Historky z oceánu (18.8. - 24.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kostejnesmrtelny333 - ahoj, musíš zaplnit u postavičky všech dvanáct políček. Tím u ní splníš jeden level a můžeš přejít k dalšímu zvířátku
    - "v každém levelu je potřeba dodat plodiny 4x až 6x, s použitím duhového BZ boosteru 3x nebo 4x"

    upload_2021-8-18_20-31-53.png
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    xD pezt dobrýýý, gratulace :D
    Já se tady mátožím, ze stodoly by to odsýpalo, ale na akční jsem moc času neměl, zítra přidám, doplavu kraulem nebo taky klesnu ke dnu ;).
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný večer vespolek.... Gratulka peztovi :) Tak jsem se s tím taky moc nepárala, zvířátka rostla jako z vody :D
    [​IMG]
    Ať se vám daří ;)
    Dobrou...:)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdo chce jet akci na mobilu,tak asi jen v Puffinu,bo v Edge po najetí do akce po chvíli spadne celá farma!:p Samozřejmě v Puffinu farma jede jak namydlenej blesk,i šnek mně ukazuje záda!:cry: Že se nezobrazují počty akčních plodin v akčním okně,to je taková pomyslná třešnička na dortu!o_O Jinak je farma taková zamrzlá. Bude líp po skončení akce,možná!
    Celkově dávám za 5 - .:wuerg:
    Tak zase příště u nějaké lepší a hratelnější akce!
     
    moncicak7070, radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Taky mi jdou pomalu pěstovat akční, páč kolo (ne) štěstí mi nabízí opravdu echt kjaviny.. ale nevadí :D ( neskuhrám :D) není kam spěchat :D kam dojdu tam dojdu, mě ta akce baví už jen z toho důvodu, že nejsou pajdátka :) a je na výběr pěstovat dlouhodobku i krátkodobku ;) a doplňovat můžeš všechny :)

    Gratulka Peztovi ;) a dinoalesi :D
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ehm, jak rikam, mají si to otestovat, ono asi ma smysl používat zoom, když ho mají a hlavne když na ntb i na maximum to zabere pul displeje, který sam o sobe je maly... no tohle patri do skupiny nelogických věci, mělo by to byt naopak ze 100% = cely displej, kdo chce mensi, at si zmensi...
    Tak jedu zatím hlavne dlouhy, na kratky se dostanu az doma, tak mam stále jen první dve kola u zviratek...
     
  7. janibu

    janibu Rádoby autor

    Ahojte, tak já se opět také přidám. Hra na tabletu také nejde, ale je zarážející, že předchozí akce na světlušky na tabletu také nešla, ale poslední den jsem na tabletu akci dělala a šlo dodávat do domečků. Vůbec mě to nevyhazovalo. Jak je to možné, že to nakonec šlo???
     
  8. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Díky
     
  9. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak jsem si počkal na noční sklizeň a také hlásím hotovo. S kolem štěstí jsem se ani moc netrápil,
    stejně na mě s bonusy v poslední době kašle. ale aktivoval jsem oba své Jacky a obětoval nějaké SH, tak to docela přibývalo.
    Tak ať vám to odsejpá! Farmaření zdar! kája53
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Výjimečně jsem vytočila 200% a včera 100% + pár SH a akce je hotová :) . Jen s plody stromů jsem si skoro vyplenila stodolu, tak Farma bude celý víkend zalesněna a ono se to zase doplní :)
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Říká se Rostou jako z vody? tak u mě to neplatí, jsou pořád mrňaví :D to nevím co bych jim měl ještě nasypat, baští dobře, ale bez bonusu:p ještě jim dám čas.
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Delfínek a krabáček - díky krátké akční - jsou už "velicí"? Asi ano - prostě hotovo.
    Nyní se to trochu potáhne - zatím stojím na 5.
    Mějte se a ať se daří!!
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jako vážně v bedně s bonusy?? :wuerg:[​IMG]

    Někdy bych v té bedně chtěla najít i třeba 100%sklizně do stodoly :oops: Tak jsem se na tu bedýnku těšila.. úplně mě to přestalo bavit, jdu ven 8) .. nevím jestli to tam mám jen já a nebo je to náhoda.
     
  14. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj 14087

    Možný zisk z bedny s bonusy ZDE
    A pro jistotu jsem dávám ještě obrázek ;)



    bedna.png
     
    Naposledy upraveno: 20/8/21
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Potřebovala bych pro mrňousky růstový hormon,jejich vzrůst neodpovídá věku ...času ještě dost a to by bylo,abych z nich adolescenty neudělala :)
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno bezva Ptriško děkuji, že jsi si dělala snahu mi znázornit, že jsem vlastně opravdu smolařka :D :D xD A dostala jsem druhou pro mě nejhorší věc z bedýnky :D :D mám jich tolik, že jen uplatňuju tyto bonusy a není místo pro ostatní, ale já bych brala spíš ty výnosové bonusy :D :p
    Ty BZ/BBZ dostávám neustále :cry: sice my jde rychle postup, ale pomalu pěstování akčních :oops:
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, mám hotovo i bez bonusu, KŠ mi kromě spousty zvířátek, žlutých výroben, oranžových stájí a hvězdiček, dalo kvanta SH, takže jsem mohla plně využít 6.hod.stonek aniž by mi ubyly zásoby mého SH, co bylo v bedně s bonusy nevím, z 1 bedny jsem jich najednou měla 5, bylo mezi ními i 200% do stodoty, a jinak BZ a BZ/TBZ. Všem přeji příjemný den a aby vám rychle rostla zvířátka

    [​IMG]
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Bonusy se nekonaly, tak jedu v klidu bez nich. Nač plýtvat Jacky a SH, když je ještě spousta času.
    Mám 2x pátý a 2x sedmý stupeň.
     
  19. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak nějak ty akční nedávám, jde to strašně pomalu, to ostatní by šlo, ale nemám štěstí na kole, nikdy si nevytočím 100% nebo dokonce 200% domu, tak uvidíme co půjde, zatím mam to samé co 14087, a navíc se farma seká :p
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Tak všechna zvířátka řádně vychována až do dospělosti :p

    hroudov

    Taky se mi farma sekala, ale dostala jsem radu, nakupovat v semanářství až na konci dne, až už nepůjdeš na farmu.
    Opravdu to funguje ;) Farma jede :p Odkaz na informaci ZDE

    Doporučuji všem komu se farma seká toto zkusit :music:
    Jednou jsem ještě potřebovala na farmě něco udělat po nákupu a opravdu se zase sekala:oops:
     
    Naposledy upraveno: 20/8/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.