Historky bazénového žraloka (22.7. - 29.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PAVOL1972

    PAVOL1972 Zelenáč fóra

    Ahojte. Ako je to s tými kúpacimi čiapkami? Načo ich potrebujeme a koľko?
     
    Deleted member 74476 tohle ocenil(a).
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 Lempl na druhou hlasi, ze hotovo bude mit za 1:13 hod., pac po ranni sklizni chybely 2 ks akcni xD
    [​IMG]
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne ako že agamy vypadli surikata a axaloty v žltom prevedení.A zo sadeníc xxl olivy,mandlovníky a javory cukrové.Odmeny ako hrom.Na Baha tiež plevy.Prečo nerobiť akcie za také výkvety?
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Mně jich chybělo 5, a to i v mém osobním módu dovolené, kdy sklízím dvakrát až třikrát za den a luftuju se na horách. Takže za 3,5 hodiny budu.

    Ze zvířecího tajemna posledních akcí obludný propadák, ale u stromů jsem valil bulvy o_O- ani jsem pomalu netušil, že něco takového na farmě máme. Takže už mi rostou první opičí pomerančovník a pouterie, a osamělému stromu mongongo přibyl bráška :inlove:.
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    koupací čepice je potřeba na otevření dalších 2 ploch k pěstování akčních rostlin. Vše je napsáno ve FAQ k akci (na zelené klikni)
     
    maribeja a Deleted member 74476 tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Ac nemam akcni plochu rada, predevsim proto, ze se z casovych duvodu a bez moznosti pouziti bonusu a bonusovych hnojiv muze lehce zvrhnout v neuspech, hodnotim tentokrat znamkou (jako ve skole): 2
    + opravdu i pro lemru krizenou s vrtakem (povedlo se mi prepestovat jednu akcni na ukor druhe a mela jsem opravdu velke prostoje pri skliznich) byl tentokrat cas na splneni nastaven primo prazdninove (do konce zbyva 50 hod.)
    + pohodovy pocet aknich kytek s nenarocnym casem rustu
    + pekny radek na stonku vc. ostatnich odmen (obrazek vyse je obsah "pouze" 20 beden za splneni posledniho ukolu)
    + spesl plocha nebrzdi jine farmarske cinnosti a setri listky na KS a bonusova hnojiva
    - nebyt nizko nastaveneho vypadavani minci a drahych odmen v obchode, mela by u me tato akce sanci dostat lepsi znamku

    PS: Minci momentalne 918.
     
    Naposledy upraveno: 27/7/20
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    taky mám
    hotovo
    nebyla tohle náročná akce:)
    Přeji všem zdárné dokončení:)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Gratulka matlafousková:) z ošklivých agam ani jedna: výběh pro kudlanky a jezírko pro vodní dráčky žluté, no nic, jedeme dál ;)
     
  9. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    a co s dalšíma čepiškama?????????
     
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ha! A z trojice posledních tajemných stromů pouštní růže, opičí pomerančovník a zmrzlinový fazolovník. Takže super akce. Jinak mám samozřejmě od popoledne hotovo...
     
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    evicka435
    Zdravím, čepice slouží jen k odemknutí zbývajících ploch na akční ploše. Pokud už si je otevřela, tak už nejsou potřeba.

    Nějak mi to nedalo, tak pěstuju na akční ploše dál. Když vlezu na farmu, tak sklidím a zasadím. Ale jinak jsem vcelku normální :p.

    [​IMG]

    Mince přibývají, ale mohl by být výprodej v obchodu, třeba při koupi 2 věcí třetí zdarma ;)

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
    -Jara05-, dinoalesi a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Hotovo som mal okolo obeda,ale mrzí ma,že mám stále len jednu perlu!!!! o_O Ak to bude ten medveď aj naďalej ťahať takto šmejďácky, asi sa stonkov nedočkám!:sleepy: Nech sa darí!;)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Peto, zdravím, jsi lepší já nemám ani tu jednu :D, ale házím do vody nudle i kruhy, tak si rostou. Kdo by se koupal se žralokem, že :p
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pitrýsek47 - neviem prečo,ale aj ja pestujem ďalej,akurát nepolievam,nehnojím!Medveďa asi vymením,z tohoto rybár nebude! :p
     
  15. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Už jseeeem. Tedy jestli jsem něco nezapomněla. No minimálně stonek už frčí. Ale mincí malinko :cry:
     
    -Jara05- a -migos- tohle ocenili.
  16. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Ahoj,prosím,proplatí nám mince?...Mám jich málo,ale můžu koupit nějaké blbiny....Co se vyplatí?Vratnou cenu za mince jsem vůbec nenašla,děkuji.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Berry.308-, já jsem info o výměně našla, kupodivu normálně v FAQ k akci ;)

    [​IMG]
    A jako další z klubu lemplů hlásím hotovo :)
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Vyměnila jsem si 3 položky - na víc asi mince nebudou, kohoutek oproti prvním dnům akce se na mé farmy povážlivě utáhl a už lenom kapou. Rozdíl 20ks se mně zdá poměrně veliký. Nevadí, i tak jsem spokojená.
    Pěkný slunečný den přeji všem!
    :):):)
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  19. .bossjano99.

    .bossjano99. Pisálek fóra

    ahojte mam na vas otazku tie mince budu platit aj dalsej hre ci len v tejto prvej casti su platne
     
  20. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem dnes zjistila,jaká jsem kravka,ve vysokém pracovním nasazení pěstuji jen v jednom bazénu,ale abych si dala pole i do dvou ostatních,to mi napadlo až teď,po vydatném nočním spánku.No nic,akce zítra končí,já mám noční směnu bez PC,druhou píšťalku ještě dnes ulovím,svět se nezboří,už asi fakt stárnu:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.