Hadí oči (26.11. - 2.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. keegan09

    keegan09 Zelenáč fóra

    Vždyť je to jedno, kdy to začne a nezačne. Navíc to bude o den prodlouženo, tak se nestresujte...:)
     
    raddre, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    pezt děkujeme ;)
     
  3. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Těším se.
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    První vrhnutí se zadařilo,dlouhá postupka za 300 bodů ...jen tak dál

    Z přezrálé hortenzie 109 kalíšků,jak jinak,jdu vytáhnout z kredence skleničky :D
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    První setí za mnou, padátek 200 z laskavce (14 JC) a u výpliva z hortenzie 198 (9 JC). Tak uvidíme jak to bude padat z akčního kvítí.
    Asi ani nejdelší kvítí nemusí být nejlepší.
    Přeji všem hodně zábavy při hazardu a ať se daří!! :):):)
     
  6. .Henrieta.

    .Henrieta. Pisálek fóra

    Už se ví, jaký je ten bonutový kód? :p
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  7. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Naposledy upraveno: 26/11/21
    raddre tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak vypadá, že se to rozjelo
    A padátka z laskavce padají se 100% ziskem i bez jediného JC na ploše ;)
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak a uz to fici ako v zime na saniach ;)xD z pohanky 203 sejkrov ;) 1 hra stala za staru backoru :cry: no snad sa to zlepsi :):music: Tak nech sa Vam dari ked sme na tie kocky tak dlho cakali :inlove:

    Tak vedlajsia mala z psenice dvojzrnnej 167padatiek a vytocila som jej 100% a mne muselo stacit +1 :cry:xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 26/11/21
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    KŠ dalo na hl. fa +1 na 6 hodin, tak spustím Jacky a ještě budu točit KŠ ;) na vedl. kde nic, tu nic, ale bude líp
    Napadalo z jehl. růže na hl. 168 s 5 JC a pak ze šlechtění 96 pohárků a 16 kostek
    na
    evok15 také z jehl. růže 244, ale je to vč. šlechtění a napadalo 10 kostek

    na obou farmách za první pokus shodně dlouhá postupka za 300 bodů, to by bylo pro začátek fakt dobré :inlove::music:
     
    Naposledy upraveno: 26/11/21
  11. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    prva hra za mnou. mam nic. jeeeej :cry:xD
     
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné skoropoledne.
    Na farmu jsem se dostala s hodinovým skluzem, ale to nevadí.
    Sklizeno a z dlouhodobky se 3 JC vypadlo 200 kalíšků. Taky jsem si vytočila 2x+1/6hod. Alespoň něco.
    První hod a mám to za 180 bodů.
    No uvidíme, jak to půjde.
    Musím napsat, že po chvíli hraní a přechodu z plochy na plochu, se mi pomalu načítala hra. Musela jsem provést "očistu" a restart ntb.
    A už to zase maká, jak má.:p
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož sem prubla tu darovanou hru, padly mi čtyři trojky, prvních 280 bodů doma. Kéž by to tak padalo i ve vrzích příštích ;) Vehikl odpočívá, zkusím zítra... Z rákosí a stromů naokolo bez citronů 162 kalíšků.
     
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, konečně jsem se dočkala, dokonce mám rozpěstováno a může se pustit do hry samotné, na rozdíl od některých jsem nenechávala plodinu do dalšího dne ale sklidila a dala znovu, takže mám i nějakou zásobu laskavcea i bez JC mi vypadlo 202 kalíšků, KŠ mi dopřálo 100% a ze 100 PL mi vypadlo i 27 žlutých mlékáren a pak, že ve vyšším lvl vypadávají kvalitní stáje a výrobny.
    nedá mi to a musím se pochlubit
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 26/11/21
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Opět MRKEV tentokrát i SH. Už mě to fakt nebaví.:mad::mad::mad:
     
    raddre tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143

    Klikat pomalu a po kliknutí čekat až se okno secí tabulky otevře a poté vybrat správnou plodinu.
    Nebo vyměnit myš, může být poškozená a nechtěně provádí dvojklik.
     
  17. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Petriša

    "Ahoj .Henrieta. Ještě ne :sleepy: " A kde ho zjistíme až bude, jestli teda bude?
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj malanek70
    Až bude připravený najdete jej v oznámení k akci Hadí oči ;)
     
    spuntka, dinoalesi a malanek70 tohle ocenili.
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    dasa1143 - po několika podobných zkušeností jsem zjistila, že opravdu moc pospíchám. Ve finále těch pár vteřin co počkám nic neovlivní, ale hlavně se nemusím vztekat, že tam mám mrkev nebo v lepším případě salát. Tak držím palce, aby i u Tebe to bylo stejné a hlavně abys už to vícekrát nemusela řešit.
    Vzhledem k tomu, že jsem vytočila 100%, tak zatím jedu na 1x2 a používám kapky abych něco nastřádala. Minihra mně moc nebere, ale budu se snažit.
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    pezt myš mám novou a hraju už opravdu dlouho, plodinu vyberu ale prostě poslední dobou mi vždycky přeskočí mrkev.:mad:
    Byl to jenom výkřik do tmy. DÍKY. Vím, že toho máš-nás- tři patra nad hlavu;):p
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.