Hřiště pro mazlíky (25.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 24/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    [​IMG]
    Tak a ted počkat do 1. srpna na rozšíření dalších částí .....však ono to půjde a zaplníme plochu za chvilku.
     
  2. miska006

    miska006 Pilný autor

    Ak niekto máte dekorace pro šampiony je možnosť ich tiež vložiť
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    miska006: jde o to jaký kdo má stupeň...mně dávají jen volné zatočení a vložit mi nešly...
     
    DANKA722 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. miska006

    miska006 Pilný autor

    jj,opravujem-dekorky mužstiev:France,Chorvátsko,Belgicko
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zajímalo by mně ,jakým způsobem to vlastně počítá BZ, když kliknu na kombajn ?!?
    Podle kalkulátoru to mělo bejt 41.962,2 BZ a ve skutečnosti se přičetlo 33.065,85 BZ.
    Kdyby to mělo počítat hodnotu v okamžiku kliku bez ostatních mazlíků , BZ by bylo daleko méně.Takže k nějakému navýšení zde došlo.
    Ptám se proto,že až rozšířím plochu,tak jestli tam dát další hodnotné mazlíky,třeba v budoucnu továrnu,přístřešek pro kachny , atd...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - všechny mazlíci se kombajnem sklidí v jeden čas - tož nebylo možné, že to navýšení bylo způsobeno nějakým dobíhajícím bonusem (třeba ze stonku) ?
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To samozřejmě ano,ale nevyskočilo by to tak vysoko.Každopádně zítra před sklizní si najedu na každou ziskovou dekoraci a spočítám to před kliknutím a uvidím kolik ve skutečnosti ukáže horní ukazatel.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Ještě mě napadla jedna věc, vzal jsi v úvahu, že někteří mazlíci na Hřišti pro mazlíky dávají TBZ ? Tam by také mohly být ty chybějící BZ.

    Fajn hru pezt
     
    ღSisinkaღ, kaolín11 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže tady jsou všechny bodující dekorace posilněné věncem,nějakými řádky a bonusem od Kubíka.Bohužel není poznat,jestli některá dekorka dává BBZ.Myslím si že ale ne protože by vyskočilo dvojí bodování ,jako v případě kerberose umístěného na strašidelném hřbitově.
    Bodující dekorace:[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Stav před sklizní mazlíků (datel a film jsou 2x): [​IMG]
    Takže jestli dobře počítám,je to 2500+6250+2125+5000+12005 = 27.880 BZ
    Horní ukazatel sklizně: [​IMG]
    Spodní lišta:[​IMG]
    Skutečnost:[​IMG]
    Takže opravdu přičteno 55.191 BZ ! To znamená,že k nějakému navýšení zde opravdu došlo , a to o 27.311 BZ
    Takže by mně zajímalo,jak to vlastně počítá.Bylo by dobré,kdyby se nejprve načetly sovy,vrány.... a až pak ty ostatní bodující.
     
    Naposledy upraveno: 29/7/18
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Dahlia53

    Dahlia53 Zelenáč fóra

    V seznamu dekorací, které je možné umístit na ,,Hřiště pro mazlíky" je i ,, Chrám zlatých banánů". Odstranila jsem ho z okrasné louky, ale dát ho na hřiště mi to nepovoluje. Kde je chyba?
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jak se ti povedlo umístit Kerberose na hřbitov, mě ukazuje, že nejde.

    Edit: tak to jo :)
     
    Naposledy upraveno: 29/7/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je dekorka od Jacka.[​IMG] ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. milli.666

    milli.666 Zelenáč fóra

    Ahojte. Koupila jsem dnes v Ramaobchodě obě rozšíření. Odepsalo se mi 600mincí, položky jsou označeny jako vyprodané, ale prostor se nerozšířil. Na něco jsem zapomněla?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Máš tam po aktualizaci vlevo uprostřed slona a veverku ?
    koupení uvolní 5+5 políček ;)
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Vypadá to že opravdu dochází k určitému navýšení BZ/TBZ v době sklizně, dnes jsem to ověřoval, a je to tak, i když klíč jak to funguje jsem nenašel, protože u Lodě pirátského papouška došlo k navýšení jen o 50 % TBZ, tak potom u všech ostatních to navýšení bylo celkově cca 240 % BZ navíc, i když celková hodnota navýšení počtu BZ měla být 280 % s mazlíčky umístěnými na ploše.
    Jinak si myslím, že je to určitě velké plus a nevím jestli má cenu do toho šťourat:)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já jen ,že by bylo dobrý,kdyby se fakt nejprve načetly dekorace jako sovy,vrány,můry apod.To bych možná pak uvažoval i o umístění továrny,zóny ovoce.....apod
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11
    To by jsi si je musel odklikat ručně ;) a při prozatímní velikosti plochy je to malé množství BZ/TBZ, které z toho je navíc.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, zrestartuj hru. Jinak se plocha rozšíří jen o 5 políček - takže pokud jsi zakoupila 2x rozšíření, pak máš o 10 políček navíc.
    Kuk tady
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    a můžeš mi prozradit, ve kterém seznamu jsi to četla, protože já ji tam nevidím: seznam dekorací umístitelných na hřiště pro mazlíky
     
    Pitrýsek47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Dahlia53

    Dahlia53 Zelenáč fóra

    Teď hledám ten seznam, kde jsem to našla,ale už nevím. Znovu jsem prošla ten správný a opravdu tam není tato dekorace.
    Chyba je na mé straně, tak se omlouvám a dík za odpověď.
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.