Historky ze stáje na Madagaskaru (29.8. - 4.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    akce super, jen je škoda že nemám polovinu stromu ani plodin :(
     
    babina51 a vilm4 tohle ocenili.
  2. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahojte , to je krásna akcia, pripadá mi ako rozlúčková letná hra, zvieratká sú zlaté.
    Chcela by som ten rad ..... :p, potešil by ma,
    ale najprv som podľa obrázku čakala, že sa dostaneme k jednotlivým zvieratkám, kdežto animácie sú iné - napr. ak splním dodávky u hrošíka, tak ho aj získam , no nevadí, len sa mi ten hrošík v úvode veľmim páči :)
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Na Historky neřeknu ne,akorát je to v madadaskar provedení a nejsou to klasické Historky ze stáje,ale dobré každý historka je dobrá historka xDxD
     
    jindrasofr, babina51 a vilm4 tohle ocenili.
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Máš pravdu, nikdo jiný se na Madagaskar nehodí lépe než lemur. Nezařadit ho tam je trestuhodné.
    Tvůrci akce nemají dost fantazie.
    :D
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    MatýskoKamilková, tentokrát je to jednodušší, nepěstuje se několik druhů akční (duhové macešky, sedmikrásky a růže, navíc s rozdílnou dobou zrání), stojí a padá :oops:xD to na padátkách a zásobách ve stodole. Já jsem taky posledně nehrála, ale tentokrát to prubnu, mám před sebou celé tři dny volna, tak to zkusím nějak pošťouchnout a pak to dopadá :) Když do akce jde i vilm4 naplno a ne jen tradičně pro nálepku, tak to bych se musela hanbou propadnout, kdybych nebyla účastníkem zájezdu ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/8/19
  6. Babrlinka1

    Babrlinka1 Rádoby autor

    Nějak se nám z odměn nenápadně vytrácejí kupony na pomocníky
     
  7. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Kupony už nebyly v odměnách hodně dlouho.....a před tím jen 1h. Víc ani ťuk.

    Taky mi to vadí.

    Navíc zmizel ten 12h kombajn v RAMA- obchodě, který jsem kombinovala se sklízecím z beden sladkostí.
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Lida7373 a Babrlinka1 naposledy byly kupóny v akci Veselé záplaty, která končila včera (dokonce se daly získat celé 4 kusy).
     
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Teda-že se stanu inspirací pro jeden z mých velkých vzorů-Y_n_Očku- mě moc potěšilo.Tak ještě věnuji všem váhavým budovatelské dvojverší:
    Komu špajzka praská ve švech nemusí se báti-
    pilnou prací z řádku v nebi všechno se mu vrátí!
    Všem přeji úspěšnou akci.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Apachie1, ale vovovotom to je, bude něcojakodožínky, tak nám musí nenápadně vyprázdnit stodoly xD Protože se těch oslav nehodlám účastnit, vysypu, co mám, sem :)
     
  11. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    já tak rád trsam,trsam,on rad tak trsa,trsa...my budeme trsat.tam není lemur? já ho chci a chci a chci xD
    když vidím ty dodávky...ale co narvu to tam a udělám rt radost.do urny si omalovanky taky nevezmu:p
    všem at se daří a přeji krásný slunickovy dnik
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky mi to tedy vyšlo úplně jinak - ale jdu to prověřit ;)

    Edit: tak jsem měla pravdu - dodávala jsem jen ty "akční" položky (v tabulce tučně - jsou za 3 body jedna dodávka a já potřebuji na jeden level u postavy 12 bodů) a spotřebovala jsem na celého lvíčka:
    1020x mango
    32x balíček pro péči o lvy
    120x papoušek
    60x slon
    3300x svatá bazalka

    EDIT1: tak ještě žirafa:
    160x balíček pro péči o žirafy (1440x medvídek, 1760 makadamie, 1760x baobab)
    3600x skořice
    1020x arekový ořech
    1800x chilli
    1000x plumérie

    PS: názvy berte s rezervou (nemusí se shodovat se hrou ale s tím jak tomu říkám já ;) )
     
    Naposledy upraveno: 29/8/19
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Apachie, tos neměla dělat! Jsem se lekl, až jsem se skoro osypal! Já, starý skrblík, mám vysolit tolik tovaru? Notabene, když některé komodity ani v tom množství nemám? Mňo, urychleně vypěstuji těch potřebných takřka 7000 kostek a vrhnu se na papouchy a hrozno. Prokládat to budu proteou, pantoflíčkem a hlavně jam s paprikou a někde ještě musím upíchnout karyokar a liči. Také leknínu je poméně, než žádaný obnos, já to snad vygumuji z mého kalendáře! Se mi nechce do tolika pěstování, zvlášť když kolo po mně mrská takové dobroty jako je žluté peří, krejcary, sem tam marmošky nežádaného typu atp
     
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Trepifajksl: doufám, že jsem se někde spletla! Čekám, až to Soptík prověří

    Sopti:
    okamžitě mažu příspěvek č. 30, abych někoho zbytečně neodradila!! Tak to jsem ráda, že jsem se spletla!! Díky za prověření!

    Info pro ostatní - smazala jsem chybně spočítané dodávky v původním příspěvku 30, takže reakce Y_n_y a Trepifajksla nejsou "mimo mísu", protože byly na mnou chybně spočítané dodávky!
     
    Naposledy upraveno: 29/8/19
    babina51, danielka0000 a Y_n_O tohle ocenili.
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sopti prověřila - výsledky výše ;)

    edit - mohu dodat žirafu (tu jsem plnila spolu se lvíčkem) a mám ji tudíž odkontrolovanou s mými počty.
     
    babina51, mituli a Apachie1 tohle ocenili.
  16. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Hmm...pro mě je úkol nesplnitelný, zdaleka nemám na baha odemčeny všechny potřebné rostliny, dodám co půjde a pak budu ostatním tiše závidět ;)xD
     
    babina51 a Y_n_O tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plinto, to jsem psala už ve Farmorákulu, že obtížnost bude vysoká, pak jsem se opravila, že snad bude možné dodávky nahradit.
    Ale když základní mlýnský produkt chce dodávku ze šesté místnosti, mno, je to složité...
     
    Naposledy upraveno: 29/8/19
    babina51 a Plinto tohle ocenili.
  18. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    díval jsem se na dodávky a budu dodávat hlavně rostliny. Sice je jich více potřeba, ale nejrychleji se doplňují, dají se koupit v obchodě. Co se týče mlýnského produktu, tak určitě nebudu nikam spěchat a počkám si jak budou padat pajdátka a maximálně se budu snažit dodat bez mletí. Rozdíl činí cca 1000 pajdátek pro stonek a 600 pro poslední úkoly, přičemž poměr mezi medvídkem a balonem není rozhodující. Variant je spousta a každý si může vybrat svoji cestu i třeba s ohledem co má odemčeno. Není třeba jít jen po 3 bodových dodávkách - nemusí být zdaleka nejvýhodnější. Výhodnější může být i jeden produkt prodat na trhu a nakoupit jiný a při tom vydělat.
    Uvidíme jak to bude padat - mám zaseto saguaro a hortenzii. Saguaro jsem si mohl dovolit, protože mi padlo 100%, takže Fontánu v klidu dodělám zítra.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem si šikovně v noci v práci na telefonu na jednu plochu zasela požadovanou jutu, na druhé ploše mám žlutou růži... nesnáším hraní na mém debilfounu :-( Snad i těch jedenáct hodin z překvetlé růže nějaké padátko přidá...
     
    Naposledy upraveno: 29/8/19
    jindrasofr a babina51 tohle ocenili.
  20. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Akci asi pojedu na polovic zjistil jsem že nemám zebru jedině skočit pro ni do ZOO.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.