Halloweenský lov příšer (26.10. - 1.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak tohle moc nedam... moje práce je hodne o mysleni a tak to nepotrebuju ještě tady nejak prehanet... ale hlavne ten cas, ten mi fakt chybi, odhadem přes 10 hodin na ziskani stonku?
    Tak nevim, asi to vezmu nejdriv pomalu a v poslední den uz jen hopem za par bodu, ono mi to u nekterych předchozích akcich nevyslo a neodehral jsem to co bylo pripraveno...
     
  2. evinana

    evinana Expert fóra

    Oči mám jak po flámu, ruka je odkrvená, celá ledová :Dteda řeknu vám, že mě tato minihra teda taky moc nejde a hlavně mě nebaví jak dlouho to trvá. Mám odehráno 36 her a mám toho teda dost. Dojdu kam dojdu, nehrotím to. Namleto ještě 25 a pěstuji teda dál. Nejvíce se mi povedlo nahrát 71770 ale jen jednou. Jinak průměr mám 30000, no nic moc
     
  3. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Pitrýsek47
    Děkuji za připomenutí toho, jak minihru ukončit bez trápení. Často zapomínám, že potíže mívají i jednoduchá řešení.
    Pravou stranu jsem ještě nedokončil nikdy, to už mě ani nemrzí, a pokud na jeden tah stačí spojit tři kusy příšer, tak to bude cesta, kterou se vydám. A ještě ušetřím hodně času.
     
  4. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Nevzdávejte to.Je teprve pátek.Já právě došla ke stonku. Ani nevím,jak.Sklízím,sázím,SH už nemám,takže jen voda,hnůj+Jackův dárek.;););)
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem těch80 her trochu urychlila a končím ,ukazováček na myši mě občas zradil a poslední políčko jsem už nedotáhla a to mockrát.Bolavé prsty tuhle minihru nezvládnou,stonek mám a to stačíxD
     
  6. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Já mám rostlinek dost, ale ty padátka mi moc nechtějí padat a to mám mini políčka.
    Škoda, že jsem o možností výměny příšerek nevěděla dřív, já to vždy rychle prolítnu jak se hra bude hrát a nad výměnou příšerek jsem se nezamýšlela (moje smůla):p a 14 her jsem odehrála bez výměn. Už jsem mohla mít více bodů:p
    Teprve odehráno 21 her a na pravé straně 7 řádek.
     
  7. chrobáčik79

    chrobáčik79 Rádoby autor

    díky za odpověď.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Moje 2 florenovníky mi ve slabé chvilce řekly, že je jim v páru smutno a že by chtěly třetího do party :music:. A tak jsem se rozhodl, že jim zkusím toho kamaráda pořídit. Pokud mě neposedne tanec sv. Víta, mělo by mi stačit 121 her. Zatím 82 mám odehráno, na další zraje kytka. A pak začne hon na padátka. Při farmaření po odpolednech je to trochu zapeklité, ale rád bych to dal :sleepy:-.-:).
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som dosiahol na stonku tá už fičí.A kam sa doplazím to nemám ani šajnu napísať.Napestované mám vyše 6000,ale chýbajú mi pajdátka.Ráno uvidím koľko mi ich vypadne z dlhodobky.
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    [​IMG]

    čaute;)
    drina to teda bola, ale za tie odmeny beriem, po odskúšaní minihry som ešte pridala bonusy na pestovací maratón, aby som sa nemusela nervovať, často mi zlyhával ukazovák (vydreté ruky z prerábania izby) dosť hier bolo za nula bodov:D, minihra fajn, len aby nebývala často, žrút času neskutočný,
    nech sa vám darí a kto ešte nemáte, bežte do mailu dostali sme bonusový kód:p, ja som sa to dozvedela od Pitrýska v debate, ďakujem;)

    [​IMG]
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mám namleto 9 polštářků, ale vůbec se mi do toho nechce :cry:
    Nechce to za mě někdo odehrát ? xD
    Mám pořád jedenáct her a jelikož včera padla sklizeň 100% na kole tak proč toho nevyužít, a protože mi končí za necelých 40 minut tak jsem stihnul asi 5 sklizní (plus mínus)
    Ale chtělo by to víc pro řádek, neříkám že o něj nestojím, ale je toho hodně na pěstování (jako vždy) a jelikož nemám Jackovy dárky atd. tak prostě nepatřím k nejlepším
    Už jsem si zvykl ;)
     
  12. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    DANKA722 - jak se ti povedlo získat tolik padátek? Mám mini pole, bonusy také aktivované, ale moc mi to teda nepadá:eek:. Máš, prosím nějakou radu :inlove:
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [Rosomák], mám armádu dekoriek, u vás John Citrón, za mňa na padátka to najlepšie, občas bývajú vo výpredaji aj v OaD sa dajú získať, ešte je fajn mať vyšľachtenú nejakú dlhodobku v skleníku, skrátiš si čas pestovania;)
    [​IMG]
     
  14. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    DANKA722 - děkuji, Johna Citróna nemám, zaváhala jsem, když byl ke koupi. Teď si to musím pořádně pohlídat. V akci OaD jsem ho viděla, ale většinou chtějí za něj něco co nemám :D
    Moc děkuji za radu. :inlove::)
     
  15. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahoj prosím ťa kde nájdem bonusový kód ? V maili nič nemám ďakujem
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  16. MilcaC

    MilcaC Rádoby autor

    Mám hotovo, florenovník je doma :). Minihra se mi líbila, takže délka mi nevadila. Zahrála jsem 118 her, max. výhra 94000, průměr 51000. Přesto doufám, že se taková akce nebude brzy opakovat, neboť mé zásoby SH výrazně klesly.
    Ať se vám daří!
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Džejninka73 - koukni i do Hromadné pošty, promoakce apod.

    PS: Máš aktivovanou v nabídce nastavení hry volbu odběru zpravodaje ?
    Vše o zpravodaji se dozviš zde - FAQ Newsletter
     
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nakonec se mi povedlo akci splnit ještě rychleji něž byl můj původní odhad. Na Florenový strom a tudíž i dohrání celé akce jsem potřeboval celkem 79 her. Jelikož jsme 2 Příšernicové polštáře dostali zdarma na začátku akce, spotřeboval jsem celkem 36575 kusů akční rostliny a 2233 padátek. To podle mě není vůbec špatné. ;)

    upload_2022-10-28_21-17-43.png

    upload_2022-10-28_21-18-16.png
     
  19. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, neviem sa dopátrať bonusového kodu. Díky
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamanka21211 - ahoj, o dva příspěvky zpět jsem na to samé odpovídala jiné hráčce, tak kousíček vyroluj a koukni tam, ju.
    Děkuji a hezký večer
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.