Hřiště pro mazlíky (25.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 24/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Dahlia53,
    není zač se omlouvat, jsem ráda, že se to vysvětlilo ( je možné, že to byl seznam dekorací, které na ostrově pokladů dávají TBZ ;) )
     
  2. miska006

    miska006 Pilný autor

    Ja to neriešim,proste odklikám celé nebo so stonkami kt.dávajú % na BS a jednu stonku na skrátenie o 5% rastu dekoriek,potom odklikám sovie,vranie...vajcia,obnovím hru,odklikám tehlový dom,dekorku šampiona -France,obnovím hru a hromadne zbytok.To čo mi "utečie" BS za ostatné dekorky je zanedbatelné množsto BS.Takto je to celkom rýchle,určite nemusím obiehať všetky plochy...
    Teraz to ešte ide,horšie to bude až budem mať 20ks sov a vrán..Určite ale je to prehladnejšie ak máte všetky dekorky na BS na jednom mieste,respektívne sa rozhodnete predsa len ponechať na každej ploche napríklad nostalgický film,inde zase jaskyne netopiera albína..
    atď..
    Zvoliť si správny systém je individuálne,záleží čo máte na plochách,ako Vám "dozrievajú" dekorky..niekto preferuje čisto 12hod.dekorky a dva denné zbery,niekto ma čisto dekorky typu jazda na vlaku,lodi,let vrtulníkom..prípadne expres balony,ktoré odklikávate raz za deň.
    Je to určite pozitívna zmena,krok vpred vo vývoji hry,toto určite je na prospech hry a aj hráčov
    Horšie je na tom napríklad trh,prípadne farmárska hala a jej neskutočné množstvo úloh,ktorými nás "zahlcujú"tvorcovia hry,kde už ozaj je jediným možným spôsobom to rozdelovať na čisto nákup viacerých komodít,produktov a tak plniť aspoň niečo..Reálne to nie je možné všetko zvládať,kedže samotný trh je viacmenej nefunčný,resp.pod hyperinflačnou špirálou..Kludne vyrábajte jarné vence,kludne ich predávajte za 600k,keď podla mňa do roka nebude vlastne čo nakupovať..U mňa na trhu vlastne už nič nie je,po 5-10ponúk,max po 100ks..jednoducho tu zostali a hrajú to už iba starší hráči..Toto je naozaj velká chyba v systeme hry,toto treba riešiť a nie pridávať ďalšie a ďalšie úlohy..
     
    Peto121, majce38 a larelay tohle ocenili.
  3. gosi62

    gosi62 Pisálek fóra

    Kde získám tu továrnu? Nějak nevím.... díky za radu, možná se blbě ptám, ale co...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  5. osoba.v

    osoba.v Pisálek fóra

    Potřebují poradit co tam mám dát když tam nic nejde dát. V.M
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    osoba.v - seznam toho, co jde na hřiště pro mazlíky umístit najdeš ZDE :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak zase až za měsíc...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/8/18
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Satelit: super, jen mi uniklo, za kolik se kupovala ta vraní a soví vejce... (floreny a nebo krejcary?)
    v rama obchodě jsem si je vybrala :)
     
    satelit a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    [​IMG]
    Tak a ted vyčkat do září a můžu vložit další kousky - zatím budu rozšiřovat jen do té doby, dokud budou dekorace, které půjdou vložit na plochu - mince zatím jsou tak nebude problém - pěkný den.
     
    Naposledy upraveno: 1/8/18
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Samozřejmě za floreny a v akci za polovic. ;)

    [​IMG] Původní cena.
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Satelit: děkuji
     
    satelit a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    mněla jsem tady domek pro drůbež body mi dal ale nářadí né takže sem to zbourala a dala na bývalé místo
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -popelka1-
    Ahoj, jsi si jistá, že jsi nářadí nedostala ? Pokud máš pochybnosti, můžeš kontaktovat herní podporu (odkaz v mém podpisu).

    Edit: právě kolegou odzkoušeno - nářadí z domku pro drůbež se i na hřišti pro mazlíky normálně připisuje.
     
    Naposledy upraveno: 3/8/18
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    popelka, a kde to nářadí kontroluješ? Ve spodní liště, nebo pod vázičkou? Taky jsem vyzkoušela, nářadí jsem dala na nulu a až pak sklidila domky ze hřiště, pod vázičkou byl připsán správný počet se sklizených domků:)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  15. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Vraní vejce dává více BZ pouze na ploše, na kterou je umístěné, takže když ho dám na novou plochu pro mazlíky, dává +BZ jenom tam?

    Skali, díky za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 5/8/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pumpička - vraní strom navyšuje zisk BZ /TBZ o 5% na všech plochách (takže si ho umísti klidně na hřiště) :)
    Vraní strom
     
  17. vojta404

    vojta404 Zelenáč fóra

    jake dekorace tam jdou
     
  18. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    vojta404 - jestli je tvůj příspěvek myšlen jako dotaz (což se bez znaménka na konci věty těžko pozná), tak jukni sem.
     
    MatysekKamilek, Skali a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Ahoj všichni, moc tomu nerozumím - umístila jsem na hřiště elegantní příspěvek pro kachny a doupě piňaty - a obě mi dávají cca 4x méně bodů ve srovnání s umístěním na ostrově pokladů. Co jsem nepochopila? Jaká je funkce toho hřiště? dík tulen
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj tulen1966,

    dekorace dávají stejný počet bodů na všech polích, rozdíl můžou způsobovat pouze aktuálně spuštěné bonusy nebo runy.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.