Halloweenský lov příšer (26.10. - 1.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zdravím, do akce samozřejmě jdu. Nevím, čím to je, ale na videích je vždy ideální stav, takže jsem zvědavá, jak lov bude v reálu probíhat. Uvidíme, zda se KŠ rozhýbe nebo ne. Nicméně, i když je akce zařazena v obtížnosti "střední" a konci je "zlaťákový" strom, tak to nebude jen tak. Pochybuji, že by RT rozdával florenový stromek (pokud neplánuje nějaké změny).
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Příjemná změna miniher, floreňaček zůstane v nedohlednu ale moc ráda si zahrajuxDopět to bude bez přípravy,zas jsem odklikla stromy a až pak jsem šla číst>:(
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Zajtra idem do roboty len na 3 hodky :music: tak tu pekne budem o 14h. stepovat na starte ;):p Logicke hry mam rada a myslim ze som to pochopila ale zacnem bosorkou,bude to moj pokusny kralik xDxDxD Ma 2 florenaky a ja ani jeden :wuerg: Tak skusim a mozno sa zadari,ked mi z picoliek nechce vypadnut.
    Vo stvrtok vecer pride dcera s vnuckou a v sobotu ich pojdeme zaviezt a navstivime aj syna a samozrejme sa potesime s vnukmi :inlove: No cas na sadenie si isto najdem a v sobotu hodim dlhodobku :) Hrat minihry u bosorky budem ked budu spinkat a u seba zacnem v nedelu,snad sa aspon mne zadari ziskat florenak a ks nebude skupe ....
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jelikož mám vyšlechtěnou vodnici na vodu, tak místo 19h roste jen 15h a do začátku akce by měla vyrůst, ale byl jsem na tom stejně jako libakos. Dal jsem na plochy krátkou žlutou růži a z toho by prd vypadlo
     
  5. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Čím dál lepší odměny, moc se těším, ať to dopadne s florenovníkem, nebo ne.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já budu klasicky na startu až po deváté večer, ale neva, to nějak půjde. Floreňáky mám z beden dva, tak se hroutit nemusím, když to nedám do konce. Řádek a další plusové dekorace bych ráda získala :)
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Len si tak otvorím bedne s bonusmi a tam vyskočí 200% takže je to jasné. Zajtra o 14:00h 8)

    Čo sa týka minihry tak by som určite bol zdržanlivý a hlavne opatrný. konieckoncov tie "zle" pokusy vyjdu farmára draho

    https://1iq.cz/img/j3zDM/gW2JN.png
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak na akci se těším, zase něco nového a neokoukaného. Uvidíme kolik bude potřeba her, ale o floreňáček se pokusím ;)

    Fajn hru pezt a dobrou noc
     
  9. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Taky se o floreňak pokusím za 11 let jsem ho ještě nezískala ale super hra moc se mi to líbí.

    I pro mě je v nedohlednu ale je to hra.
    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/10/22
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    No koukám, nová hra. Tak do akce jdu a zkusím florenovník, ale ještě víc mě láká ta hra. Šup už se těším :D.
    Krásný den všem.
     
  11. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Už se těším na novou minihru:D
     
  12. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Florenový strom ještě nemám, tak by se hodil. Nejspíš nedopadne, ale tuto akci určitě zkusím. Tyhle spojovačky mám docela ráda.
     
  13. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    A nikde nic................:cry::cry::cry:
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak začnou či nezačnou? To je otázka...
     
  15. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Že by návrat ke kořenům?
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  17. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    no nič sa nedeje... :(
     
  18. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Taky jsem nastartovaná a nic no uvidíme co se bude dít.
     
  19. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Jdou mi špatně hodiny, nebo je zase nějaký zádrhel ve hře.....
     
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Ááááá... nejedeme :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.