Halloweenský lov příšer (26.10. - 1.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak konečně mohu říci hotovo

    Screenshot_5.png Screenshot_3.png Screenshot_4.png

    No co k tomu říci. Hraje to pěkná, je to něco nového, ale příště si to rozmyslím, pokud na pravé straně nebudou lepší odměny, minihra je strašně zdlouhavá a stojí to opravdu hodně času.

    Fajn hru pezt a dobrou noc
     
  2. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Nějak mi to nejde , nejvyšší skoré slabých 6520, někde dělám chybu.
     
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dobré ráno ,já dala farmu do normálu,protože při mém tempu a kvalitě hraní těch 80 her předemnou ani do konce akce nedohraji ale aspoň o to se budu snažit;)Těm šikovným gratulujixD
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Vsetko este spinka a tak ja tu strasim xDxDxD Odohratych hier 0 namletych 51 chybaju mi pajdatka tak sa musim povenovat aj im :oops: Hrat zacnem az v nedelu,to budem mat na hru klud,v pondelok volno,v utorok sviatok tak budem mat dost casu na hranie ;):pxD Pekny vikend prajem,moj uz zacal a budem si ho uzivat s vnucatami :inlove:
    Nech sa Vam dari v hre, je super aj ked je zdlhava :)
     
  5. Štika

    Štika Mistr fóra

    sovicka64...nestrašíš sama:). Odehráno 0 a namletých 85. Jen nevím kdy a jak dlouho tu časově obrhru budu hrát. Vůbec se mi do toho nechce :(.

    chrobáčik79...jdi do města do dílny a klikni na ovečku a postav si jich kolik chceš.;)
     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
  6. chrobáčik79

    chrobáčik79 Rádoby autor

    tak nevím jestli to sem patří, ale musím se zeptat. Kde a jak získám výrobnu světélkující vlny. V Jackově obchodě jsem ji nenašla. Díky za zpětnou odpověď.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno,
    pochopit princip mi chviličku trvalo, ale nakonec zásah do hlavy a nějak to jde - nejvyšší skóre mám dokonce 96.410, ale to byla mimořádka. Průměrně hraju spíš 30-50 tis za hru. Problém je v tom, že člověk musí chvíli dumat, a tak trvá jedna minihra i 10 min.
    I když se sunu, myslím že 6 mil bodů RT přestřelilo a do konce dojde jen pár "vyvolených". Já se blížím teprve ke 2 mega (v pravém sloupci) a pochybuju, že dojdu až do konce, protože postupně mizí SH, a budou chybět minihry. Je jich potřeba hodně, kolo štěstí moc nenaděluje, bonusy postupně při jedné akci za druhou zmizely, takže počáteční tempo zpomalilo...
    Všem přeji hodně štěstí a ať se zadaří co nejvíce lidem získat onen vytoužený florenovník.
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké sváteční ráno, kromě dvou darovaných her jsem nehrála. Stále pěstuji. Princip chápu, ale zkrátka se mi nedaří. Asi nemám ten správný potenciál jak co nejvíce propojit jednotlivé příšerky. Respektive mi chybí ty v zásobníku. Než při připravím půdu ne velkou oblast, jsou tahy v čudu. Třeba se to zlepší. Každopádně včera se stal malý zázrak a padlo 200 % do stodoly. Takže dnes namelu a začnu hrát. Ať mohu hrát průběžně. Florenovníku jsem udělala pápá a je mi jasné, že pravou stranu opět nebudu řešit. Každopádně minihra je zajímavá.
     
  9. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    gratuluji pezt. Já se postupně šplhám pro florenovník, snad ho získám :)
     
  10. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    První hra 4390 bodů..., druhá hra 11140..., takže ještě 47x tohle nekonečné trápení a jdu od toho.
     
    Naposledy upraveno: 28/10/22
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak toto mi fááákt nejde, moc mě to neba.. nejvyšší skóre 12.430 odehráno 11 a 7 ještě namletých, neodehraných.. někdo kdo by je odehrál?? xD [​IMG]
    Nehnula sem se z místa haha to je trapný xD
     
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mě to nejde, floreník už vím, že nedám, protože tohle je horší minihra než nějaké jiné strategické hry, stonek taky nedám, ale ani o nic moc nepříjdu xD

    Odehráno 11 her
     
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já odehráno 40 her,stonek bude,ale dosáhnout na florenovník je pro mě nerálné.Příště se na takovou hru vybodnu.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 20 her..... https://1iq.cz/img/j3zDM/pxC9A.jpg
    Hra je v pohodě,ikdyž ukrutně zdlouhavá. Nyní povinná pauza,bo tablet je kaput. Musím jej dobít a odpoledne budu pokračovat.:wuerg:
    Tuhletu minihru snad vidíme naposledy.:cry:
     
  15. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    tak moje najvyssie skoré že 56000, ano hanbím sa, snažím sa ale nejde to, hra trva veľmi dlho, stonok urobím ale na viac to asi nebude...
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj
    Myslím že je to slušný ;) Po delším hraní ztrácíte koncentraci a občas ten výkon nepodáte. Vypadám asi takto :wuerg:
    Dnes budu jen pěstovat a doufám, že zítra to dorazím :music:
    [​IMG] [​IMG]
     
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Napěstování nebyl problém,ale přesto tohle vzdávám.Začla mě z toho bolet hlava.Moje oči už holt na takovouhle dardu nejsou.

    Jo...odehrála jsem 28 her,výsledek ani nějak neni vidět.:(
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, Stříhárnu nemrtvých ovcí postavíš v Dílně.

    Na dotazy zde máme vlákno ;) - >>Jiné dotazy<<


    upload_2022-10-28_11-53-47.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    babina51, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Třetí hra. Nějaké oranžové, žluté a růžové příšery. Vůbec na to nevidím.
    1140 bodů.
    Tahle minihra není pro starý.
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak ja zatiaľ aj takto,ale ešte nemám hotovo.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.