Hadí oči (26.11. - 2.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plajznerčinej, kostkama už asi nebudeme vrhat, časově by to nevyšlo, i kdyby dali pěstovačku na více ploch. Hlavně at to spraví do odložených dožínek. Moc toho nemám, ale chtěla bych si zahrát... :)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/21
  2. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    Vydrž Prtka,vydrž
     
    babina51 a Kudrnová tohle ocenili.
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    No ako tak pozeram tak asi pozbieram hortenziu,lebo od 12h. uz bude trosku prezreta xD Inak tiez sa mi este hodi do druzstva aj ked teraz pracujem skor na pohanke ;) bude 50florenov a 2 picolky ;)xDxDxD Nemam vo zvyku tocit ks pred tym ako zacne akcia a tak som o nic neprisla a aj keby tak aspon by som mala viac dlhodobiek a potom by som vyuzila na tie kratke ;) Kupony si aktivujem vynimocne,hlavne rano ked nestiham tak hodim 1hodinovku,inak ked je zlava tak nakupujem hlavne kombajn a sejacka mi vyskakuje z bedni xDxDxD
    Idem si troku urobit leharo a potom sa tu zase kuk ci je nieco nove :music: Pekne popoludnie Vam prajem a hlavne ak mate take klzisko ako u nas tak opatrne :)
     
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    PL jsem vytočila včera před akcí a za deset minut (pro jistotu, člověk nikdy neví ) sklidím dva dny starou Hortenzii je opravdu krásně rozkvetlá xD a budu sázet na sezonu,nijak zvlášť mi to nemrzí. ;)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak čekám na 14 nul nul a pak sklidím a zaseju něco do zítřka :) kdyby náhodou, je to fajn takový odpočinek xD:music:
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    A nic.. já to vzdávám
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    14:00
    Tak nic... ale dalo se to čekat.

    Schválně, jak dlouho po sklizni Laskavce se RT rozhodne akci přece jen zahájit? xD
     
  8. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Jediné, co mně mrzí, že nemáme žádné info z oficiálních míst. Pamatuju si ještě hodně dobře ty táhlé problémy z konce loňského roku, znásobené ještě o obavy z přechodu na Unity. Trvalo mi rok, než jsem zase chytila elán se více zapojit na foru i na farmě a ejhle, zase problémy. Jestli se mi vesmír nesnaží něco naznačit....
    A teď ta hlavní otázka - sklidit, nesklidit? Jdu se psama na nějakou dlouhou procházku a pak se uvidí. Třeba se do té doby uráčí někdo něco bližšího sdělit (nevyčítám to modíkům).
     
  9. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Myslela jsem,že se hadí oči spustí dnes ve 14,ale zase nic,škoda.
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym...za mna uplne skvele,ze akcia ziadna,len nech nas nechaju vydychnut trosku a porobit si na farme stare resty v dome ulohxD:pa sorry pre tych nabudenych na akciu,,;)a ked nebude ani TOPka s dozinkami,,to len bude tragediaxDxDxD
    tak vela zdaru prevadzkovatelom hry:inlove:
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Za 2 hod. sklízím divokou a mýtinu tak pokud akce nezačne sklidím také hlavní zasadím znovu všude hortenzii a hotovo.Vypnu PC a ráno uvidím co bude dál jestli se bude házet nebo odpočívat.
     
    sovicka64, -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) no nic, sklidila jsem, zasadila, za chvíli si dám kafe a štrúdl a večer zase kouknu, co je tu nového
     
  13. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem také marně očekávala, že se podaří akci spustit dnes. Lituju hráče, kteří si kvůli akci koupili pomocníky.
    Nejvíc mě štve, že nikde ani zmínka z oficiálních míst o tom, co se děje.
     
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    To, že akce nezačala - budiž. Nevadí. Ale docela bych uvítala nějaké info, že třeba DNES nezačne vůbec....kvůli padátkům máme přece nasazené dlouhé kytky, takže sklidit? Nesklidit? A zasadit pak znovu dlouhou? Nebo nezasadit? Nerada bych sklidila už podruhé dozrálý laskavec a za chvíli se dozvěděla, že akce začne za hodinu.....Jinak je mi to docela fuk.:)
     
  15. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    osobně nevěřím, že RT spustí akci náhle, bez toho aby hráči měli možnost se připravit.
    Spíš to vidím na oznámení o začátku akce s jednodenním předstihem. Takže za mě klídek.
    Farmaření zdar! kája53
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už na nič nečakám.Všetko som pozbieral a keď že mi chýba dorobiť úlohu čo mi pridali za lvl tak budem si robiť tú.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Bohužel žádné informace o tom kdy by eventuálně akce mohla začít nemáme, jen víme, že stále na odstranění problému pracují.
    To je veškeré info ze strany RT.

    Fajn hru pezt
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    pezt - děkuji za info. Nepotěšily, to je sice pravda, ale info se k nám dostaly a to je hlavní. Můžu nadávat, být hysterická, vztekat se jak malé dítě, ale né. Samozřejmě mě to mrzí, doběhly mi dva bonusy 100%/24 hod, tak to by se akční pěstovala jedna báseň, ale je lepší, že hra nezačala vůbec, než by se při plnění úkolů objevily potíže.
    Takže to prosím dejte do pořádku, ať je to cajk a můžeme se vthnout na hazard. Všem, hlavně modíkům přeji pevné nervy, né vždy jsme tu všichni v pohodě, tolerantní a trpělivý hráči.
    Pěkný den a hlavně pevné zdraví všem :)
     
  19. mičrd

    mičrd Pisálek fóra

    Tak zatím dobrej propadák.
     
    hrabenka1951 tohle ocenil(a).
  20. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak tentokrát se mi vyplatily moje ledabylé přípravy před akcemi. xD Samozřejmě je mi líto těch, co vyplácali bonusy a kupóny zbytečně. Hlavně doufejme, že se nepokazí něco dalšího.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.