Hadí oči (26.11. - 2.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. kája53

  kája53 Expert fóra

  Ahojky vespolek,
  tak toto je výzva, mám na akci jenom tři dny, v pátek ráno odjíždím mimo civilizaci a vracím se v neděli večer.
  Trochu si pomůžu superhnojivem, k padátkům trošku šlechtěním, já ty Pikolky musím mít!
  Farmaření zdar! kája53
   
 2. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký večer :) ta levá strana se stonečky určitě půjde a překvapila mě jejich aktivace na 6 hodin, která je nepraktická, když se jedná o BZ/TBZ, že chlívky a stromky - o dekorkách ani nemluvím ... na tu krátkou dobu nemají, jedině něčím dotovat. Ale dvakrát za den ta sklizeň určitě půjde, že jó :p Moje priorita jsou hlavně upgrady a jestli půjdu po všech pikolkách uvidím, jak ty náhody v kostkách budou nastavené a bude se dařit. V poslední hře padalo víc slabších kombinací ... no nechám se překvapit ;)   
 3. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  pezt, díky moc, myslela jsem si to, i když mám zasazeno všude :p, ale jen to, co potřebuji, tak se nic neděje, k PC jsem se dostala až teď a zítra nebudu na startu ve 2 hodiny, bo jdu k doktorovi, ale to neva, nic mi neuteče
   
  Naposledy upraveno: 23/11/21
 4. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  No, tak ve Farmorákulu sem se sekla, když sem napsala, že u kostek na tom budu líp jak u dožínek. Když farmu vysosám do mrtě, jako loni, asi nebudu mít na solidní umístění, určitě víc farmářů syslilo víc, jak já. No a u kostek skutek utek - jedna plocha, málo času, rozbitý vehikl... Mno, uvidíme, řekl slepý hluchému a šli z beznohým do kina na němý film... 8)
   
 5. Trepifajksl

  Trepifajksl Hvězda fóra

  Ahojky, zasazeno. Mám pár dní volna. Tak jen aby přála paní Náhoda, vehikl se umoudřil... No jo no, já vím - je to SCI-FI.
  Ale člověk jen pro naději, že bude líp, je živ:))))
  Fakt by mě zajímalo, kdo má na svědomí ten kód. To je tedy seskupení... Při pohledu na klávesnici to notně připomíná návštěvníka 5. cenové skupiny, jenž se snaží dorazit - někam.:p;):DAle dík!
   
 6. fany2020

  fany2020 Veterán fóra

  Ahojky, tak já do akce určitě půjdu, i když vím dopředu, že pravou stranu nemám šanci udělat celou, zkrátka mi nikdy kostky nepadaly tak, abych se z nich posadila někam, jinak přeji všem hodně štěstí při házení.
   
 7. -Jara05-

  -Jara05- Dozorce fóra

  Určitě se do akce pustím, ale kostky, jak závidím těm co se těší, opravdu nemusím. Nedá se nic dělat a makat.., makat a doufat, že náhoda bude příznivá i mé farmě.
  Tak hodně úspěchů ve hře a krásný den přeji i když u nás prší a je mlhavo a včera už ležel na horách sníh.
  Mějte se!!!
   
 8. maurehata

  maurehata Velmistr fóra

  Tak jako asi většina mám kostky ráda. Akorát dojít až na konec je pro mne dost obtížné. Nicméně jsem s nemocným synem doma, tak bude čas na sklízení, mám ještě trochu SH, tak snad to dám.
   
 9. kutilka70

  kutilka70 Analytik fóra

  Ahoj. Jen tak zkusmo jsem si zatočila a na osmý pokus padlo 12h/200% :p Tak snad to začne přesně ve 14h :oops:

  Edit: No super :wuerg: Jdu si koupit věšteckou kouli a měním zaměstnání -.-
   
  Naposledy upraveno: 24/11/21
 10. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím

  Start akce se odkládá viz oznámení
   
  babina51 tohle ocenil(a).
 11. kytka50

  kytka50 Vážený autor

  To je tedy "super"-Mám po dlouhé době bonus +1do 16,50.Ten mi určitě propadne
   
 12. Madulka_cz

  Madulka_cz Vévoda fóra

  Pěkné odpoledne.
  Kolem 12.30 hod. jsem si začalka dělat pořádek v bednách. postupně jsem otevřela všechny a začala jsem točit na KŠ. Měla jsem 99 zatočení + asi 30 modrásků. Jaké štěstí, že funguje Esc. Šlo to jako po másle. Vytočila jsem si nějaký bonus na chlévy i stromy, ale hlavně z modrásků 2x 100%/ 24 hod. No a teď tady čtu .... start odložen. Když to bude do 16 hod, paráda. Potom odcházím a návrat pozdě večer. Ale zase si říkám, ať to pěkně opraví a start se posune, než aby se hra sekala, nebyla funkčí, během hry se sekala a nebo něco jiného..... to by se tu "řvalo", ikdyž stejně se tu bude řvát.
  Takže klíííííd, však oni nám to pustí a možná že i něco jako dáreček dostaneme a když né dárečer, tak prodloužení akce bude na tuty.... si tedy myslím.
  Tak a jdu se proběhnout, tedy né já, ale jdu s pesanem.
  Zatím zdarec a čekáme, nesklízíme ;)
   
 13. JandaPanda

  JandaPanda Rádoby autor

  to jsou ale matláci !!
  Nechápu, jak může akce, která již běžela vícekrát, nefungovat !?
   
 14. kutilka70

  kutilka70 Analytik fóra

  Jinak souhlasím s Madulka_cz. Snad to zvládnou opravit co nejdříve, aby hra šlapala jak má ;)
   
 15. rozbob

  rozbob Pisálek fóra

  Oznámení jsem si nevšiml a samozřejmě sklidil, ach jo..
   
 16. x-men-cz

  x-men-cz Obyvatel fóra

  packalove
   
  babina51, burds a 14087 tohle ocenili.
 17. činčilka12

  činčilka12 Vážený autor

  Oficiálního oznámení jsem si nevšimla, ale toho, že je v novinkách jen sezóna naštěstí jo. Snad se nikdo nenechá nachytat, každý si snad už umí start akce pro jistotu zkontrolovat :D Též doufám v odměnu v podobě prodloužení :)
   
 18. -Jara05-

  -Jara05- Dozorce fóra

  Vždycky, po špatných zkušenostech, hlídám, zda se objevila v novinkách nová akce, případně ještě pohlídám akční kytku. Zatím se to vyplácí. Přesto mě mrzí, že akce nezačala na čas, nedá se nic dělat.
   
 19. ašada01

  ašada01 Velvyslanec fóra

  První, co po přihlášení před akcí kontroluji, je přítomnost akční rostliny v nabídce. Před tím se farmy nedotknu. Točím taky až po prvním zasazení. Takže mne zdržení sice mrzí, ale o nic jsem nepřišla. Jen doufám, že se akce spustí do 16 hod, pak nebudu min 4 hodiny na signálu.
   
 20. sovicka64

  sovicka64 Vévoda fóra

  No to je asi kvoli mne,spackala som pripravu a riesila som ju az rano 5h. pretoze som si na chvilku lahla k Tv a ups...chvilka sa predlzila :cry:xDxD
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.