri13 jsem každou sklizeň měla průměrně 35 padátek. Takže chrastítka napadala sama a rostlina by po rozpěstování taky narostla do cíle sama, ale protože mám na hrobech stále všeho nedostatek a čas velmi omezený, hodila jsem do slotu 100% z polí a ještě večer bylo hotovo. Teď už si jen spokojeně plním stodolu a zásoby už začínají padat přes okraj. Myslím že kdyby to zmerčil křeček, tak ho ze závisti trefí šlak. :D
     
  20. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ano bez nákupu košů se dá v pohodě splnit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.