Hadí oči (26.11. - 2.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Chápu, že mají problémy, ale snad je alespoň slušnost napsat, dneska s akcí nepočítejte. Je zajímavé, že akce, kde nám chtějí něco prodat, fungují na čas a bez problémů.
     
  2. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    No super zasa nič..:eek:Pozbieram a kašlem na to...nie sú schopný ani oznámiť kedy ju spustia...:(čím ďalej tým horšie..a to ešte kým sa mi to načíta ..hotová katastrofa..predchádzajúca verzia bola oveľa lepšia-.-
     
    14087 a vilm4 tohle ocenili.
  3. 007lala

    007lala Pilný autor

    Včera jsem byla naštvaná, že jsem nekoukla, jestli akce skutečně začala, a sklidila jsem dvouzrnku. Sice jsem si myslela, že trochu riskuju, kdyby náhodou akce začala večer, ale zasadila jsem jutu a čekala na dnešní 14:00. Pořád nic, tak zase sklidím jutu a zasadím třeba hvězdnici neb rákosí a ono se uvidí. Na KŠ jsem nic netočila, když mi někdy něco vypadne, tak max +1 na 6 hodin, takže točím vždy, až když mám rozpěstováno. Vlastně mi ten piánko režim neva, na ostatních plochách mám stromy, abych doplnila zásoby, s třešněmi jsem najednou byla na 200 ks, takže sklízím po mnoha hodinách. Kouknu sem zase zítra a uvidím. Mějte se prima a relaxujte.
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    No že to nezačalo mne nepřekvapuje ale že nejsou schopní napsat jestli akce bude nebo nebude mne překvapilo to obyčejně nedělají tak čekám velkou výluku.Asi něco jako kovid nikdo nic neví počkejte
     
  5. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,já už jsem to odpískal, potřebuji pěstovat zvěř tak že když začne akce nedělám a hold silo další uplo nebude,na jedné ploše se to dělá pomalu a když dám aj na druhu jak jsem dával když byla akce na děsince líp to přebevá,tak že všeci kdo čekaju tak at se dočkáte že to snad žačne,trvá to už dluho a nikdo neví jestli vubec něco začne.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kóooonečně bude akce, i když mne bavilo odpočívat, jsem ráda ;) a dobře jsem zasadila, budu mít zralé zítra ráno
     
  7. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    no hlavně že namaj technické problémy na akce. kupte kupte
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Teď jsem k tomu sedla a už už chtěla sklidit rákosí, ale jak koukám, tak tam do zítra taky vydrží ;)
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak už je to tady, viz oznámení.

    Fajn hru pezt
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak já jsem sklízela včera vešer když jsem věděla, že akce nezačne. Dnes jsem ani nepočítala, že by začala, když nebylo žádné oznámení, tak jsem si ráno normálně sklidila a zasadila hvězdici alpskou kerou sklidím večer a udělala jsem dobře, aspoň nemám žádný prostoj na noc dám zase hvězdici a v 10 na start, snad už to bude šlapat.
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Zajtra môžem začať rozpestovať až večer a neviem,či vôbec začnem,kocky asi vynechám.Je to zbytočný zhon a už sa mi do tejto akcie nechce. Vám,ktorí začnete,nech sa darí!
     
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Právě jsem chtěla sklidit Laskavec, ale naštěstí mě osvítil duch svatý a nejprve jsem koukla na fórum. Zítra už bude sice přezrálý, ale třeba za to vyhodí více pajdátek. A jsem moc zvědavá na tu kompenzaci :sleepy:
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Včera jsem na základě komentářů sklidila karafiáty, které jsem zasadila, když jsem svou zbrklostí sklidila rákosí. Místo karafiátů jsem opět zasadila rákosí. Aby mi do zítřejšího dne neshnilo, tak jsem opět přesadila. Snad akce poběží v pohodě.
    Byť nepatřím mezi věčné brblaly, tak doufám, že se RT vytáhne a bonusový kód bude opravdu stát za dvoudenní zpoždění.
     
  14. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ježkovy voči , vždyť mi hortenzie do zítřka zvadne ... abych vzala kropicí konev a ještě zalila :D
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak ještě jedna aktualizace, viz oznámení.

    Fajn hru pezt
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já už ji mám na ploše třetí den a je pořád svěží, tak vida další den k dobru, díky za info pezt.
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som si trosku schrupla po obede xD a teraz citam ze kostky by mali byt zajtra :music: Hortenziu som dnes znova pozbierala a nasadila taricku do ulohy :) No musim pockat kym dozraje a prasknem tam nieco co budem moct pozbierat o 10h.;) Zajtra som doma a snad sa im to podari spustit na cas a bez problemov :):music: Pekny vecer prajem :)
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) asi jsem ráno po sklizni jiřinky nevěřila, že se akcička rozjede a nasadila si na hlavní louku svoje pastičky, no kdyby akce přece začala, jeden den mě nezabije a potom doženu :p no zítra dopoledne mám v práci fofr, ale zkusím na mobilu při rozpěstování točit kolem a snad se nezavaří :D teď nevím, jestli kolo, nebo mobil :p
    Zavřu oči a vidím kompenzaci - 2x bonus +1, 200 SK, 200 Zuzi a jedno Pikolko xD


     
  19. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Víc mi vrásky na čele dělá,že se už druhý den cpu vánočkou,sice jich mám jak pekaři na Vánoce ,ale nechci si pokazit ladné křivky :D
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    berkaKolchoznice možná to chce změnit recepturu na vánočku, no je tu risk, aby to nemělo i dietnější efekt na SH xD


     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.