Historky bazénového žraloka (8.8. - 14.8.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/8/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Farmářka_X
    To je divné,koupila jsem plovoucí květiny za ío mincí,ale nemám ani jednu kytku.

    Za 90 mincí to byl překlep
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/8/24
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ivacek53 - pokud jsi koupila správné květiny tak by jsi je měla na účtu mít. Můžeš zkusit restart. Pokud to nepomůže kontaktuj herní podporu, jen oni mohou prověřit co jsi koupila. Jak kontaktovat herní podporu

    PS: prosím nepiš více příspěvků pod sebe pokud potřebuješ něco doplnit použij tlačítko upravit upload_2024-8-10_13-24-39.png

    Přeji hezký den
     
    INČUČUNA1959, lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Sice jsem pozadu, ale neva.. času je dost :) 103h do konce.
    [​IMG]
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo :)
    [​IMG]
    Sázet a sklízet budu dále. Na akční ploše to nezabírá místo a každé BZ/KR se hodí ;)
     
  5. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Tak padání hvězdičkových mincí závidím, u mě zatím jen 320 hvězd, louka plná javorů, mandlovníků, datlovníků ve verzi xxl a na doplněnou asi 18 JC...
    Nejvíc mincí to vyhodilo po louce plné sazeniček, asi 70 :)
     
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    A je to [​IMG] hotovo, hotovo je :music:

    [​IMG]
    Skvělá akce , ještě se rozšoupnout v bazénovém obchodě a utratit nastřádané mince .
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Dobré ráno, také hotovo ;)
    Kdo máte splněno, gratuluji a těm, co hrají, přeji ať se daří :)
    Hezkou neděli všem ;)
     
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    418/540, takový je u mě stav po ranním sběru. S prostoji a jednou chybou ( dodání vše, zbylo 10) :music::sleepy:, to dnes dorazím.
    Kdo má hotovo, gratulace a nám ostatním.... ať se daří.;)
    Všem přeji pěknou neděli :)
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také hotovo,již včera.
    Nyní jen tak zkouším z kterých stromů to padá nejlépe.Zatím nejlepší sběr byl dneska - 193 mincí. Dal jsem mix 18 hodinových XL stromů s největším BZ ( voskovníky,ořechovce,lísky,prehistorické jedle,tulipánovníky,americké topoly,zakřivené stromy,jasany,jilmy, vše doplněno černými bezy):)
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo dnes v 6 ráno na obou farmách, druhá šlechticí akce hotova včera ;)
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,ráno hotovo

    [​IMG]
     
  12. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak já z toho zoufalého obchodu vysadila 2 tajemné stromy a vypadly 2 jedle bělokoré. Jsem velmi spokojená.
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som išiel do akcie s oneskorením,ale to mi vôbec nevadí ešte je dosť času.Ešte o 16:00 hod pozbieram poslednú várku a budem mať tiež hotovo.
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Chyběl mi 1ks plovací květiny, tak jsem zasela jedno pidi pole a za 35 min bude hotovo :D a s akcí končím :) .. zítra a v úterý dvanáctky a tam se nedá koukat do mobilu :(
    [​IMG]
     
  15. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Také hlásím hotovo a největší radost mi udělala picolo bednička ze které vypadl florenový strom
     
  16. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Mám hotovo.ani jsem nevěřila že to stihnu tak brzy.:music::DTeď už jen proměnit hvězdičkové mince .
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hotovo budu mít zítra. Líčím na toho brouka a padají pořád jenom bobři. Asi se ho nedočkám nikdy.:cry:xD
     
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  19. GreenShadows

    GreenShadows Pisálek fóra

    Vůbec to nepadá xD
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, gratuluji všem, kdo už mají hotovo. U mne to jde pozvolna, ale fakt asi doklikám.
    Hvězdičkové mince neřeším, mám na ploše stromy, jejichž plody mají nejvyšší protihodnotu. Podzim se blíží. A tajemnice jsou ve spoustě akcí jako odměna, tak nevidím důvod, proč je kupovat. Stejně je to o náhodě ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.