Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    akce včera dokončena,naštěstí jsem měla namleto superkrmivo :-D
     
    karolinka120484 tohle ocenil(a).
  2. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    5proti5
    Scroland

    Aj,aj,aj trošku vás chápu, ale i tam kde lišky dávají dobrou noc máte jak vidno internet a tam se dá najít spoustu věcí i za velkou vodu se můžete podívat. Asi jste byli "vytočení" z otázek dětí, ale můžete mít radost, že dítka pochytí nějaké české slůvko a naopak. Kdo hledá najde :) proč někdo rozhodl tak jak rozhodl bohužel nevím.
    Už jsem domlel jak slovně tak ve mlýně, akce byla prima, hlavně bez pěstování spousty akčních rostlin, díky za ni.
     
  3. irca-73

    irca-73 Zelenáč fóra

    tyto akce do 14 hodin nemá cenu dělat pro pracujicí do 14 hodin, ted jsem přiběhla a chybělo mi dodat 1 deka, a byl by celý úkol splněn:(, proč ty akce nejsou alespoň do 16-18 hodiny, nu škoda jako vždy, když pro nás pracujicí vlastně akce končí o den dřív večer:(
     
  4. Dášenkamášenka

    Dášenkamášenka Pisálek fóra

    Do 16.1. je vypýsané referendum čo by ste uvítali na tejto hre a tam je aj možnost či by ste si želali aby akcie trvali dlhšie a iné otazky len škoda,že sa dá hlsovať len za jednu možnosť. Mne by to tiež vyhovovalo keby akcie trvali aspon do 17 hodiny a niektoré sú len do 11.hod. akcia bola jedinečná niečo nové a napínavo zvládnuteľné, dúfan,že takýchto akcii bude viac len by mali byť výhry pre vyššie levely zaujímavejšie nie napríklad 18 chameleonov ale mohli tam byť vlci,žabky,baciany, a iné zvieratá alebo kvetiny,
     
    skalara.v, maja.rada a nanyblacks tohle ocenili.
  5. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    irca-73 souhlasím, já dneska po práci ještě šla do školy a taky mi chybělo dodat pár dek, které by se třeba i do té 14 namleli, ale přístup k netu nebyl... protáhnout to by rozhodně pomohlo
     
  6. matkoria

    matkoria Zelenáč fóra

    Zdravím, nedostala jsem za 3. splněný úkol dekoraci "čas krmení". Kam se mám obrátit?
     
  7. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj matkoria,

    ak sa ti nepripísala odmena, kontaktuj prosím podporu hry-ako na to tu. Prajem skoré vyriešenie.

    *edit mousicka*

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/1/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.