Historky z oceánu (18.8. - 24.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Tak já do akce také jdu. Na plantáži je u mě směska - mám tam zvířata, která potřebuji doplnit do stodoly, a taky jsem tam dala sazeničky stromů, po odtajnění nic moc, ale nechala jsem si je tam a mám tam i políčka. Naštěstí nemusíme řešit padátka, takže to zítra zruším a dám tam pole. Do akce jsou potřeba zásoby ze stodoly. Naštěstí to není taková darda, pouze angrešt, toho je nyní potřeba habakuk.
    Takže to je hlavně pěstovat a pěstovat.
    Je to hra, tak proč se nervovat. Já jsem třeba nedodělala akci Alchymistické bylinky - jak se dodávaly vodní bobule. Všeho jsem měla dost, uteklo mi to o cca150 ks vodní bobule. Na nákup jsem štěstí neměla. Byla jsem pomalá. Takže jsem zůstala viset 3 úkoly před odměnou Piccolo bedna. Mrzelo mě to, ale nervovat se nemá cenu. Na světě jsou horší věci.
    Pěknou hru.

    Edit:
    sovičko - přesně, i já čerpám info i nápady zde na fóru. Však si tu pokecáme, postěžujeme si, poradíme a občas se i vyhecujeme. Od toho to je, ne? ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/8/21
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pekny vecer prajem :) Ja ako vzdy do akcie idem a dufam ze dojdem az na koniec ;) Dnes pride vnuk a tak mam volno len v piatok pojdem na 3hodky trosku pracovat xD Budeme chodit na vylety a ak nam pocasie bude priat tak sa aj okupat pojdeme ;):p No a vtedy to mobil isti xD

    Madulka tiez som zostala visiet pred cielom a nervy som nemala ;) jednoducho sa bavim a je to tiez trosku rozcvicka nasich mozgovych zavitov :music:xDxDxD Priznavam obcas im davam pauzu a odkukujem rady tu na fore ;):pxD
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem překontrolovala stodolu podle seznamu, co sestavila mariejosefa (tímto moc děkuji, po těch dvanáctkách, kdy musím počítat furt a fčecko, se mi už číslice příčí xD), stodola má má dostatečné zásoby, jen žaludy neobsahuje v požadovaném množství, krčí se jich v koutku něco přes tři stovky. Asi jsou součástí nějakého krmení, co momentálně žere doplňovaná zvěřina, protože mám na farmě od každého stromku jeden kousek a ostatní plody moc neubývají. Na trhu pusto prázdno, na divošku tedy zasadím duby. XXL je 40 kousků, XL 13, s ponožkama to snad napěstuju a nebo časem urvu něco na trhu; vrtulkama plýtvat nebudu, ty budou potřeba na akční plevel...
     
    Naposledy upraveno: 17/8/21
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak nějak to tu vázne. Plní vůbec někdo tuto akci :music:
    Zasazeno, počet padátek nula xD
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem na tom obdobně - asi by byla větší odezva kdyby se akce neobjevila.
    Jsem ráda, že vše šlo hladce, snad to tak bude vždy.
     
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak zdravím z dovolenky ze Slovenska a ted jsem začala akci akurát nevím jak dlouho a kolik stihnu ale vnoučata jsou mi milejší ted jsou venku tak mužu na PC a ejhle vytočila jsem z 5-ti zatočení 100% do stodoly na 24 hodin
    asi protože mám málo času
    tak at se darí všem
     
  7. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak jsem se do akce pustila. První level hotov, želví mimino mi zarostlo nějakou chamradí. :p
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Přirovnal bych tuto akci jednomu starému přísloví...
    "Kdo dřív přijde ten dřív tlačí"​
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne.
    Tak krátkodobka šoupnutá už na střední pole a nyní čekám na dlouhodobku. Ale musím odejít. Tak mě napadlo, že bych zaúkolovala manžela až přijde z práce a nechala mu tady vzkaz...sklid, zasaď. děkuji, prosím. xDxD
    To snad ani né. Vím, co by mi odpověděl. Jsi velká podnikatelka v zemědělství, tak se ti do to montovat nebudu, co kdybych to ještě zkazil.
    Jinak perlím. Ráno, jsem si do diamantového slotu dala ananas. pečivo a nechala ho tam. Zjištěno až o sběru. Tak nevím, jestli jsem si nadělala do *** a přišla o výnos nebo né. Však říkám, když se daří, tak se daří.
    Pěknou hru, pokud možno bez zmatků :p
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nikdo nemá hotovo?
    Mám 1 zelenou :)
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    Pitrýsek47 - otázka správně zní: Alex, už máš hotovo? :D
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nevim proc setri mistem a počet kytek co mam nezobrazuji trvale nahore jak jsou ukazany požadavky na splneni... ono ted jednak musim naject na kytku ale hlavne je to uskoceny tak, ze v prave nabídce pozadavku je za rohem obrazovky, takze si nejdriv musim přes stodolu nebo sazeni mrknout zda mam dost, abych zas nemusel rozpestovavat... někdo by mel akci fakt skusit zahrat, jinak by ho to trklo a udelal co pisu...
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tass: Moc nerozumím, najedu na akční, zobrazí se stodola, název kytky a počet, je to sice malinko šouplé doprava, ale zřetelné. Vidím kolik mám dodat a kolik je ve stodole.
    Nikam jinam skákat nemusím.
     
    14087, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - ahoj - hraji v klientu. Pokud mám nastavený zoom na 100%, je vše v pořádku. Jakmile ho zvýším na 120%, už se objeví to, co popisuješ. Zkus si to v nastavení zmenšit ;)
     
    -Jara05- a duna.duna1 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Hotovo

    Screenshot_1.png
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pezt gratuluji, je poznat, že s péčí o mláďata máš bohaté zkušenosti, když jsi trumfnul všechny rychlíkové farmářky :)
     
  18. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No hra dobrá ale mě všichni chrápou to si mám koupit ten booster na probuzení,hra tu není poprvé ale vždycky aspon jeden vstal něco jsem zase někdě udělal špatně.

    To není možný mě to doma chrní a nemůžu to probudit.
     
    burds, -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zkus jim nařídit budíka ;)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Kostejnesmrtelny333 Ked im budes mat co ponuknut tak neboj zobudia sa ;):p ten booster je na nieco ine :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.