Hřiště pro mazlíky (25.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 24/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Když odstraním stávající mazlíčky z plochy a dám je do výběhu - budou hned funkční, nebo se budou muset znovu vylíhnout? Asi hloupá otázka, ale já ještě nikdy mazlíky z plochy nesundala, tak mě to teď napadlo...
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak já jsem to spočítal na 48 polí, což je 900 RM. Uvidíme co ještě bude v obchodě, aktuálně mám cca 3,5 tis RM. Určitě to beru jako klad, protože se uvolní místo pro jiné dekorky a bude více BZ/BBZ. Sice ne moc, ale lepší něco nežli nic.
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    V FAQ o tomto pomocníkovi nic není.

    Plochu využiju tak jak využít půjde.
    Už je těch bonusových mazlíků a těch dalších bonusových dekorek vážně nějak moc.
    Co mi teda ale nevoní a budu s tím mít velmi mnoho trablů, je cena za jednotlivé přílepky. 300 ramamincí za 5 políček, mi přijde hodně drahá záležitost.
    Otevření celé plochy bude stát - z ohledem na zvyšující se počet ramamincí - odhadem takových 300 000 ramamincí !!
     
    maribeja, vilm4 a zejdy66 tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ღSisinkaღ - vylíhnout určitě ne, jen uzrát (např. dráček 10 hodin...)
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Škoda, mystické a mytické obludy z kola štěstí jsem na seznamu nenašel.
    Nová plocha tak bude u mě nevyužitá. Mohl bych ji klidně pronajmout.
    :DxD
     
  6. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Skali: díky za odpověď, ulevilo se mi :)
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    a koukal jsi pořádně? Já tam totiž informaci vidím: kombajn
     
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  8. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,tak já nevím,myslela jsem,že tam půjdou dávat i mýstický pegas,mystický drak,let vrtulníkem nebo jízda na poníku a ono prd prd velebnosti,no tak nic no,budu se jen na novou plochu chodit dívat,pokud to teda nezmění:eek::cry:
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jsem teda strašně zvědavej na ten speciální kombajn!o_O Pokud nepůjdou některý dekorace "vypnout" , tak to bude na prd. Bude sice pěkný, že všechny mazlíky sklidím jedním kliknutím,ale např. stromy a chlévy dozrají až po skončení účinku mazlíka!o_O Ty bych si teda dále odklikával ručně,podle potřeby!:eek:
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ahojky je to park pro mazlíčky,ale tolik rama mincí to je teda na dlouho někteří farmáři mají přes 1000 mincí,ale já ne.Mám jich nějak přes 100
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zajimavy, asi budu Sovu pouzivat vic nez ted, obihat dvakrat vsechny plochy je zdlouhavy... ale dumam, jak poznam, ktery mazliky mam v liste... asi mi to nabidne stavitel na ty plose jako kdyz hledam dekorky na hrbitov?
     
  12. honzi

    honzi Komisař fóra

    mazlíky mám asi tak... 4. Takže pro mě prakticky skoro žádná změna
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - ano, je to stejný princip jako na hřbitově. Nabídne ti je stavitel (mazlíci půjdou stavitelem) ;)
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Sklízím mazlíky s navýšením BZ postupně, protože každý další pak dá více BZ.
    Když sklidím kombajnem, tak všechny budou mít jen základ, že?
    Ale i při ruční sklizni aspoň nebudu muset přebíhat z plochy na plochu.
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer a je to tu :) jsem přišla později z práce a koukám na novinky, jako opice z jara xD vždyť na to čekáme. Pročetla jsem FAO a seznam, no chce to promyslet, protože to bude mít i zápory a jeden mě napadl stejně jako ašada. Když odklikávám, tak ty s větším ziskem až poslední ... třeba kočičí chaloupky a nemluvím o modré laguně, kterou klikám extra :p. S každým kliknutím naskakuje víc BZ a nakonec je to docela mazec, takže s jednorázovým odkliknutím asi přijdeme o hodně BZ/TBZ.
    Na Kočičí chaloupce po oběhnutí všech mazlíků vidím víc jak dvojnásobek a s tímto teprve sklízím všechny dekorace. A pokud budu odklikávat ručně, musím vždy počkat, než vyskočí kloboučky s BZ/TBZ, že to už běží a to je taky chvilka. Nápad se mi líbí, ale chce to vážně promyslet, co všechno na tu plochu dám :p
     
    Naposledy upraveno: 24/7/18
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Když jsem na odkaz klikal, nefungoval (nikam to nevedlo) ale teď už ano.
     
    vilm4 a maribeja tohle ocenili.
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak nevím, ale pokud bych sledovala v jakém pořadí mám mazlíky odklikávat, abych nepřišla o nějaké body, tak asi promeškám sklizeň. Pro mě je výhodné, že budou sovy pohromadě a tak si na ně vzpomenu i vícekrát než jen 2x denně. Jediné co si budu muset pohlídat, je papoušek. Ale ten jde napravit ampulí.Trochu jsem zadoufala, že tam půjdou uložit výhry z kola, také dávají mimo BZ i něco navíc. Zatím je mám v parcích, kdyby alespoň na strašidelný... ale ne, přitom jsou to můry, draci, trojhlaví psi. Ovšem je to moje volba, které dekoraci dám přednost.Přitom modré lístky nepadají z nebe:)
     
    Naposledy upraveno: 24/7/18
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vždyť přece mohu položit na speciální plochu klidně jen část předmětů a ty, které chci sklidit až po aktivaci sov, dráčků, můr a kdoví čeho ještě, mohu nechat tam, kde jsem na ně zvyklý* (Kočičí chaloupka např. dává kromě navýšení BZ pro akční rostliny i sama o sobě BZ, takže ji mohu mít v parku jak doposud, jen musím sklizeň akčních roslin zahájit až po sklizni parku).
    Uvidíme - praxe ukáže. Koneckonců mohu do jedné strany Výběhu domácích zvířat dát to, co chci aktivovat vždy a do jiného rohu speciality - jen nebudu moci sklízet (aktivovat mazlíky) kombajnem. Jaký si to uděláme, takový to budueme mít.
    *Vlastně o tom na konci svého příspěvku píšeš, takže jen potvrzuji tvou myšlenku (dát tam jen něco).
    V každém případě to je ohromný krok kupředu zejména pro ty z nás, kteří se během dlouholetého hraní dokopali k dosažení většího množství "mazlíků".
     
  19. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Už jen to, že před sklizní nebudu obíhat farmu kvůli mazlíkům, ale odklikám je na jedné ploše, je pro mě významná pomoc (a asi i pro servery RT). Navíc na některé zapomínám (novější a s delší dobou aktivace - třeba sopečný bungalov).
    Nemám jich tolik, aby mě trápilo množství mincí za přikoupení plochy, v pohodě vystačím se základem zadarmo. Kdyby tam mohly sídlit mytické potvory z kola štěstí, už by místo nestačilo. Ale ráda bych mince obětovala. Uvidíme, třeba to časem RT přehodnotí.
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Docela by mně zajímalo,kolik vlastně půjde položit sov a vran na všechny plochy? Jestli to bude celkem 20 sov a 20 vran.Anebo 29 a 29 ?!? Tuhletu důležitou informaci bychom snad měli vědět před spuštěním plochy.Nerad bych nakoupil nějaké mazlíky a pak se naně chodil koukat do lišty!:p
     
    hanynkach, vilm4 a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.