Hadí oči (20.9. - 27.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    No zase jedna sklizeň v čudu ale teď to nabehlo tak snad to pujde
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vzpomněla jsem si na Rychlé šípy, kdy Rychlonožka, smetákem si rozbíjející narozeninový dort u pootevřených dveří, na nichž byl kýbl s vodou, pravil: "To jsou ale letos vypráskané narozeniny." Já je mám taky, nešla hra, utekla mi sklizeň, teď už tady čumákovat nebudu, dám pohopole a broudonoc :)
     
  3. soptík

    soptík Zelenáč fóra

    Tak konečně se mi podařilo přihlásit do hry. Tak snad to chvíli půjde už se mi nechce nic začínat, protože cokoliv rozehraju tak žádná akce se nepovede zdárně dohrát.
     
  4. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Už mě to taky přestává bavit,chtěl sem dojet k okounkovi tak sem sklidil jacky a pic a nešlo se přihlásit
     
  5. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    co k tomu dodat xDxD
     
  6. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Tak zase 5.hod. v čudu , kompenzace žádné a přidáním času do 12.hod.je taky na nic , tak že samé mínus !:cry:
     
  7. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj olčaML x-men-cz sirchose petaM2001 Y_n_O soptík,
    bohužel DDoS útok nastal a obrana proti němu je problematická. Bohužel útočníci jsou v přesile. Mají k dispozici ne desítky, ne stovky, ale dokonce ani tisíce ale spíše statisíce a milióny ovládaných počítačů, routerů a dalších zařízení, nad kterými získali kontrolu díky. Bohužel se to děje a co je nejhorší útočníky můžete být i vy a kdokoliv z hráčů aniž by jste o tom věděli. Je to smutné, ale je to tak. Stačí jediný malware a problém je na světě. Bohužel. Věřte, že nás podobné útoky netěší, ale útočníci (jimi ovládaná technika) jsou ve velké přesile.
    DDoS útok by se dal nazvat zásah vyšší moci - něco jako výpadek elektřiny nebo datového spojení.
     
  8. evinana

    evinana Expert fóra

    Ty kostky nějak tentokrát blbě padají, ale ráno už dám konečně okouna, to byl cíl a pak končím

    Y_n_O - vše nejlepší k narozeninám;)
     
  9. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Koukám, že jsem s tím hadím hazardem finišoval právě včas. By mi prdla cévka, kdybych se klepal na sklizeň a nastoupily by do arbajtu ovce v zahradním kolečku, nebo bych tupě zíral na prázdnou bílou stránku :music:. Takhle si sklidím cochcáky a půjdu v klidu na kutě 8).
     
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    aktuální stav večer (po trpělivé výdrži, jestli se to zas spustí, když mám tu večerní sklizeň):
    L - 122/65/? a
    P - 17.510/19.500/25.000 aneb 71/78/100
    (78. Jezírko pro okounky)
    To jen pro ty, kdo nejsou tak rychlí. Je nás víc 8) I na mé farmě je KŠ škrt.
    A pokračuju dál k odměně č. 78. Snad se útoky nebudou opakovat a třeba se k ní dopracuju.

    Časomíra do konce akce 38 hod.
     
  11. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    tvrdite ze DDoS útok postihl vsechny hry od bp tak proc mi ostatni jedou a farma ne jako dnes na sea sem se prihlasil v pohode na far. ne je to porad dokola ta sama pisnicka
     
  12. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    DDoS nebo vyšší moc zaútočila na můj kelímek, padají mi samé plevy.
     
  13. -.doktor.-

    -.doktor.- Pisálek fóra

    Ty útoky jsou prů..r! Ale ne všichni mají možnost a čas sedět u hry 24/7, a dohnat vše v libovolně nastaveném čase. Kompenzace, je jen malá náplast na rozčarování z nemožnosti dokončit danou strategii ve hře. Na Výpadek elektřiny jsme si docela odvykli. no a když přidáte pád datového připojení tak si ve hře ani neškrtnete. Moc naděje nám nedáváte.....:(
     
    INČUČUNA1959, burds a -Jara05- tohle ocenili.
  14. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;)a hlavně jdu se rozloučit. Dnešní výpadek byla ta pověstná kapka. Už mi to fakt nebaví. Chápu, že opět šlo o útok, ale já jsem platící hráč a takové vysvětlení už mi nestačí. Hra padá, kompenzace nedostatečné a už jen chybí, aby nám před koncem hry nabídli možnost si koupit nějaké ty kyblíkyxD Fakt už ne, vrátím se možná, až bude zase Farmerama v pořádku. Mějte se tu krásně a přeji pevné nervy :inlove:
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bedlivé_oko, já jsem si nestěžovala, konstatovala jsem :) Snad zase bude lépe...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj, Y_n_O,
    musíme doufat, jinak přeji všechno nejlepší těm patnáctinám :)
    Snad příště oslavíš bez výpadku :)
     
  17. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Y_n_O,
    všetko naj k narodkám, tiež septembrová farmárka ;)xD
    mne tiež hapruje hra, tak asi idem čítať Rýchle šípy :p... ale snažím sa a trpezlivo farmárujem svojim slimačím tempom.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se chystala jít spát, neb ráno je blízko a vstávat se musí, ale byly na place tajemnice. Dub pýřitý, nějaké starší XL a XXL, paráda. Tak definitivně dobrou noc a ať se všem bojujícím o cokoliv daří :)
     
  19. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Hra už zase frčí, to je fajn, ale přišla jsem o bonusy a výpadek sklizní mi taky bude chybět.
    Nejsem si jistá, jestli to stihnu se stávajícím prodloužení.
    Kdyby tak bylo ještě další prodloužení do večera.
    Ale hlavní cíl - stonek a okounek už jsou doma
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také už mám hotovo. Domnívat se, že obratným výběrem kostek člověk ovlivní výsledek je zbožné přání. Hraji na 2 farmách - výplivovi stačilo ke zdolání 25.000 bodů 178 her, na mé farmě 203 - co na to říci. Nic - hlavně, že nás to, i přes DDoS útoky, stále baví xDxD.
    Krásný den a ať se všem daří jak potřebují! :);):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.