Hřiště pro mazlíky (25.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 24/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    kaolín : pokud správně chápu FAQ, tak počet je omezen jen na zakoupení v obchodě. Pokud se dají získat jinak (nemám teď tušení jak) je počet neomezený. Takže klidně i 50 kusů ......... na mazlíkovou plochu omezení není.
     
    hanynkach, maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  2. osoba.v

    osoba.v Pisálek fóra

    Chci se zeptat a mohu tam dát i zvířata z Bahama a domácí zvířata jako je slepice a podobně.
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Paráda. Odstraní to fakt jen ty věci co dávají bonusy a jdou umístit na novou mazlíkovou plochu.
    Konečně RT udělalo něco co dává smysl a má nějakou logiku - chválím :)
     
  4. slootr

    slootr Baron fóra

    Bezejmený: Nechval dne před večeří, vyrve to i Johny Citrony, pokud jsou na stejný ploše :(
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    osoba.v - bohužel tam jdou jen mazlíci a konkrétní dekorace - info TADY
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    slootr : já žádný nemám :oops:

    Zatím jsem odstranil mazlíky z ploch a z ostrova. Na park si budu muset počkat. Nerad bych si sklidil pár dekorek před sklizní (některé trvají dost dlouho)
     
  7. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem díky staviteli ve výběhu mazlíků zjistila, že mám v liště nevylíhlá vejce - motýlí, piňata a pirátského papouška. Ani nevím, kdy jsem je získala a musela jsem si zjistit, co že to vlastně dávají za bonus:music:. Je vidět, že už mám v tom množství všeho na farmě opravdu bordelxD
    Jinak jsem ráda za tuhle plochu i když moc mazlíků a dekorek, co sem jdou nemám - budou mi stačit asi 3-4 rozšíření.
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak nám skončila zase jedna éra, je to sice asi posun k lepšímu, jenže... všechno se přebudovává, aby bylo více místa a jednotlivé oblasti (hlavní farma, les. mýtina, atd..) jako by ztrácejí svou identitu, měni se jejich vzhled a v podstatě všechny budou vypadat stejně. Tak si říkám, má ta hra ještě nějaký hravý tvořivý smysl nebo je to jen honění za BZ a tím pádem příliv zisku do kasy.
     
  9. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    dobrý den nevím jestli to už tady někdo psal (když tak se omlouvám .. nevidím to) nová plocha na mazlíky otevřít za mince u mě nejde píše že je to vyprodané, je to správně nebo jsem něco přehlídla děkuji
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Nemá jít továrna umístit i na mazlíkovou plochu ? Protože pokud néé,tak mě moc nepomůže když oddělám z Hlavní 5 vajíček a dám tam jednu továrnu 2x2.

    Továrná dává jen BZ ???? A to ji mám míti na polích pro pěstění a chov ? Na co sakra máme ostrov a park pro dekorky !!!! Když kvůji pár BZ se obírám o 4 políčka ??
     
    Naposledy upraveno: 25/7/18
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Továrna mi tam taky nejde.:(
     
    maribeja a hanynkach tohle ocenili.
  12. alenal

    alenal Stálice fóra

    Teď jsem zjistila, že neonový medvěd, myš a kočka na novou plochu jdou umístit, ale neonový kůň, prase a krocan ne? Není to divné?
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    alenal: Není, protože ty první, co jmenuješ, jsou s bonusem.
     
  14. agoros

    agoros Perspektivní autor

    továrnu lze umístit pouze na hlavní louku, divokou louku, lesní mýtinu.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Kdy vlastně farmaříte, když se, jak tak čtu, každou chvilku mazlíte se svými domácími
    mazlíčky? Abyste nebyli moc umazlení (nebo rozmazlení?).
    :DxD:DxD
     
    hanynkach a karbar tohle ocenili.
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak mojich pár mazlíčkov je na novej ploche, zabrali snáď ani nie polovicu tej prvej časti, takže zjavne si s jej rozširovaním hlavu lámať nemusím. :p
     
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Hmmm.... budu muset udělat revizi Mazlíčků 8)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mimochodem, půl mega v loji a továrnu nemám... chjooo :(
    Edit: tak nalezena, ale nejde dát na tu plochu, jako všem.... bych na to vy..dla velebnosti.-.-

    Edit:Tak jsem hledala znova tu továrnu: a ona základní továrna nejde dát na plochu s mazly, až její několikátej upgrade :(
     
    malanek70, evainfo a hanynkach tohle ocenili.
  19. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    k.vitek
    Udělej si i revizi podpisu - fotoalbum už dávno není funkční a tvůj odkaz mě poslal na nějaké pochybné stránky. Abys neměl problém u modíků;)
     
    k.vitek a Skali tohle ocenili.
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z kombajnu na mě vykoukly 4 vikingské sauny, vůbec nevím, kde jsem jich tolik vzala, a plocha je skoro plná.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.