Historky z útulné stáje (2.12. - 8.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Včera som ešte nebol rozhodnutý či do akcie ísť alebo nie.Už mám v tom jasno po dlhom uvažovaní. Stodolu som vybielil tak ju môžem znova plniť.To znamená že akcia ide bokom;);).
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kdyby ty dekorky byly nastálo, tak by to za to stálo, ale takto se vůbec nedivím, že plno farmářů vynechává :p
     
    Veselka a -Jara05- tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na 20 dní o 100% více BZ není k zahození!
     
    GordonSargent a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Se mi nechce bourat mýtinu....u vodopádů mám víceméně stromy, takže to by šlo, no uvidím jak to půjde. Jsem skromná stačil by mi stonek....
     
  5. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Tak nevim, chtela jsem tuhle akci jet, ale nejde mi sazet akcni na divokou louku. Asi bude zalezet, jak rychle mi podpora napise..


    edit. a sakra ona to neni divoka louka, ale mytina :D
     
    Katule008 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jeannette.mrazova - ahoj, na farmě sázíme na hlavní farmě (louce) a lesní mýtině

    suš. koření.png

    (na Baha pěstujeme na plantáži a u Křišťálových vodopádů)
     
    raddre a -Jara05- tohle ocenili.
  7. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Nu což, díky systému dodávání do sudu, který mne znechutil, mi většina zásob zůstala. Takže jsem vyházel mýtinu i vodopády, 2 dny pojedu všechny čtyři plochy a pak začnu mýtinku i vodopády zalesňovat. Hlavně vajíčkové stromy musím vrátit, ta baští kdekdo. A na baha se také najdou plody, kterých mám málo. Jdu po dekorkách, stonek - zadaří-li se - bude třešinka na mém zákusku.
    Tak zdar všem pěstitelům akčních a a a těm ostatním pohodlný gauč, svařáček a něco čtiva.:):D Třeba o pěstování cukrové třtiny na Sumatře, kvůli čemuž hynou orangutani. Jak jsem se dozvěděl, že je za tím majitel jistých kulatých sušenek, přestal jsem je jíst...:(:cry:
    Hm, ještě bych potřeboval potřebnou motivaci pro spoustu dalších produktů, mňam.;):p
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zřejmě nikdo akci nejede?!?
    Není to zase tak hrozný,pokud jsou nějaký zásoby .Kde to jde,tak místo akčních věcí dodávám věci ze stodoly.:)
    Zatím jsem na : 11/11/2/0
    Na kole padlo 100%
     
  9. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    No to je mi legrace! Já naprosto zapomněla, že se pěstuje i na Baha. Takže rozpěstuju se zpožděním. Z akce nijak moc odvázaná nejsem, ale jedu ji. Hraju v unity a zdá se mi, že se to hodně zlepšilo. Všechny stromy a ostatní věci na ploše vypadají, jak mají. Je vidět i v jaké fázi jsou - čili dá se poznat, že jsou zralé. To ještě min. týden nebylo. Trochu to ve mně vzbuzuje naději :)
     
    alexandrakerulova00, raddre a DANKA722 tohle ocenili.
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    kaolíne musím si to zítra nastudovat, ale někdo psal, že stačí pěstovat jen na Baha.
    A jak vidím, zase se vracíme k normálu, nedám nekoupím nestojí to za to ...:)

    [​IMG] nechtěl by už konečně, alespoň teoreticky hodit, kolik těch kytek budu potřebovat? ;)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také nevím kolik je čeho potřeba,proto dodávám průběžně. Akorát je výhodnější dodávat 6x 245 ks akční plodiny, než 4x480 ks.o_O
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, čistě teoreticky Baha kytek asi tak ;)

    upload_2020-12-2_19-56-36.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jedu, jedu i jsem nějaké koření dodal :) bonus nula.
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG] po inštalatérskom maratóne som nahodila tempo lážom-plážom, dodávať budem priebežne, všetko zo stodoly + padátka a počítať až ku koncu, vybúrala som bahu aj farmu okrem skladov, tiež idem bez bonusov;)
     
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak volím variantu 5220 akční farma, 10532 akční baha, 2328 padátka, zbytek ze stodoly. Padátka nebude problém - bez JC, jen s bonusy z řádků +SM z 584 pidipolí hortenzie - 584 padátek. Sice se to nezdá, ale pro mně jsou dekorky dobré alespoň na maják.
    Ať se daří.
     
  16. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Já jsem taky lenivá,ale nakonec v půl páté jsem se dokopala rozpěstovat a mezi tím jsem přemýšlela,zda bourat les a vodopád či nikoliv.Nakonec jsem něco zbourala,ale ne všechno.No a když teď vidím a čtu ty předběžný čísla co je potřeba kytek trochu som sa ulekla.protože já to zadání ještě moc nezkoumala.tak jdu ho pročíst,aspoň k nálepce se dohrabat,když už ne ke stonku.Pěstování zdar.
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jsem se nějak rozjel...
    [​IMG]
    Jde to i bez bonusů z kola štěstí... jen jsem použil zbytkové diamantové 100% do stodoly a zlaté +100% do stodoly z rostlin v kombinaci s Bílou nevinností a dvěma aktivovanými řádky na zlepšení SH.
    Stálo to něco zásob SH (jel jsem to částečně na pohodlných polích a taky jsem doplňoval zásoby pohanky s vedlejším ziskem padátek).
    Všem přeji hodně úspěchů nejen při sklizni, ale i na kole štěstí.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dave Lister, děkuji ,bohužel tato informace ke mě dorazila, až když jsem měla zasazeno. :)

    [​IMG]
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Řádek jsem doplnila o dekorace - a spustila, musím si pohlídat, abych moc nepřepěstovala akční. Pomohlo, že bylo možné akční nahradit produkty z farmy. Jenom jsem nepochopila proč dodávka 6x akční byla nižší než 4x - i to bylo příjemné překvapení.
    Přeji všem pěkný den!
     
    DANKA722, alexandrakerulova00 a raddre tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Překvapily mně koberce! No nic, výrobny už jsou v pralese.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.