Hadí oči (26.11. - 2.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    U mne od 8 hod. do 12 nešla elektrika, tak jsem toho moc neudělala :p, dokonce mi vypadla jedna sklizeň, ale i tak stíhám, ale nestíhám hrát, tak snad zítra už to bude lepší
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Tak zítra by mělo být komplet hotovo ;) Po jedu ale dál, ráda bych ještě vyzobala nějaké to tajemno :music:
     
  3. elen45

    elen45 Expert fóra

    odehráno 73 her, zatím 1 pic. bedna + 560 mincí a jedu dál
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak jsem splnila povinných 65 miniher - dosáhla jsem 9.990 a výpliv 9.710 bodů. Za mince si asi koupím Piccolo, protože z odměn vpravo ji určitě nezískám, i když akce končí až 2. Samozřejmě, že makám dál.
    Přeji pěkný večer! :)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehrála jsem na obou fa po 66 hrách, řádky řádkují a teď musím zas odpočnout ;) výsledky dám s posled. příspěvkem
     
    Naposledy upraveno: 28/11/21
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Prajem krasnu adventnu nedelu :inlove: Tak ja som to tak popohnala ze mam akcnej napestovane na 35 hier a sejkre nikde :cry: Stale som v tom zeakcia konci v utorok ale potom ma osvieti a ups este mam dost casu ;)xD Uz idem na chvilku dlhodobky aj tak idem do rachoty a aspon sa nebudem zdrzovat ;)
    Odohranych mam 130/67 hier a konecne vidim na 1 picolku ;):pxD To je u mna uspech,pretoze pravu stranu som nikdy tak daleko nebola :music: Samozrejme ze u mna sa picolky neohreju a z druhej bol nemrtvy poklad :)
    Vedlajsia je na tom horsie,ale jej to musi stacit xDxDxD
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak teď jsem udělala 65 hodů, takže stonek mám, ale nějak mi přestaly padat kostky, mám jen samé dvojky a tudíž jen 40 bodů, takto se mi to stalo už 6x za sebou, to je tedy nefér, někomu to padá dobře a mně jen takto a nemůžu s tím nic dělat, padá si to jak chce, no alespoň ty stonky jsou.
     
    raddre, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  8. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Připomene mi někdo, prosím, jestli bonusy celkových výnosů S a L působí i na akční plodiny, tj. i na hráčskou slávu?
    Děkuji.
     
    -Jara05-, moncicak7070 a danielka0000 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    goro19 - ahoj, ano, působí i na akční rostliny :)
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    goro, působí ale s S si moc nepomůžeš, má stejnou kvalitu jako MJS, akorát zvyšuje účinek ještě na chlívky a stromy. Takže se vyplatí, když je akce jako tentokrát na jedné ploše a zároveň si na ostatní dáš stromky nebo chlívky. Pokud to jde, raději obsazuji zlatý slot rostlinným výnosem a prodlužuji pinki.
    Skali, stále je o co bojovat xD

    [​IMG] [​IMG]
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - tak ještě zbývá 96 hodin do konce, to dáš :D
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj GordonSargent

    Jsem na tom podobně, nechtěl padnout

    Screenshot_3.png Screenshot_2.png

    Ale už nepěstuji, nemám kde :p

    Fajn hru pezt
     
  13. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    • Nepoužívej při psaní psaní velká písmena. Na fóru je to považováno za křik. Děkuji Petriša
    ĽAVÁ STRANA HOTOVÁ PRAVÁ ZATIAL PO 34
     
    raddre, dasa1143 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na evok15 odehráno 70 her za 9330 bodů v pravo, průměr 133,3 :) vyzvednutá 1 pikolka a druhá bude asi zítra nebo do konce akce určitě, jednu jsem získala z pravé strany a další asi nebude, není SH. Měla jsem jen jednou 20 bodů, jinak vše OK neuhrané jen asi 4 Fleše
    Na
    evoku57 odehráno 153 her za 21470 bodů v pravo, průměr 140,3 ;) vyzvednuté 2 pikolky a 5 skorokukaček, jeden skoro hadilov, myslím, že si zítra vyzvednu poslední pikolku a dodělám akci dokonce, nejdéle v úterý dopoledne. Zatím neuhrané 3 Fleše, jinak vše komplet a neměla jsem ani jednou méně než 40 bodů, kostky mě vysloveně jdou a také dost baví, odměny skvělé
    :music:
     
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Z piccoly "plácám červy u vílího pramene",takže strom na fl opět v nedohlednu.
    Jinak 115 her a vpravo 58.Uvažuju o tom,že skončím,protože odměny vpravo jsou o ničem - banány,hvězdičky oboje mám přes 7tis,na vrtulky mám stromy.V obchodě z tajemností opět lištovky tak uvidím.To se zase potvrdilo,kdy z taj.ze soutěže opět žlutá žirafa jako minule a to mám ještě 15ks oranž.Kdy bude vláček na žluté stáje a stříhárny ovcí?

    Tak ze 2 ts na sýkorky - surikata a oranž.panda.To potěší ,když mámrůžové stáje pandy.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/21
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já se včera vrátila od dětí sem tam jsem se dostala na PC 1x za den takže ted mám v levo 45 a v pravo 21/5250
    ani ten bonus jsem nestihla vybrat teprve dneska jsem se dostala ke hře
    kostky hrát neumím po každé hře je 20 ale to je asi standart nebo?
     
    moncicak7070, danielka0000 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné chladné dopo.
    Odehráno 90 her s 11 870 body (průměr cca130 bodů/hod = :sleepy:) a s 1800 mincí. Vybrány 2 picolky a sázím dál. Konec ještě daleko.
    Pěkný den ;)
     
    modro.ocko22, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, je to sice o náhodě, ale 20 jsem neměl ani jednou. Kombinuješ čísla na kostkách, která ti padnou? Nebo jen 3x házíš? Aspoň těch 40 by mělo vyjít, to je za dvě stejné kostky, 20 za nic:)
    85 her, vpravo 44
     
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no jen 3x házím zatím 55 miniher a pokaždé dostanu 20
    zkusím to jinak ok dík za radu
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Děkuji všem za cenné rady.
    Nasadil jsem k tomu lány z pohopolí.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.