Historky bazénového žraloka (8.8. - 14.8.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/8/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na spešl ploše jdu do akce vždy, ale připravit se na padátka :)
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Plnit určitě budu :)
    P.S. Pozor změna. Rostliny vám nebudou po vyčerpání přiděleny systémem! :oops:
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak to zkusíme,do akce na spešl ploše určitě jdu,všem hodně zdaru...
     
  5. gibi75

    gibi75 Pisálek fóra

    Ahojte.

    Pri splnení bodu 3 stavby skokanského mostíka nie je žiadna odmena "plovací květina". Ta je iba pri splnení bodu 2 a to v počte 14 ks.

    "Na začátku akce dostanete 0 ks. Rostliny lze zakoupit v bazénovém obchodě nebo dostat jako odměnu za krok 2 a 3 při stavbě skokanské věže."
     
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Řádek je pěkný, ale crcat se s akční plochou bude opruz. Prostě to nechám koňovi. Kam se dosklízím, tam budu :music:;).
     
  7. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj gibi75,
    plovací květinu celkem 20x můžeš zakoupit za 30 hvězdičkových minci a získat ji můžeš ve druhém úkolu. ve FAQ v akci je to již opraveno
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akce na extra ploše? Hm, nebudu muset trápit KŠ. Do akce jdu, i když se potáhne jak týden před výplatou.
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, akční plocha mi nevadí, alespoň doplním zásoby SH a vrtulek do příště a s chutí se do akce pustím ;). Jak píše Ciri13, akce se potáhne, ale to nevadí, i tak se dá akce v pohodě splnit komplet ;).
    Hodně štěstí všem, kdo se do akce pustíte ;)
    Přeji všem hezkou středu :)
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Jo a na padátka je nutné se připravit na Hlavní louce ;)
    Tak ať tady zítra nevidím nářky o tom že to nepadá :wuerg:
    Já si připravím stromy kvůli hvězdičkovým mincím :music:
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak nevím,ale zasadím laskavec,snad dá dost čepic a potom uvidím stromy nebo znovu laskavec ????Teď si dám oběd,dostala jsem chuť na knedlík s vajíčkem.
     
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce na spešl ploše je zdlouhavá a občas se mi stane že zapomenu dokončit. Snad teď to bude lepší.
    Příprava v podobě zalesnění (stromy s nejdelší dobou růstu) hotová. Vypnuta automatická sklizeň stromů (budu šachovat s citrónama) :).
    Tak zítra ať všem napadá spousta čepic a mincí. ;)

    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Také to zkusím s těma stromama. Uvidím co napadá a podle toho přizpůsobím pěstování. Tak ať to všem napadá dle možností.
     
  14. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Myslela jsem že nasadím Laskavec , ale vyhráli to stromy , tak letím zalesňovat .Někdy je každá rada dobrá ,tak se uvidí , dám bonus na stromy(ale až zítra ). Všem kteří se účastní , přeji úspěšnou , pohodovou hru !!:D:D:D:p
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nasazeny stromy, nesmím zapomenout vypnout automa. sklizeň a před sklizní stromů dát JC ;)
     
  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné odpoledne přeji.
    Letmo jsem si přečetla návod a potom váš manuál (jak tomu říkám) ;)xD. Díky za něj. Jdu zalesňovat a taky hlavně vypnout aut. sběr. JC budou pendlovat jak to jen půjde.
    Hezkou hru ;)
     
  17. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Přátelé, svým bedlivým okem jsem zahlédl, že došlo na základě zpětné vazby ke snížení cen v bazénovém obchodě.
    upload_2024-8-7_16-46-49.png


    Užijte si zítřejší nákup :)
     
    Naposledy upraveno: 7/8/24
  18. evinana

    evinana Expert fóra

    Bedlivé_oko super zpráva. Do akce jdu jako do každé s plným nasazením

    A veliké díky za FAQ ;)byla to teda rychlost.
     
  19. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Stromy , stromky , stromečky ... na hlavní farmě založen ovocný sad ,
    takže je jasné, že zítra , celá nedočkavá a plná očekávání kolik toho napadá , na startu budu . ;)
    Snad se zadaří a všem se nám to bude sypat v dostatečném množství .

    Pohodovou a úspěšnou hru všem vespolek.

    [​IMG]
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zasadil jsem také stromy,ale jak se tak dívám na bazénový obchod,tak nevím jestli sem udělal dobře.Vodní nudle na začátku dostanem 25 ks a plovací květinu získáme splněním úkolu č.2.Pokud nebudu Tatar a nedodám všechny kytky do úkolu, aniž bych předtím nejprve zasadil,tak tenhle zoufalej obchod,opravdu nebudu potřebovat!:wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.