Akce Halloweenský kostým (28.10. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. laumars

    laumars Aktivní autor

    Lyzarka, DANKA722 Ako to robíte , že vám to tak pada ? :p

    Edit: DANKA722 Dakujem za podrobne vysvetlenie.
    Nieze by mi to slabo padalo , ale chcel som vediet o vasej taktike ako idete na to vy.
     
    Naposledy upraveno: 3/11/15
    ivetakuc, DANKA722 a Margziam tohle ocenili.
  2. elizabeth9016

    elizabeth9016 Pisálek fóra

    Akci jsem také dokončila. Padalo mi to pěkně, takže jsem si mohla pěstovat krátkodobky a ono to krásně dopadalo, stejně jako v minulé akci. Akce se mi líbila, i když asi nebyla na odměny tak skvělá jako světlušky, tak bych ji ohodnotila stejně dobře, bavila mě. Oceňuji, že se jen pěstovalo a sbírali vypadávátka, nemuseli jsme pracně shánět nějaké zásoby ze stodoly (těch pár kvítí na látky nepočítám). Navíc akčního kvítí něchtěli ani nijak moc, s MJS to bylo krásně napěstováno, pamatuji ještě doby, kdy chtěli kvanta akčního a stíhala jsem to jen tak tak. Odměny se mi líbí, jsem ulítlá na dekorace, takže jsem za ně ráda a samozřejmě za stonek, protože už nejsou kam dát. Musím říct, že se jim ty halloweenské dekorky povedly, ale nejen tyhle, ale i ty k zakoupení za fl. Sazeničky mě také potěšili, tentokrát byly pěkné. I další odměny byly fajn, takže za mě povedená akce a k tomu ještě na pohodu. Nakonec těch zelených jedovek zbylo 124, to jde. :)

    A teď se musím ještě pochlubit, co se mi dneska podařilo. Konečně se mi podařila u karafiátů vyšlechtit láska k SH, už jsem ani nedoufala, to bylo pokusů a celou věčnost žádný bonus, prostě nic a najednou dneska se něco našlo, tak jsem čekala, co to bude a byl tam. Tak jsem s karafiáty skončila a jsem připravená na další akci typu Septemberfest. ;)
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Ahoj laumars, akčnú rastlinu som pestovala len na Bahame a v Pralese, na Farme som mala obrovské stromy, cca35 ks, a väčšinou ružové stajne + nejaké oranž.psy, korytnačky, rybáriky, okolo stromy xxl aj obyč., od hallow. darčeka +1 do stodoly - komplet celá farma 1*1 políčka a pestovačka zeleniny, tu som si odklikla aj gaštanový riadok + vianočka + nevinnosť + láska k SH zo skleníka na pór a cibuľu + pohopole + SH (ani nebolo treba, len som sa vytešovala zo získania strašiakového riadku na zeleninu), z čoho bolo hneď cca 150 padátiek za 150 SH.
    Na cintoríne políčka 1*1 pestovala som na vŕby, potom na úlohy do haly. Na noc 24 vŕb (padalo z nich veľmi málo), zbytok 8-hodinovka, cez deň podľa času, aby neboli prestoje. Tu som nedala žiadne SH, len vodu, kyticu a riadok v nebi.
    Legendu mám 30/30. Dokonca som nevytiahla ani Noky Citrónov z lišty.
     
  4. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Bolo to LTT , ale dala som to celéééééééééééééééééééé :D
     
    Margziam, evainfo a ivetakuc tohle ocenili.
  5. zmel

    zmel Pilný autor

    Akciu sa mi podarilo dokončiť, aj keď som to na začiatku vôbec neplánovala. Po rozpestovaní som využila pohodlné polia a na cintoríne políčka 1x1. Samozrejme ďakujem susedom sa darčeky ;)
     
  6. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Akci jsem dokončila před koncem chybělo mi pár vypadávek už jsem ani nedoufala, že to dám a dala :D:D:D
     
    Margziam, evainfo a kačenka5 tohle ocenili.
  7. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Pánečky ja tomu sama neverím , ale s pomocou priateľov a dobrých ľudí som túto akciošku splnila :D Všetkým patrí jedno veľké ĎAKUJEM
     
  8. kooketaa

    kooketaa Pisálek fóra

    Tak já dokončila v brzkých ranních hodinách. Už jsem ani nedoufala. Moc děkuji všem, kteří pomohli. Děkuji!!!
     
    Margziam, tomokoco a duna.duna1 tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taaak nakonec asi takhle : presne 1000 hedvabi navic a 256 zelenych houbicek, to jsou neuveritelne nahodou zajimavy cisla :)
    Tak snad se kazdymu zadarilo stihat, protoze teda skoda, ze se neda posilat klidne 10:1, takhle to akorat skonci ve vymene za par bodu...
     
    Margziam a tomokoco tohle ocenili.
  10. Fofolamyš

    Fofolamyš Rádoby autor

    Tak málem jsem stihla splnit akci do poslední pavoučice mi chibělo 28 vyskakovátek.
    Ale to neva hezký den a ahoj Fofolka
     
    evainfo, Margziam a Simík21 tohle ocenili.
  11. mousicka

    mousicka Guest

    Margziam tohle ocenil(a).
  12. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tu sú moje výsledky z tajomných stajní a sadeničiek:

    2x kakaovník XXL
    Pitahaya XXL
    Banánovník XXL
    Para orech XL
    Baobab
    Amherstia
    Rohovník obyčajný XXL

    2x výbeh pre kohúty
    Bocianie hniezdo
    Korytnačia nora
     
    evainfo, tomokoco a Margziam tohle ocenili.
  13. betr

    betr Pisálek fóra

    Co můžeme získat:
    ..., 2x Duchařský mýval, 2x Vystrašená vrána, 2x Kouzelná zima, 2x Upíří liška, řada na magickém stonku

    Koukam, ze je to vsechno opravdu 2x - takze jednou na stonek a podruhy do parku, nebo mi neco uniklo?
     
    tomokoco a Margziam tohle ocenili.
  14. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    betr, nic ti neuniklo, je z tebe hotovej Erkil Poaró. Akorát podruhý máš více možností - Park, Ostrov, nebo jiná plocha kromě cmiteru, do nějakého stonku kde je potřeba dekoraci 1x2, nechat v liště, darovat, vyměnit či prodat v OaD a možná nějaká další možnost která unikla mně ;)
     
    evainfo, tomokoco a Margziam tohle ocenili.
  15. Margziam

    Margziam Stará škola

    A u mě už přistál ledňáček z těch TCH.. :)
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.