Hanami festival (19.4. - 25.4.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pokud se na spešl ploše budu nudit,budu se konečně věnovat údolí i když jsem si řekla že po 15 lv toho nechám:)Aspoň by mohlo RT uvolnit posílání hvězdiček sousedům kteří je potřebují ,všechny dekorace na hvězdičky mám dávno v liště, přesto hvězdiček tisíce:(
     
  2. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    To sedíííííí
     
    Trilian55 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, akce za mě v pohodě. Odměny přiměřené. Řádky máme určitě lepší, ale na druhou stranu nemusí mrzet když se nestihne. Protože akce na spešl ploše mají u mě velké procento nedokončení. Jednoduše zapomenu sklízet ;) a pak už akci nestíhám.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Akci, jako všechny, dělat budu i když je pravda co píše kaolín.:wuerg:Hvězdiček mám skoro deset tisíc a nejsou mi k ničemu protože strom mám aktivovaný .Přivítala bych jejich posílání přátelům co je potřebují.Zatím posílám PinkyPie koláče.
     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tož já hvězdičky vétám a klidně bych mohlo být více páč ani nemám otevřenou lanovku a strom jen něco co poradili susedi.
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Akce na spešl ploše nemám ráda.Zapomenu sklízet a tudíž nedodělám.TRONALDO kdyby se RT ptalo jestli někdo chce stonek s hvězdičkami tak ti 99% odpoví že ne.Kam pospícháš ? Počkej si na hvězdičky jako jsme si počkali my ostatní.Chceš hrát hru nebo se honit abys už měl vše hotovo ?
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Asi vynechám. Jako mnozí z nás, na spešl ploše zapomínám pravidelně sklízet a nejde to nijak urychlit (nákupy nepočítám). Tak to asi odpískám rovnou. A mrknu, jestli bych se třeba neposunula v družstvu - tam toho je habakuk nedokončeného.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) akci pojedu jen proto, že je na této ploše. Akční rostlinky mají stejný čas a to mě vyhovuje, ale mohl být kratší.
    Snad nebudu zapomínat sklízet, ale ponocovat rozhodně nebudu xD to vychází s vodou a hnojem na tři - čtyři sklizně za den, no uvidím, jak to půjde :p

     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Hru hrám 7.rok a hviezdičky padajú v poslednej dobe z každej strany,čo je pravda,ale skorej to tak nebolo.Mám otvorené údolie a mám okolo 2350 ks hviezd,ale na strome ešte stále nemám otvorené ,alebo lepšie povedané dokončené všetko,takže hráči,ktorí začali s hrou po mne majú ešte menej. To však neznamená,že teraz sa majú sypať zo všetkého a zo všadiaľ.A nechápem,prečo sa tu toľko riešia?Prečo nikto nerieši vianočku,alebo medovníky?A čo kvetináče,alebo rôzne džemy,ktorých starší hráči,ako ja musia mať tisíce? Ako píše burds,kto si počká...

    K veci:akciu začnem a kam sa dotiahnem uvidíme.Tiež na spešlplochu zabúdam. (ako na práve skončenú desivku) ;)
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    kde konkrétne píšem, že ja to potrebujem?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem,ale aby som nezabúdal zbierať ako aj včera desivku.Až večer som si všimol,že beží tak som 1x pozbieral a zasadil;);).
     
  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce se pustím jako do každé jiné,ale pojedu v klidu co dám dám ,nemám tyto akce na spešl ploše ráda ,moc dlouho se vlečou ale zase nezabírají plochu ,kde je potřeba něco dopěstovat a nebo dochovat.Pojedu jen voda ,hnůj akční koše nekupuji .Všem kdo se do akce pustí přeji úspěšné dokončení.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak do akce samozřejmě jdu, to že to je na akční ploše je super, nemusím nic bourat a mohu využít zakoupené bonusy na plno ;)
    Zítra ve 14 hod. do toho :)
    [​IMG]
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    S více jak 19000 hvězdičkami mám pocit, že je to akce pro někoho jiného... ale znám se, nedá mi to, půjdu do toho stejně jako do jiných akcí. Ale opravdu zvažuji, zdali to má cenu (3500 x level 244 = 854000 BZ/36 hodin) vůbec na tu plochu klikat? Čili budu plnit akci jen proto, že jsem tak zvyklý...
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak tuhle akci vynechám. Nebudu mít čas pravidelně sklízet, takže pá a ádijé. Nemusím mít naprosto všechno ;) Obrečím nálepky, BZ sou dorovnatelný jinde. Hvězdiček sice nemám tolik, jako jiní dlouhohrající matadoři, ale mých ubohých 9.218 kousků zatím asi postačí na cokoliv, co na nás z RT vybalí 8)
     
    Naposledy upraveno: 19/4/23
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejmenší možné dodávky:
    Origami květina:29+57+143+200+286+343 = 1.058 ks
    Růže koinobori:86+114+172+229+257+315 = 1.173 ks
    Tak snad sem to moc nezkonil!:)
    Asi nejvíc mi vadí rozhodování mezi odměnami,kde jsou nálepky! Opravdu nejde dát nálepku za určitej počet odehraných her?!?:wuerg: No nic, 6 TS oželím!:cry:
    Jinak teda,hvězdiček a banánů není nikdy dost!
    [​IMG] [​IMG] :wuerg:
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Farmeramu hraju už hodně dlouho, tady pořád čtu, jak málo je hvězdiček. Tato hra buď baví a nebo se honí body, hvězdičky a ostatní. Já mám radost z každého ukončeného úkolu v družstvu, nebo z akcí. Těším se na novinky a tahle akce je fajn, můžu chovat, nebo pěstovat co potřebuji. Remcalové se najdou vždy, ale myslím, že Farmerama je hra o trpělivosti.
     
  18. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Zase akce o ničem, o_Ojak už bylo napsáno přede mnou, řádek nestojí za nic a na spešl ploše jsou akce zdlouhavé jak blázen:cry:
     
  19. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Akce nevynechávám a tak pomalu jdu do toho.Nemám ráda akce na akční ploše,jde to moc pomalu,jak už se tady psalo.A koše určitě kupovat nebudu.Tak se nechám překvapit,kam až dojdu.Všem přeji hodně úspěchů,kdo se do akce vrhne!
    Hezký den! ;):)

    Přesně tak.Mám to stejně.;)

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/23
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mě spešl plocha nevadí ba naopak aspoň nemusím nic bourat, vysazovat, předělávat kvůli případným pajdátkům, sklízet na ní nezapomínám a řádek mi nevadí jaký je, odměny jsou fajn a stihnu ji vždycky na spešl ploše. Kung-fu jsem nestihla pravou stranu do konce páč jsme měli poruchovou wifi v práci a nešlo mi hrát a pak porada a nedokončila, takže pomalé sázecí mi nevadí.. kdo se do akce pustí, hodně štěstí při nezapomínání sklízet :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.