Historky z útulné stáje (2.12. - 8.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. milteska

    milteska Expert fóra

    tak já mám stonek + něco málo navíc,ale dnes to hraní nestojí za nic. Bud´se po přepnutí na jiné pole točí kytka a nebo mě to vykopne. Zkouším přepnout i na Unity,ale taky to nefunguje na 100%
     
    -Jara05- a anduleni tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak zvířátka jsou na stupních 6-6-3-3. Myslím, že do úterý to celé v klidu doklikám, když se občas na farmu dostanu ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/12/20
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    zítra bude hotovo ráno :)

    [​IMG]
     
  4. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hotovo , tak rychle jsem to ještě nikdy neudělala ,paráda !
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Akce byla pohodová. Dodávky ze stodoly až tolik nebolely. Dokonce jsem vydělala na trhu prodejem produktů. Moc se mi líbila grafika zvířátek. Zejména pejska, haf. Farmička je již v původním stavu.
     
  6. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    hotovo bez stresu a honičky, dobrá akce;)
     
    tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Zdravím, tak umlít ve mlýně 10 hvězdičkových sušenek a akce bude za mnou. Byla dobře kombinovaná. Ale produkty a zvířátka jsem nedala, nějak ubývají a já moc nechovám. V této akci se mi nepodařil vytočit žádný bonus na plodiny ale mám radost na trhu se mi podařil nákup nových plodů na baha a gekonů z farmy. Mám obrovskou radost. Užijte si krásný víkend
     
  8. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Ahojky, omlouvám se, pokud se ptám na něco, co již bylo řečeno, mám důvod dodávat 4*3, když nižší spotřeba je na 6*2? Je tam nějaký bonus, když dodávám ty "bonusové" suroviny? Dík. Prima adventní čas všem.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tulen1966, výhodnější je dodávat 6*2. Je potřeba méně akčních rostlin. Žádný bonus za dodávky +3 není.

    [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  10. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Dík za rychlou odpověď , tak jsem si to taky myslela, ale pak nechápu, proč tam ty dodávky jsou speciálně označené ?
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966, není zač ;). Jedná se o postup o +3 políčka a nedodávají se jen akční plodiny. Třeba kdo nemá dostatek farma nebo bahamarama rostlin může využít bonusovou dodávku a postoupit rychleji.

    upload_2020-12-5_9-42-27.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  12. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Jo, to chápu, že postoupím rychleji a můžu si vybrat, to je jasný - ale pak tam je stejná plodina - a když dodáš 4*3, spotřebuješ té plodiny víc, než 6*2 (celkem o dost víc), tak jsem si říkala, jestli to nepřináší třeba ještě jiný bonus :) aby to mělo smysl, bohužel jsem to přepočítala až po několika dodávkách, tak jsem na sebe naštvaná, teď mi těch pár set chybí :)
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Akce tada bleskove dokoncena, sklizen s vodou a jednou za den hnuj pro stihnuti otocky a je hotovo - mam 12 level a fakt je to vsechno?
    Jasne ze vsechny plochy uvolneny a dodavky ze stodoly nebo padatka usetrily spoustu akcniho kviti... a pozor ze tu bylo vyhodnejsi dodavat ty neorameckovane dodavky, i kdyz chtelo dat 6*, bylo to v souctu mene... totez susenky...
     
    filomena1952, Learka a davidson00 tohle ocenili.
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966, řešilo se to v první den akce, třeba ZDE. Věřím, že i přesto akci zdárně dokončíš :).
    Ale napíšu do reportu. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Tuto akci jsem chtěl původně úplně vypustit ale jelikož se od středy válím doma s covidem, tak jsem se do ní přeci pustil. Aktuální úroveň mých zvířat je 10-10-6-6 a čeká se na oba druhy koření. Předpokládám že zítra večer by mohlo být hotovo.
     
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak za pul hodinky sklízím napeču 6x kulatou sušenku a akce je dokončena zbyde spousta akčních a padátek takže dobrá akce a klidná a rychlá
     
    Learka, -Jara05- a davidson00 tohle ocenili.
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak hotovo :) Přijemná pěkná akce docela dobrý stonek a také dekorky :)
    Teď jsem využil situace a vytáhl cca 60 pod. stájí a sazeniček doufám že mi ta sojka už padne z 29 stáji by mohla :p
    Takže hodnotím za 1 :)

    [​IMG]

    @máťochov ---> Tak hlavně ho brzy poraž zmetka jednoho :)
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky hotovo, dekorace zatím nechám v liště.:p;)
     
    -Jara05-, Pitrýsek47 a tenista99 tohle ocenili.
  19. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Sel jsem a sklízel a nijak nic neřešil. nebyl čas. Teď to pro počítávám a narazil jsem na nulové pozici:
    275x keř sušenkového koření/245x keř sladkého koření/480x keř sušenkového koření
    Co to má za logiku?
    Možná už to někdo řešil. Pořád nemám čas všechno pročítat. Když, tak mi dejte jenom odkaz, kde se to řešilo. Dík.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Dík Fantasiro :) Připadala jsem si jako idiot, když jsem se na totéž ptala- viz pár příspěvků výše - nemá to logiku - nejlepší je dávat 6*2 a nehledět na "bonusovou" nabídku :) Taky jsem dodávala v dobré víře, že dělám to nejlepší, do okamžiku, než jsem si to spočítala a zjistila jsem, že jsem k..... :)
     
    -Jara05- a Fantasiro tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.