Hlídání nově "Chůva" (7.1. - 13.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    akcia úspešne zvládnutá a konto pekne zaokrúhlené. Učiteľ chameleón už pľuje na tabuľu a žiačikovia pekne menia farby. Teraz rýchlo vysúkať rukávy a domlieť ostatné krmivá a dopestovať preriedené kačky a sliepočky
     
  2. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    ještě dvě hodiny budu mlít deky... přiznám se, že čekat na to je pro mne otravné, ale chápu že je třeba také na něčem vydělat ;) i když mně to k nákupu turbomlýnu nepřinutí ;) reálné penízky utrácím raději za něco jinýho :) akce se mi líbila a už jsem moc napnutá na co bude třeba tolik chameleonů... :)

    edit: tak už mám konečně také hotovo xD
     
    Naposledy upraveno: 12/1/15
    lacrima a karolinka120484 tohle ocenili.
  3. dědoušek

    dědoušek Pisálek fóra

    Ukol jsem udělal a mám jen jednu dekoraci do stonku.Ta druhá není v inventáři a úkol je splněn celý.Poradí někdo?Dík.
     
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj dědoušek, skús reštartovať hru a pozrieť ešte raz. No a možno si si ju dal niekde na plochu a preto sa ti v inventári neukazuje. Ak ju predsa len nenájdeš, tak kontaktuj prosím hernú podporu >Ako kontaktovať hernú podporu<
    Skoré nájdenie a peknú hru prajem
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Ahoj...vzhledem k tomu,že jsem v této akci dost lenošila,nestihnu umlít deky.Nu což odměny dle zásluh.:):p
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Úkol splněn byl moc prima taková oddechovka a jdu dělat krmivo pro chamelonka a další krmivo mám ho málo protože jsem mlela hlavně deky.kdo poradí jak vložit nějaký obrázek je to moc hezké.zenkveta47.
     
    lacrima a Julinka11 tohle ocenili.
  7. Rendyfr

    Rendyfr Zelenáč fóra

    ahoj, jsem smutná, všechno jsem vypěstovala, něco dokoupila, ale nestačím domlít deky, schází mě 3.30hod, abych to všechno domlela, přeji všem ,aby se jim to podařilo,akce se mě líbila, až na to velké množství drahých produktů,,
     
  8. dudlík71

    dudlík71 Zelenáč fóra

    Rendyfr , akce končí až 13.1., na mletí ještě času dost ...nesmutni tedy ;).
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. kooketaa

    kooketaa Pisálek fóra

    Tak já si jsem zcela výjimečně musela pomoci za peníze, což mě trochu štve. Akce jsou dost na krev, když se chcete vyspat. Jinak celkem pěkná, trochu jiná akcička.
     
  10. brouktom

    brouktom Pisálek fóra

    Ahojky ukol chuva jsem také splnila jen malý detail na baharame nemám tak vysoký level tak nemohu vyrobit krmivo pro chameleonky ale jinak prima akce .
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. myrda

    myrda Perspektivní autor

    brouktom: krmivo pro chameleony se mele na farmě, ne na bahamě
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  12. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj myrda,
    brouktom měl asi na mysli, že nemá dostupné liči. Alespoň u mě to je poměrně daleko, než ho otevřu a budu tedy mlít krmivo pro chameleony :-(
     
    lacrima a -Pietro1976- tohle ocenili.
  13. -mariska55-

    -mariska55- Zelenáč fóra

    ahoj,patřím mezi ty smutnější hráče,potřebujií ještě namlet 17 ks dek...tj.asi 34 hod., do konce akce zbývá cca 21 hod.,poraďte mi,dá se mletí něčím zkrátit,nemám floreny ani peníze na zakoupení něčeho potřebného.Jinak ostatní mám hotové :(
     
  14. brouktom

    brouktom Pisálek fóra

    Ahoj Myrda hráč AsDYxC má pravdu nemám dostupné liči a to je pro mne zatím dost daleko takže chameleoni spinkají v lište.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. penama

    penama Zelenáč fóra

    Vynechávám akce,kde se používá mlýn.Mlýn je určen pro výrobu krmiva,ne na nesmysly.
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak poslední deka se právě domlévá a bude konec xD
    pro zajímavost:v družstvu dokončit ihned za 32 FL a u mlejna za 3 FL zajímavej nepoměr:cry:
     
    karolinka120484 a lacrima tohle ocenili.
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj -mariska55-, žiaľ nepoteším ťa, mletie dek sa skrátiť inak ako za floreny nedá. To je nevýhoda tejto akcie, ak si zle načasuješ mletie, tak holt bez investovania to nedokončíš:(
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  18. jira1030

    jira1030 Pisálek fóra

    Ahoj tak nějak nemůžu najít nikde v lištách ty chameleony. Poradí někdo kde vlastně jsou zalezlí?? Nebo se tak dobře maskují :D
     
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj jira1030, záleží na tom, či máš dostupný 66.level pre chameleóny. Ak áno, tak hľadaj v lište medzi zvieratami.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  20. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Deky pripravené a odovzdané :music: Nakoniec sa mi všetky úlohy predsa len podarilo dokončiť. Jupííí
     
    karolinka120484, lacrima a Ria30. tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.