Historky bazénového žraloka (22.7. - 29.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Tady je obrázek upravených bazénů 1 a 3. Dohromady úspora 2 sazenic. I to se počítá. Musí se to nastavit ručně, včetně obrácení dvou dvojpolí. Kombajn to neumí.

    https://p2.uloziste.com/fotky8/w153bf7ff5022ddb/10640303118f983b-2.jpg

    Fan
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/7/20
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nakupování ,,zajíce v pytli" kvůli lištovkám nemám ráda a protože na farmu chodím stejně 3až4x denně tak akci nezatracuji,nic mě nestojí.Koupila jsem si včera mini balíček pro rybáře se kterým byl problém a stále ještě nemám nástrahy co nabízel,tak si je asi pro můj postoj k akci nezasloužím;)Pokud zůstane zboží v obchodě stále stejné,stromy brzy zruším....Tak jsem si postěžovala a ono už je vše v pořádkuxD
     
    Naposledy upraveno: 23/7/20
    sovicka64, evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    mohu se zeptat kolik mincí vám vypadlo ze stromů XXL?Děkuji
     
    Kostejnesmrtelny333 tohle ocenil(a).
  4. vrankaJ

    vrankaJ Rádoby autor

    Prečo mi nevypadávajú kúpacie čiapky??? Na hlavnej lúky mám samé výbehy a dielne a doteraz mi nevypadla ani jedna čiapka.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vrankaJ - ahoj, nejspíš proto, že čiapky vypadávají z rostlin a při chovu zvířat v chovné ohradě. Chovná ohrada je ten domek, kde se šlechtí zvířata ;)
     
  6. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    čepice padají při šlechtění,ne z chlívků,ale hlavně z rostlin
     
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra


    Zdravím, vypadlo mi kolem 100mincí, jenže ... armáda JC a arboreta.

    [​IMG]

    Stromy tam nechám úplně dokonce. Jsou to odměny navíc, tak proč si je nevzít. Už teď je jasné, že všechny nevyberu, ale vezmu co půjde. 8)


    Hezkou hru ...
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak nevím, sice už jsem vzhůru, ale šedá kůra mozková nefunguje... Asi si vzala dovolenou nebo co. Tady to zatím pobírám, pěstuju ty chaluhy v bazénu, ale ještě jsem nepřišla na to, kde mám bednu s návnadami. Půjdu hledat do jiných farmalokalit, ale nevidím to růžově, jsem mimoň -.-

    Milenko, na spešlploše vpravo nahoře je růžový stánek.

    [​IMG]
    Tam hvězdičkové mince berou. ;) Takový farmaTuzex :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/7/20
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Milena1952 alias 55mil
    -
    na herním fóru je zakázáno vystupovat pod více identitami (psát z více herních účtů). Pokud na fórum píšeš z farmy Milena1952, není možné abys psala i z farmy 55mil - pravidla fóra to zakazují.
    Děkuji
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    -migos- kedy bolo šľachtenie Johny Citrónov???Ja som to asi prepásol!;)
    K veci: ťahá sa to,ako smrad! Už to tu niekto písal,že tie stromy by som musel 4x za deň oberať,aby som niečo aj kúpil za mince! Žiadna perla mi zatiaľ nepadla! Tak nech sa Vám darí!;)


    -migos- Ja sa obetujem!!:p
     
    Naposledy upraveno: 23/7/20
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Migos, tak jsem Ti ty pěšáky přepočítala, přes padesát? A jenom 1OO mincí z xxl? ;) S polovičním počtem při třech sklizních to bylo 6O,65 a 7O. Do rána obyčejné břízy a vrby, 128 mincí. Výhodou xxl je, že s pařezem a ponožkami se rychleji otáčí, ale nejsem si jista, že ty odměny za takové množství ultrahnojiva stojí. No alespoň jsem akci využila jinak, i na ostatní plochy dala stromy, využila co spižírna nabízí a jednou za čas nakouknu na spešl... vlastně ta akce není až tak špatná :)

    [​IMG]
     
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Gordonko, +- 350mincí denně, záleží jaké mi zrovna opička hodí náhodné číslo. Za cca 2 hoďky budu sklízet, tak třeba vypadne víc než 100. Z obyč stromů (20h) to bylo 200 mincí ze sběru, ale to jsem dělal tak, že jsem sesbíral 10 stromů, vymazal, dal 10JC - F5, zase dalších 10 stromů sesbíral, dal 10JC atd. Je s tím hrozná piplačka, takhle se to dá dobře s pracovním procesem skloubit. S těma ponožkama je to tak, už roky je mám ve stodole a i když pečlivě hnojím mých 20 OBRstromků, tak prostě neubývají. A to mám ponožkové stromy v liště. Zatím jsem neměl kde je využít. Takže když jich pár tisíc pošlu do kopru, tak mi asi chybět nebudou. ;)


    [​IMG]
    [​IMG]


    Peto121: Když ono se mi to mrcha přemnožilo a nikdo to už nechce ... :D
     
    Naposledy upraveno: 23/7/20
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No jo... já taky opakuji ten rituál pětkrát, ale hošíky posílám jenom po pěti :).Spíš to omílané F5, zdržovačka. Přivedla mě na to Danka a každý by si to měl ozkoušet. Jde o rychlost připojení. Pokud je dostatečně čiperné, tak aktualizace není potřeba. Ze začátku jsem to vyzkoušela a opravdu žádný rozdíl nebyl, tak už nepoužívám.
     
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    20JC na ploche zvyšok jablone a padlo okolo 60ks mincí.
     
  15. vrankaJ

    vrankaJ Rádoby autor

    Ok ďakujem za odpoveď a vysvetlenie ... ale prvotná informácia znela, že vypadávatka budú z výbehov, pozerala som popis akcie, tak som si istá, ešte dnes predtým ako som písala do diskusie, som si to skontrolovala ... preto som na hlavnej lúke nechala výbehy ... kto prekladá z češtiny do slovenčiny - asi urobil *** alebo ... žeby tam bola uvedená chyba a opravili ste to???... len ja blbá čakám, že mi niečo vypadne už od včera ... dnes je tam už "česky" uvedené - že kúpacie čiapky sú z chovných staníc .... tak nič, túto akciu budem ignorovať, nemieniť kvôli nej meniť chov na hlavnej lúke :-( ... P.S. nechápem, prečo sa akcia nemôže týkať všetkých polí (na ktorých sa dá sieť - ak sa to týka rastlín a na ktorých sa dajú umiestniť výbehu - ak sa to týka chovu, ale vždy sa to mení - raz na hlavnej, raz na divej ... raz baha, raz nebahama :) ... čím ďalej tým viac sú tie akcie zamotané a ja sa chcem pri hre zabávať a nie čítať litánie - to radšej do ruky zoberiem kvalitnú knihu ...
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vrankaJ - ujišťuji tě, že o stájích a výrobnách nebylo v popisu akce ani slovíčko. Problém je, že si někteří hráči pletou chov zvířat se stájemi a výrobnami. Na toto je potřeba si dávat pozor.
    Pokud to má padat i ze stájí a výroben, bude to v popisu i konkrétně rozepsané, jako třeba tady
    roh.png
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Přemýšlím, zda opravdu potřebuji těch n x 250 mincí na n podivuhodných stájí a sazenic, když nyní z několika podivuhodných stájí s potenciálně možným ziskem agamy se vyklubalo cosi, co raději v pudu sebezáchovy na tomto fóru nebudu popisovat (nejsem detektiv, abych hledal vhodná slušná slova)...
    Takže nakonec se bez těch mincí asi obejdu. Nebo snad mají nějaký jiný význam než uplatnění v obchodu za semínka akčních rostli či právě za ty tajemnosti?
     
  18. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    Nějak jsem to nepochopila nudle tam byli a plavací květina žádná,nevíte kde jí seženu?
     
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    jan.svatek: Zdravím, určitě vyberu bedny s hnojivy neb každá kapka se počítá. Co zbude vezmu tajemno. Cena je nastavena hodně vysoko, ale když dávají vezmu. Tajemno už nekupuji, tak proč nevzít co leží jen tak.

    GordonSargent: Tak z 12h stromů vypadlo 136mincí. To už se mi líbí více. Co se týká moji Fpětky, tak pro mě je to takové potvrzení, že se plocha aktualizovala. Nějak nevěřím věcem co se dějí za zády. Takže F5 navždy. 8)


    [​IMG]
    celkově zatím
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  20. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Plovací květinu dostaneš jako odměnu při stavbě skokanské věže - viz info ve FAQ k akci
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.