Hanami festival (19.4. - 25.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -popelka1-, vzhledem k tomu, že hráč má možnost si úkol vybrat pouze jednou, tak již není možné ho znovu splnit. Nálepku pokud ji nevyzvedne, tak již ji není možné získat.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dík za info.
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a Dave Lister tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    STROM komplet hotový, tak už zbývají jen 3 úkoly v RYBNÍČKU + 1 na stonek a budu mít hotovo komplet vše. Počítám, že zítra bude akce splněna.
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dnes dokončím strom potom hor sa na rybník.Komplet hotovo by malo byť v pondelok;);).
     
  6. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Akce fajn, paráda, nehoníme padátka a to se mi líbí. Pěkný večer.
     
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Hyenu jsem bohužel z tajemnic nezískala. No co - tak jsem doufala alespoň že vylezou už z ofiko nakoupených. Koupila jsem jen 8 a měla jsem si raděj sednout na ruku! z 8 tajemnic 7x plameňák! 4x žlutý a 3x oranžový. Ten osmý chlívek jsem přes rudá kola před očima ani neviděla. Ale hyena to nebyla. No za 120 florenů, kterých mám máááááličko, se to fakt vyplatí.
    Akci na akční ploše dojedu kam dojedu, víkend bohužel pro farmaření nepříznivý, a tím to vypouštím z hlavy.
    Všem držím palce a užijte si venku!
     
  8. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Dnes dokončím rybníček a konec.Z taj.stájí na želvu - 205-tá stáj bobr oranž. a roháč oranž.Ještě "chybí" kurník oranž a budou vykopávky úplné.Tajemnosti jsou v jakékoliv akci čím dál horší.



    LV 237
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] hezký víkend všem :) tak to zatím odsejpalo, pagoda a strom jsou hotové, u rybníčku splněny dvě dodávky, ale mě ještě čeká zbylých 1 281 origami do stonečku o_O to vidím asi v pondělí, když se ukecám později večer slézt z bidýlka a jít sklízet xD

     
  10. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Tak hyena se nekonala :sleepy: Jinak Strom a Pagoda hotovo ;)
    U Rybníčku už jen dva hvězdičkové úkoly a Sladké vzpomínky :music:
     
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Snad bude zítra hotovo :sleepy:, táhne se to, ale protože byly dva dny super slunečné a dalo se pracovat venku, ani to moc nevadí.
    Všem co finišují hodně zdaru a dobrou noc. Sluníčko sice nabíjí, ale práce ubíjí xD
     
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak... Pagoda hotová, Strom hotový... a Rybníček 2/5, resp. 2/6

    Časomíra do konce akce 71 hod.

    Jak je to na té speciální ploše, občas zapomenu sklidit a znovu zasít... ale to nás bude víc ;)
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Pomalu se blížím do finiše. Zítra akce dopadne komplet. Obětovala jsem naspořené floreny a koupila hyení balík. Tak ji mám, ale ze 30 tajemných ani ň. Je to prostě o štěstí.
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Tak jedna akce hotová :) a za půl hodinky se vrhnu konečně na šlechtění.
    Hezkou neděli přeji
     
  15. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Tak hlásím HOTOVO. Řádek na stonku aktivován. Pohodová akcička.
    [​IMG]
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si dám ešte 1 otočku a tiež budem mať komplet hotovo;);).
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Konečně dokončeno i toto ;)

    Screenshot_4.png
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Za 15 min sklidím a řádek je doma ať se všem daří stejně ;)
    [​IMG]
     
  19. maribeja

    maribeja Stará škola

    Akce dokončena včera večer ,z tajemna nic co by nešlo do lišty ,to samé bylo i u šlechticí akce,vše lišta a ani z koupených za reál nic co by stálo za to nedat to do lišty ,tentokrát nepotěšily ani pikolky.Připadá mi to ,že čím hraju déle tak mám z tajemna to, za co bych v dřívějších letech byla ráda.Mám dost sousedů co hrají kratší dobu než já a jejich tajemno se s mým nedá srovnat,prostě moje farma má nějaké špatné číslo.Proto těm co ještě finišují přeji ,aby se alespoň jim zadařilo to co si přejí.Jinak odměny moc neřeším,ale někdy to jednoho naštve.Ještě ,že máme sezonu,kde se dá získat už konkrétní věc.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte :) Tak i s mým způsobem spíš nepěstování než pěstování mám něco kolem osmi set kytek obou druhů. Zítra a v úterý mám volno, tak to snad dorazím k úspěšnému konci, i když na úterý mi dcera naplánovala polodenní program xD
    Gratuluji šikovníčkům :) a šnekům, jako jsem já, přeji zdárné doplazení se k přetržení cílové pásky ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/4/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.