Gotický příběh I–VI (7.10. - 13.10.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Gotický příběh I–VI ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 7.10.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 13.10.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: Farma 4 - 42 + otevřená Bahamarama
    Obtížnost: střední / těžká


    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tyto jednodenní úkoly nemám ráda a k tomu střídání ploch, kdo to má hlídat :p tak nechám ještě nějaký čas na rozmyšlenou, jestli do toho jít
     
    Naposledy upraveno: 6/10/20
    hnojivo a -migos- tohle ocenili.
  3. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Nesnáším tyhle akce. Rozpěstovávat ob den akční kytku je velký zásah do zásob. Navíc teď dělám odpolední, tak budu muset kloubit sklizně s přestávkami v práci :(
     
    milanvj a maribeja tohle ocenili.
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    To je taká otázka či do toho ísť alebo nie. Stonok dáva super bedňu ale raz za 7 dní a tých možností čo z toho vypadne je celkom dosť takže na nejakú efektivitu môže farmár zabudnúť. Úlohy obsahujú dosť sezónnych bodov ale tie budú už tiež na nič lebo sa sezóna končí a každý už je skoro na konci a kebyže nie, tak mu stačí spraviť neonku a hneď ho to posunie ďalej. Jediné čo by hralo takú motiváciu ísť do toho sú tie počty tajných sadeníc a chlievov, inak zbytočnosť sa púšťať do toho...
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Celé pomiešané! To bude chcieť si to ustrážiť,čo kde koľko.....
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    rád bych zmínil tento obrázek, na kterém máte přehled celé akce. Zajímalo by nás, jestli je pro vás takový přehled užitečný, nebo bylo zbytečné jej připravovat.

    [​IMG]
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja sa v tom viem zorientovať,len to striedanie plôch a rastlín s padátkami je poriadny mix!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. vladca

    vladca Stará škola

    obrázok je fajn ...
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dob úplne postačí ak dáte hyperodkaz na beňu ktorá padá zo stonkoch a nebudeme to musieť hľadať v tom dlhom zozname to poteší viac
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jdu do toho... co by porad clovek na te farme jinak delal, kdyz druzstevni ukoly jsou behem na dlouhou trat a neutecou. Navic je tam i dost sezonnich bodu, takze usetrim stodolu a kazda odmena navic si vzdycky najde vyuziti. Aspon pak clovek nemusi fnukat, ze na dalsi akci nema to ci ono :p
    Dob Kdo cte FAQ je v obraze, ale je pravda, ze takto je to daleko lepe prehledne a rychlejsi (mrknuti okem hned vi), takze za me to urcite zbytecne nebylo. Diky ;)
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bedna v seznamu chyběla, ale již byla doplněná. Díky za upozornění. Tady je odkaz. Myslím si, že hledání v přehledu beden pomocí Ctrl+F zabere pár sekund. ;)
     
  12. elen45

    elen45 Expert fóra

    z obrázku nevyčtu na jaké ploše pěstovat, čas, kde padají padátka (obrázky mi nic neříkají) pro mě zbytečnost umím číst
     
    Mikeš, margitka89 a Dob tohle ocenili.
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ano, je to rýchle, ale hyperodkazy sú ešte rýchlejšie preto som to napísal ;) Kedysi sa to dávalo do tých oznámeniach a teraz nič, iba zbytočne okrádanie o čas, a nehovorím za seba, tuto hru hrajú aj starší hráči.
     
    Naposledy upraveno: 6/10/20
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dob: hezký přehled, ale pro mě zbytečný :) vše je již napsáno i u mě již poznamenáno v blbníčku,jsem v obraze.
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    elen45 plochy jsou na obrázku označeny takto:
    Hlavní louka: upload_2020-10-6_11-8-31.png

    Divoká louka: upload_2020-10-6_11-8-53.png

    Plantáž: upload_2020-10-6_11-9-16.png

    Kdy budeš moci sbírat jednotlivá padítka nebo pěstovat akční rostliny poznáš podle sloupce s úkolem, pod kterým je jejich obrázek:
    upload_2020-10-6_11-10-35.png

    Ale chápu, že to není pro každého. To ani nebyl záměr. Cílem bylo vytvořit přehled, ze kterého zkušenější hráči vyčtou co si připravit na následující den bez nutnosti každý den prohledávat celé FAQ.

    tronaldo55 prolinkování všech předmětů ve FAQ zabere hodně času. A toho teď bohužel i kvůli Unity tolik nemáme. Můžeme to probrat v týmu, ale osobně budu raději, pokud ten čas věnujeme kontrole FAQ místo prolinkování všech sazenic, stájí, beden atd.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55

    Kdo ten čas ušetří mě, když já ten čas někomu ušetřím ?
    Bohužel v tuto dobu toho času není opravdu mnoho, a mám taky rodinu.
    A ty to dělat nechceš :), a taky je myslím zbytečné hovořit za ostatní;)
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tyhle jedno denní akce nemám ráda, tudíš ji vynechám, raději si doplním stodolu, kdo akci bude dělat, přeji hodně úspěchu.
     
    007lala a evainfo tohle ocenili.
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    pezt v poriadku, len som napísal spätnú väzbu
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tyhle akce mi stoji vic casu si rozepsat nez plnit... no a obrazek mi je celkem nanic, pisu si datum kdy dat dlouhou a kam, kde je akcni bez padatka a tedy plocha volna na cas akce...
     
    Mikeš tohle ocenil(a).
  20. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Dob- Tak pro mě je ten obrázek zbytečný. Já stejně půjdu do rozpisu a budu si připravovat pole dle toho, co si přečtu. Já si to pak lépe zapamatuju;) Asi jsem trochu natvrdlá, ale v tom obrázku se malinko neorientuju s těma plochama:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.