Halloweenský kalendář (3.10. - 31.10.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    alexandrakerulova00, já jsem měla na svých dvou dárkových farmách neodkliknuté č.10 a ještě cosi. A to si dávám bacha, počítám vteřiny, aby se to zapsalo, chodím kontrolovat a dokonce mám pocit, že ten dárek už jsem jednou za floreny dokupovala... Co už; screeny dělat nebudu, zdržuje to, a když to nende, tak to nende... nemám čas starat se o víc farem na plný úvazek, holt nebudu mít bonusy xD
     
    waldemar71 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    screen je,ale som len zvedava na to vyhovaranie sa z podpory
    nejde mi ani o tych par florenov co som za to dala
    ide mi o princip
    a je mi luto hracov,ktori ani nevedia,ze im ostali znovu uzamknute dary-nedary,ti to zistia az pri otvarani dalsieho bonusoveho daru
    a ako vravi Y_n_O,robenie screenu stoji cas,a aj tak s tym sa nikto trapit nebude,takze asi tak,neprispievam casto na fore,ale su malickosti ktore vedia pohnut zlcou
    snazim sa byt nad vecou,ale dnes mam taky vyryvacny den a som rebel ;),ale predycham to a zas bude odo mna klud :)
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já si screeny dělala až do doby, než se zde objevila informace, že na screenu musí krom jména a ID být vidět i datum a čas. To už je absolutní buzerace, která nemá žádný smysl, tak jsem se screeny přestala.
    Alexandrakerulova, držím palce, abys byla na podpoře úspěšná, protože o nepřipsání boosteru jsi tu opravdu psala a pokud bys dárek neotevřela, asi bys nečekala, že dárek bude připsaný.
    Ovšem zrovna tohle je náhoda, že boosterů člověk tolik nemá, tak snadno zjistí, jestli se připsaly nebo ne. Když je dárkem SH nebo BZ, většina z nás asi přesnou aktuální výši ani nezná.
     
    alexandrakerulova00 a dasa1143 tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Alexandra Kerulová, tak to vypadá slibně, jestli máš screean, držím palšeky ;)
     
    X-mole a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  5. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ajoj a hurá sobota. :inlove:
    19.10. - 17. hrobeček - 8x ZuzinoSH (vrtule).;)
    Nádherný víkend.
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Podotýkám, že kdo nemá vybraný nějaký dárek z "první strany", tak po najetí do kalendáře ho to samo nepřesměruje na druhou stranu (pokračování kalendáře) automaticky, ale musí použít šipku Další. Takže každý je hned upozorněn, že někde nemá vybraný dárek.
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    A já stále proč na vedlejších farmách musí přesouvat, díky Skali xD
    Edit: tak díky i Sopti :);)
     
    Naposledy upraveno: 19/10/19
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - nemáš vůbec zač ( to byla sopti ) :D
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  9. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ajoj :inlove:
    20.10. - 18. hrobeček (zas ovčí xD) - 5x bedna s krejcary II. :)
    Nádhernou neděli Vám všem. :inlove:
     
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj, 21.10. - 1x Upíří sérum
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to už máme druhé Upíří sérum, jako kdyby bylo málo jiných variant ;)
     
    satelit, kiki2305 a zejdy66 tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nevim k cemu je neco co pusobi jen nekde, jen na par hodin a tak toho mam mraky a dokud bude fungovat MJS tak tohle neni ani pro ty, co zacinaji... no kdyby sem tam byl dalsi diamantovy slot, tak pri desivce idealni doplnek... tak uvidime dalsi darky, jsou dobry, jen obcas nevim co s nima :)
     
  13. larelay

    larelay Analytik fóra

    22/10: 1x Bedna se strašidelnými řemeslnými produkty
     
  14. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    23.10.: 200x Bahalevel TBZ
    bonus: Upgrade dekorky Vzhůru k výšinám
     
    Y_n_O, zahradnice4 a satelit tohle ocenili.
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    23.10.2019

    [​IMG]
     
  16. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Prosím, kde najdu Vzhůru k výšinám? Nemám kam ten upgrade dát.Díky
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ja-pe,
    Dekoraci jsme získali první den z kalendáře. Pokud jsi dekoraci umístila někde na plochu, tak jsi z ní do dneška čerpala volná zatočení. Popřípadě ji hledej v liště mezi dekoracemi (pokud jsi ji neumisťovala na plochu)
     
    jouvik tohle ocenil(a).
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ja-pe Vzhuru k vysinam mam osobne ve Strasidelnem dome, ale upgrade nejde polozit (nejspis proto, ze mi zbyva vycerpat jeste 1x bonus).
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, u mne ještě třikrát. Jsi šikovnější a rychlejší. Já než si něco zapamatuju... Akorát jsem zvědavá, co ten abgrejd bude. Tři lístky? :D Ano, jsem naivní, ale i navýšení BZ se počítá. 8)
     
    matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Kuk na prehled ;) Kdyz si prectes i upozorneni, tak zjistis, ze nakonec 0 listku :D
     
    zejdy66, ašada01 a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.