Halloweenská sezóna (14.10. - 16.11.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Sezonu nedodělám,31 nedokončím i kdybych dala xDvšem zákazníkům.Nevadí, z tajemek dosud lištovky a nálepku budu muset oželet,fakt mě to bude asi mrzet;)
     
    kaolín11 a matlafous123 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já su tak šťastné,že ta stupidní sezóna už končí! Aniž bych chtěl sem v devátým stupni! Příště bych poprosil RT možnost vypnutí sezóny.Třeba by se hra tak nesekala!!!:eek::p
     
    Veselka, bubák1960 a matlafous123 tohle ocenili.
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jeee, ty bonusy se scitaji v ucinku... no nevim jak kdo, ale tahle info by mozna nektery hrace dokopala se do ty sezony pustit :)
    Mam jen jeden zeton, stale na nej zapominam, ale mel jsem tusim tri! Tak pro priste dobry vedet...
     
    Veselka a Xenie6161 tohle ocenili.
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak jsem to dokončila,ze 14 skoromravenců samá oranž a místo 4 úhořů žl.mravenečníci,nosorožec,výrobna araš.másla a bazén pro poníky.Pokud příště nebude adekvátní daná odměna , o něčem tajemném si radši nechám zdát .....
     
  5. vladca

    vladca Stará škola

    tak ma napadlo .. ak by som si teraz kúpil "sezónny lístok" ... dostanem dodatočne odmeny o 1-31 ? :p
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Taky netuším jak jsem dosáhl takového skóre.
    [​IMG]

    Mrknul jsem do krámku a ty 4 žetony asi nechám proplatit, protože netuším na co bych ty odměny využil.
     
    evainfo, kiki2305 a matlafous123 tohle ocenili.
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    vladca: ano, dostaneš je všechny. Dekorku jsem koupila později a dostala je zpětně... jen si je musíš všechny postupně odklikat.
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    měl bys, ale vyzkoušené to nemáme.
    Tak koukám, že MatysekKamilek zodpověděla přesně.dík
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Samozřejmě jsem zase ráno zapomněl uplatnit žetony v obchodě.No nic,snad někdy příště.:cry:
     
  10. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak nevím, ve 14 hodin měl začít konec sezóny, a ono nic, mám si prý počkat:p, já su tak smutná, že si nemůžu užít konec naší milované sezóny:cry::D
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    mamba54: nebuď už chystají druhou :oops:
     
    Y_n_O a mamba54 tohle ocenili.
  12. mamba54

    mamba54 Stará škola

    MatyskoKamilková nestraš o_O;), jedna sezona mi stačila:p
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mamba54: tobě i spoustě dalších farmářů také, ale ťamanům nee ;)
     
    marketka47 a jindrasofr tohle ocenili.
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mám takový dojem, že sezona je napsaná do 16. Nu což, tak ty body a krejcary někde hodnotně uplatním. Nemá člověk pracovat, nemá...
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    hm, tak to se nepovedlo, žetony propadly :cry:, pěkně vypráskaná akce
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Je dobré sledovat časmíru, ale v hlavním okně je už poutač na další část sezony, vítají nás mrňata ,-)
     
    Y_n_O a DANKA722 tohle ocenili.
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ...mne tiež zostáva len "veriť", že ten záves nemám nadarmo :music: a mám sa rozčuľovať? radšej to vypnem8), dá sa kadetade inde zabaviť:D, mávajú aj po 2-3 darmáxD
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku na gut, ale jak jsme dostali předkrm, který nikoho nezasytil, máme i dezert se stejným efektem... Někteří se prostě nepodívají, pak prostěsprostě nadávají... Chudáci naši moderátoři; a že je jich míň a míň...
     
    GordonSargent a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Hvězdička778

    Hvězdička778 Zelenáč fóra

    Dotaz: Proč mi už Sezónní pohár I nedává kr? Díky za odpověď.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hvězdička778 - ahoj, sezónní pohár dával krejcary jen po čas sezóny. Teď už bude dávat jen BZ/TBZ - podle umístění :)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.