Historky bazénového žraloka (22.7. - 29.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akce hotová, stonek frčí, ale teda ty mince jsou tam asi jen aby něco jelo.....mám na hlavní farmě 20tihodinové stromy a k tomu J.Citrony a zatím se mi podařilo za mince vzít akorát jednou taj.sazenice, ze kterých stejně bude prd medový....
    Návnady padají stále po jedné obyč - jen jednou se na mě usmálo štěstí a padla de luxe.
    Perly mám zatím 2, jupíííjáááhej...
    Podtrženo, sečteno, žádné nadšení se prozatím nekoná.
     
  2. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Teda ja jsem ale tydýt...úplně mi doteď unikly informace o čapkách a mincích z rostlin, resp.stromů...to jsem zvědavá, co doženu :cry::mad::p protože když někdo info prolítne a diskuze moc nečte, tak to je pak těžký...
    Třeba to ještě nějak zvládnu.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/20
  3. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Jak to tu čtu, jsem ráda, že jsem dala XX stromy, aspoň si doplním ty moje minizásoby ovoce.
    Jestli mi napadá na jedny tajemničky, vezmu stromy na baha (těch mi chybí víc).
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    do konce zůstavají ještě 3 dny a i když se zdálo, že při čase růstu akčních a malé ploše i výnosnosti, šlo to hravě a stonek už slouží, hodnotit moc nebudu, grafika se mi nelíbila a celkově mně to nebralo, jenže to je jen můj problém
    [​IMG]
     
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak odfajfknuto. Akce o které jsem ani nevěděl a odměny vzhledem k náročnosti jsou více než slušné. Také se mí líbilo, že jsem nemusel použít ani kapičku zeleného hnojiva a zásoby se doplňují. 8)

    [​IMG]



    Hvězdné platidlo, také celkem přibývá.
    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  6. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    migos - gratulka ! Je mi záhadou vysoký počet hvězdiček.Já mám stromy XXL na celé ploše,ale je to bída.Prostě kam dojdu,tam dojdu.Už padátka v soutěžích neřeším.Co bude to bude.
    Asi toho moc nebude - ze 13stromů 1 hvězdička!
     
    Naposledy upraveno: 26/7/20
    -migos-, papulice a polacka tohle ocenili.
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    v sezóne sme dostali dekorku ktorá dáva +% k efektivite ultrahnojiva, náhoda? nemyslím si. bolo dopredu jasné, že to bude potreba :)
     
    ezzra a DANKA722 tohle ocenili.
  8. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    tronaldo55 - asi mi ušlo o jakou dekorku jde. Mužeš to, prosím, upřesnit?
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    plážový suvenýr
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak i já mám splněno a stoneček již funguje :). Pěknou neděli všem.
     
    -migos-, davidson00 a evainfo tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hotovo.
    Vetev na stonek aktivni.
     
    -migos-, davidson00 a evainfo tohle ocenili.
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Také hlásím hotovo. Speciální plocha mi nevadí (moje druhá akce na této ploše). Přeci jen vidina pěstování pár set kytek (byť na malé ploše) působí lépe než desítky tisíc.
    Na hlavní ploše stromy, ale mincím se padat nechce. To však neřeším.
     
    -migos- a davidson00 tohle ocenili.
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Stonek hotov od rána. Stromy na hlavní jsem zpočátku dotovala ponožkama, ale pak jsem usoudila, že odměny nestojí za ty tisíce ponožek a nechávám je volně růst. Množství vypadlých mincí se mnohdy diametrálně liší, ale ze směsi obyč a XXL mám zatím 418 kousků. Na pětistovku na dvě podivuhodnosti to určitě dotáhnu.
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, záhada v tom žádná není. Je to o desítkách JC -->ZDE<--. Bez nich bych měl také nízké počty. Ale věz, že zde jsou hráči, kteří mají dvojnásobek mincí než mám.


    Hezkou hru ...
     
    Y_n_O a DANKA722 tohle ocenili.
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    migos - díky za odpověď a radu.Mám se ještě hodně co učit.myslela jsem si,že když mám JC zaktivovaného na stromě,tak to je vše a ono nee.měj se
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z jako surikat: zebra, jezírko pro vodní dráčky oranž.
    Stromy rostou bez ponožek, za 250 mincí jsem koupil skoro přání, výsledek ještě nevyrostl, ale asi zůstane jen u přání.
    Edit: jasan, že je to tak, vyrostl jasan XL a jasan XXL :D
     
    Naposledy upraveno: 26/7/20
  17. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    dostat 34-tý olivovník XXl za 250 vydřených hvězdiček je fakt bezva.Ještě červený voskovník,což je dobrý.
     
    kiki2305 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jana, no až tak jednoduché to není. Sice na akci nedáme ani kapku SH, ale ultrahnojivo lítá po stovkách.Do toho postupné načítání JC . Přestalo mě to po 2 dnech bavit. Protože nastavení vypadání je nastaveno opravdu nízko. Takže vybílit "obchod" bude náročné... a za co, za pár beden, ze kterých stejně nevíme co vypadne? Nechala jsem to osudu, vezmu buď 2 agamy nebo 2 přání. No náhodou z výhry za hru:

    [​IMG]

    [​IMG] ... hezký, něčemu graficky tak povedenému to bude slušet v baráku, jen mám obavu.aby ten zbytek neutekl o_O
     
  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tiež už mám agamy je to skvelý pocit keď ti to padne a nekúpiš žiadne tajomne :D so stromkami som začal až dnes tak beriem iba tie skoro priania lebo sú tam celkom dobré možné výhry a inak v minulej akcii boli k zisku 4 jasany a z tejto tiež čosi padlo tak sa mi zdá, že sa mi pekne zvýšujú stavy :D
     
    Peto121, -migos- a GordonSargent tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hlásím, že lempl má hotovo ;) to je dobrý název dekorace Vychlazená opice, hlavně, že nesedí za krkem.
    Hodil jsem do vody další kruhy, ať jsou bazény k užitku, stejně se tam nikdo nekoupe.
    Agamy (skoro) jdu dát na plochu, to zas bude radosti....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.