Halloweenský lov příšer (26.10. - 1.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Čauky, taky mi to nejde a hlavně mě to ani nebaví. Je to šíleně zdlouhavý a i když se snažim, výsledek nic moc. Dneska napěstuju, zítra a v neděli něco uhraji, ale nehrotim to. Radši pujdu dělat něco užitečného.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) tak jsem si vzala ve středu z práce dovču, že prodloužený víkend a pojedeme na celé svátky na Slovensko, ale holka má covid, tak jsem si řekla supr, nikam nejedeme, budu hrát a se věnovat zajímavé akcičce :p
    Ve středu to bylo do půlnoci, včera mezi vařením a
    umíráním při úklidu celý den xD

    Dnes od pěti ráno se soustředím a když spojím skoro celou stránku je jen 60 tisíc bodů, ale ten zbytek mi prostě nejde dát za víc, jsou tam několikamístní mezery, příšerky jsou skvěle pomíchané :p
    Naštěstí navařeno a teď už to po pravdě začnu jen odklikávat, ať to mám konečně z krku a je mi jedno co získám 8)
    Tato hra se jim vůbec nevyvedla i když jsou na ni asi - určitě hrdí xD je hodně unavující a příště se ji za ten trapný stonek na 70 hodin vyhnu :p
    Že jsem dala na kytičky hodně SH mě nevadí, ale vadí mi opět ty jejich klasický náhody ve hře v poměru jedna k deseti 8) Tím nechci říct, že jsem nesledovala postřehy hráčů a taky video tronaldo55 ... no to bych u každé jeho takové skvělé hry byla ráda celou noc vzhůru xD :p

    činčilka12 ono asi záleží co celý den ti starší dělají :p já v práci jen počítám a

    počítám, objednávám a zase musím počítat (zatím bez problémů) ... no v těch jejich náhodách v akcích mi to nějak
    moc nepomáhá :)



    [​IMG] :D
     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
  3. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra


    Naopak, hry tohoto typu jsou dobré pro mozek, a především starší lidé by ho měli trénovat. Typy, jak hrát, už tu byly, tak pořádně nastudovat, a snažit se. A ne to odmávnout, že mi to nejde, tak na to kašlu. Vzdát to je jednoduché, ale snažit se se vyplatí
     
  4. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Hezký den,já odehráno 41 her,napravo jsem u 20.místa.Začalo mě to bavit,když jsem tady uviděla video,moje skore je sice jen 50600,ale nevzdávám to.Nebýt toho videa,tak jsem s tím švihla.;)xDxDxD
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tak s tím nemůžu souhlasit, tedy minihrou, jinak jako trénink v pohodě. Pokud je něco založeno na náhodě, můžeš si zavařit mozek a dobrý výsledek neuděláš. Kouknu a vidím za sekundu co jde spojit a nahradit do tvaru nebo protáhnout hada. Pokud ale není příšera na výměnu tak si ji nenamaluji. 12 pidiher je pro starší lidi moc, to musí být na mrtvici, zvlášť pokud mají slabší zrak (ale i pro mladší zdlouhavé).
    Kdyby to šlo, půjčil bych ti moje zobrazování miniher a pak by bylo srovnání, stejné podmínky pro oba a dělej co umíš. Nebo naopak.
    Svůj názor jsem již napsal na začátku.
     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    činčilko,když oči už neslouží,tak je s tréninkem problém.Zřejmě jsi mladá.Časem to taky poznáš.
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 někdy je v situacích, kdy je potřeba hodně příšer na doplnění hada výhodnější si příšerky na plánu šikovně posunout, aby se díry zaplnily samy, něž se snažit někde schrastit dostatek příšer na doplnění. ;)
     
  8. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Jde mi to jak psovi pastva :cry:
    Budu se snažit udělat stonek,ale na pravou stranu můj mozek nemá sílu :music:
     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
  9. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Všem Vám gratuluju,
    já mám takové křeče v prstech jak furt držím myš, že to asi nekončím.
     
  10. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek, tak mne to hodně baví, za mně velmi vydařená hra , možná jedna z nejlepších, které na farmě vymysleli. Škoda, že to nedám asi časově napěstovat :inlove:
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dob: Ahoj, jasně, to ano, měl jsem spíš na mysli uzavřený tvar. Je mi to už šumák, hraju stylem propoj, pospojuj co jde, na body nehleď a zmiz :D.
    Pokud to někomu fakt nejde, ať z jakéhokoliv důvodu, tak na konec pravé strany stejně nedojde, stačí tedy propojit minimálně 3 příšery a je jedna pidi hra (tah) hotová (ý). Levou stranu dokončíte.
     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
  12. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Nechtěla jsem se vás dotknout, naopak, chtěla jsem vás povzbudit, ať to tak lehce nevzdáváte. Vidím, jak tu mnozí píší, že mají za hru pouze pár tisíc bodů, a že se ještě ani na první odměnu v pravém sloupci nedostali. Další, kteří litují, že nikdy nedosáhnou na florenový strom. Ale pokud budete hrát co nejstrategičtěji, tak není možné mít tak nízké skóre.
    Ano, strategizování ve hře je časově náročné, přeci nebudou florenový strom dávat zadarmo, že jo. Ale není to nemožné, na něj dosáhnout.
    Typy pro ty, kteří na to hůř vidí, bych mohla dát taky rady (upravit jas obrazovky, zvětšit herní pole v nastavení, atd...), ale to už určitě vše znáte
     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    činčika12

    No myslím, že to ze začátku nikdo neodmávne a jen nadšeně doufá, že se ta možnost nabídne ... tuto nechutně náhodnou hru můžeš nastudovat jak chceš, ale pokud jsi v té dobré dimenzi - se ti daří :p většina hráčů je naštvaná a určitě věk s tím nemá co dělat,

    takže tímto jsou naštvaní i ti starší hráči, že jim naznačuješ víc myslet v náhodné a nedokonalé hře! - (pár z nich jsou co vím na vysokých postech v důchodě) to že máš dobrý tah neznamená, že ostatní jsou jelita a blbci 8) nebylo to moc šťastné psaní a kolik ti je vlastně roků :p

     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
  14. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Já jen nechápu jak může mít někdo už napěstováno a namleto. Jede se na dvou plochách, mam 100% do stodoly a stejně to mám po každé sklizni na 2 namletí ????:cry: Tak vážně nevím? Jinak akce hezká, snažím se, stonek snad bude,ale florenovník se mi zase vyhne velkýýýýýým obloukem, ach jo. Měli by být nějaké ceny útěchy za snahu( po tolika letech, já bych prosila florenovník ;))
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    evainfo: Ale no tak, věk takhle veřejně a u ženy? Třeba ti napíše holoubka, ale je určitě mladší než my dva, ale ne studentka (řádná) ;).
    hroudov: jednoduše, dostatek bonusů, SH, vrtulek a točit akční dokola čili dost času a zásob to zblajzne. Taky se dočkáš, třeba ti ještě vyroste z pic.bedny. Pěkný podpis.
    činčilka: Mohla, jsou i věční studenti (tky), ale myslel jsem ta mladší studentka ;), mám docela dobrý pozorovací talent a lidi toho na fóru o sobě prozradí víc než chtějí:). Tak hodně dobrých tahů.
    Edit: činčilka, Co?to je moje tajemství.
    25 her
     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
  16. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    @evainfo tím jsem reagovala na pumpičkovo, že tato hra není pro staré. Nechtěla jsem nikoho naštvat, omlouvám se, chtěla jsem právě starší hráče podpořit, aby se nepodceňovali kvůli svému věku

    @Pitrýsek47 ano, jsem mladší, ale proč bych nemohla být studentka? :p co mě prozradilo?

    EDIT: @Pitrýsek47 neřekl jsi mi ale, co mě prozradilo :music:
     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, každý má svůj názor na minihru proto ho prosím respektujte. To že je pro někoho tato minihra dobře hratelná a baví ho neznamená že to tak mají všichni. Zároveň pokud chce někdo motivovat druhé aby hru nevzdávali a zkusili ji hrát, tak to nesmí být bráno jako povyšování se na druhé nebo poučování. Diskutujte, ale respektujte ;)


    Pro mě je tato minihra velmi časově náročná a to je hlavní důvod že odehraji jen základní část.
    Prozatím takto

    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mě hra vyloženě baví a že mi to moc nejde není asi tím, že jsem důchodce. Nebo jo?:p:oops:
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    V tomto případě je lehčí napěstovat než potom samotná minihra.
    Napěstováno jsem již první den kolem 18:00, i s obrovským přebytkem, měl jsem trochu obavy jak hra půjde.

    Screenshot_1.png

    Padlo dostatek bonusů a při všech zkracovadlech cca co 25 minut sklizeň.

    Fajn hru pezt
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mně to moc nejde ani po shlédnutí toho videa, zatím mám odehráno 28 her, a mé zatím nejvyšší dosažené skóre je 56690 bodů, to bylo jen jednou, jinak mám taky jen okolo 15až 18 tisíc bodů a s tím žádný zázrak neudělám, lepší je pro mně střílet branky než tohle.
     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.