Hlavonožčí jesle (7.7. - 13.7.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Roky praxe v jeslích mi zřejmě nepomohou zvládnout hejno dětí v akci,ale samozřejmě zítra jdu na ně :D
     
  2. hel.cak

    hel.cak Perspektivní autor

    -družstvo- omlouvám se za mystifikaci, poněkud jsem přehlédla, že stonek je až na úplém konci celé akce, s nestačí udělat jen polovinu, vždycky býval uprostřed, proto byla vždy akce střední - těžká
     
    -Jara05- a -družstvo- tohle ocenili.
  3. hudy260

    hudy260 Perspektivní autor

    Máte tam dvě stejné hrubky - v 1. a 2. části má být Nové hrady z písku. V dalších částech už je to správně.
     
    ezzra a -Jara05- tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hudy260
    Díky opraveno, stane se ;)
     
  5. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    hel.cak, v pohodě, já jen abys nebyla Ty zklamaná po šlechtění
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    evainfo - řádky už ani nejdou řešit, kdy co odkliknout :p, mám mimo oblíbené jen ty, které používám zvlášť a to řádky na zrychlení SH, děsivku a řádky na rostliny, které dávají +1, jinak ráno řádky sklidím a co se trefí se trefí na ostatní hážu bobka a také žiju, tak mi ani nevadí, že už máme i dlouhodobé řádky i když jsou o ničem.

    Pro Piccolo bych také nešla, bo z toho nic kloudného nevypadne, teď jsem jich otevírala plno na vedl. farmách, co jsme dostali jako odškodnění a nepadl ani jeden florenovníček, za kterým by to stálo se honit, ale je tak malá pravděpodobnost, že je to fakt jen o štěstí a toho teď na farmě moc nemám, proto nekupuji ani tajemno, už ani nepamatuji, kdy jsem z něho dostala novinku, to spíš z těch, co někdy přistanou, ani nevím odkud, ale už to dávno není novinka, tak asi tak.
     
  7. milteska

    milteska Expert fóra

    a mě kupodivu z darovaného piccola florenovník vypadl :D ale do této akce se mi taky moc nechce
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak jestli dobře čtu, tak tato akce je rozhodně splnitelnější nežli honička :music: Akční lze jednoduše napěstovat :p
    hel.cak souhlsím. Ta část na pudinky se mi zdá lehká ;) Tulidomek za 1SK už praská ve švech xD

    Pokud je tedy opravdu potřeba jen 29ks, je potřeba vůbec šlechtit, nebo je někde chyba?

    Pozor!

    • 6.7.2021 13:55 - opraveny požadavky pro výrobu Kokosového pudinku
     
    Naposledy upraveno: 6/7/21
    dinoalesi, berkaKolchoznice a -Jara05- tohle ocenili.
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do akce samozřejmě jdu. Co udělám to bude. Šlechtit je stále potřeba. Těším se.
     
  10. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Jak nakrmeno za 1 SK? Něco podstatného mi zřejmě uniklo :(

    kutilka70 děkuji za informaci, to jsem zrovna chodila po horách, to už nedoženu :)
     
    Naposledy upraveno: 6/7/21
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Pitrýsek47 a Trepifajksl tohle ocenili.
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    takže 29 tých blbostí takže 290 chovov? :D Si robíte srandu?
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Kdo si počká, ten se dočká. Nepochopila jsem nic. To bude tím vedrem , teploměr mi ukazuje +39.;)
    Zítra se uvidí:music:
     
  14. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Tak jsem se rozhodoval jestli do toho jít,ale po úpravě pudingu na celou akci kašlu.SK si nechám na lepší akcixDxDxD
     
    kutilka70, charlie.b46 a spuntka tohle ocenili.
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja do akcie idem ,nevadi mi ze prekopem dake pole :p a odmeny neriesim ;) teraz mam sk dako vela ani neviem odkial mi priletelo xDxDxD No a stale potrebujem do druzstva daco slachtit :D len skoda ze som si nenaplnila tulidomek za 1sk :cry: snad ho nabuduce neprepasnem :)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Začnu pěstováním akční plodiny.Pokud bych náhodou nenapěstoval,nebudu plýtvat zbytečně SK.
    Na řádku se mi líbí bonus na stromy,ale využití 2x měsíčně je fakt super!:wuerg:
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11, na okamžitý zber zveri sme sa koľko načakali, tadiaľ ide cesta aj na stromy..xD;)
     
  18. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    333 hodin k aktivaci? Ani to nebudu číst a dám si dovolenou :p
     
    malanek70 a papulice tohle ocenili.
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tím že to změnili, tak jsem to přehodnotila, a začnu akční rostlinou, když už se má tolik toho šlechtit, tak počkám jestli bude bb.
     
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    také se mi akce nelíbí,ani stonek nestojí za nic a tak zřejmě vynechám,poprvé za 11 let!!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.