Frappé olé (9.8. - 16.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Souhlasím s kaolínem11 řádek je dobrý, každá bedna se zvířátkem se počítá a když už všechny pozotvírám, ani nemusím chovat, a hodí se do "sezóny".
     
  2. 0tinka1

    0tinka1 Pisálek fóra

    Pre Boha to neviete vymyslieť niečo nové? Hram to 10 rokov a stále sa OPAKUJÚ TIE ISTE AKCIE, nakupujeme dosť toho na vaše platy aby ste už onečne prišli aj z niečím novým.
     
    maribeja a polacka tohle ocenili.
  3. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce se pustím jako do každé jiné,uvidím jak to půjde minule mi to moc nešlo,děkuji všem za počty :):):)
     
  4. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak tohle vynechám, nikdy mě tohle nejde, takže aspoń si dam pauzu
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O
    Na kompletní stonek potřebuješ 152 mincí. Bohužel nikde nevidím,kolik mincí lze získat v jednotlivých kolech.Mám ale obavu,že budeš muset pokračovat znova.Tak jednoduchý to určitě nebude!:cry:
    Dodatek:
    Jak jsem právě zjistil,minule bylo možné získat za deset kol 100 mincí!
     
    Naposledy upraveno: 8/8/23
  6. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Potrubí moc nemusím.Ale i tak akci začnu.Sotva skončila akce jedna,hnedle je druhá a já si na pole dala dekorky,výběhy...No uvidím,ale moc se mi nechce.
     
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    kaolín11
    Z ukázky je patrné, že za jedno políčko s *mincemi dostaneme 8 *mincí, celkem je v jednom kole takových políček 15, pokud je u všech stejný počet, pak by se mělo dát získat za kolo 120 *mincí, ale třešňové mince se navyšují, tak třeba i ty hvězdičkové....?
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Zisk hvězdičkových v jednotlivých levelech.

    1. 8
    2. 6
    3. 8
    4. 4+6
    5. 8+4
    6. 8+8
    7. 10+4
    8. 6+8
    9. 8+6
    10. 6
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Díky pezte, tak to je pouhých 108 :oops: No 120 vypadalo veseleji :D

    Edit: Kdo bude chtít vykoupit za *mince vše (což jsou všechny dekorky se stonkem - 251), musí projet minimálně 2 a půl kola.

    Edit2: Přidám ještě jeden počet - za ty 2 a půl kola získáme 235 třešňomincí.
     
    Naposledy upraveno: 8/8/23
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    0tinka1, vždyť vypotili protěžové údolí. Stojí to za starou belu a ještě to nefunguje. Nová hra by byla stejně tak překombinovaná a nesmyslná, tak ať nechávají ty staré. Když jsme začínali, tak RT plně spolupracoval s hráči a vlastně hráči tuhle hru vymysleli. Dnes na hráče kašlou.
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Skládat potrubí mi přijde hravé a zábavné :music: Akci určitě plnit budu ;)
     
  12. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Začnu pěstovat a snad se najde někdo kdo nám s potrubím pomůže.
     
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Potrubí mě bavilo, musela jsem provětrat už tak unavený mozek, ale občas jsem samozřejmě použila nápovědu od hráčů, co jim to ještě dobře myslí a dali postup k dispozici. Takže rozhodně se do akce pustím, poslední roky nepamatuji, kdy jsem nějakou akci vynechala, proč tedy začínat teď. Řádek se mi líbí a odměny za mince jsem ještě nezkoumala. Sice tam není ani jedna Pikolka, ale teď z 10ti vysazených to byla bída. O TS ani nemluvím. Ale jsou to obrázky tak nač se rozčilovat. Bonus v liště nemám ani jeden (bedýnky jsou skoupé) a na KŠ moc nevěřím, protože mi při poslední akci dalo milostivě 100% - mám na nějaký čas vybráno.
    Všem co se do akce pustí, přeji hodně štěstí k dokončení.
    Hezký večer, já jdu vařit na zítra
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dinoalesi, jak psal kaloín11, na dekorace a řádek je potřeba 152 mincí. Takže ne dvě a půl kola, ale 15 her, pokud nepůjde vybrat jen to potrubí, které dává nejvyšší počet. Rozdíl je 44 mincí, takže je podle mne potřeba odehrát celou akci a znovu prvních pět kol (nebo ty lvl, kde je vyšší zisk).

    EDIT: pezt, děkuji za počty mincí :)

    EDIT2: těch dvě a půl kola je potřeba, pokud by se kupovaly dekorace dvakrát.
     
    Naposledy upraveno: 8/8/23
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Nu a celkový počet plodin a padátek,jak mám hodně dřít v noci,děkuji
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ještě jednou zdravím

    Tak do akce samozřejmě jdu, uvidíme jak to půjde, snad dvakrát bych, to mohl otočit to by mělo stačit.
    [​IMG]
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    smoulinek123
    To bude asi těžké. Já se například některé odměny chystám vynechat a tak budu potřebovat méně plodin ;)
    Ale třeba někdo spočítá hrubý odhad :music:
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak toto pôjdem zvolna ak vôbec začnem.Tri dni budem mimo wifi a nejako som poslabšie so zelenými kvapkami,možno to celé vynechám,ale pri OaD si tú dekorku skúsim uloviť,ak nebudú chcieť polku farmy. ;)
     
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ano, vždyť to píšu, že 2 a půl kola je info pro toho, kdo bude chtít vykoupit za *mince vše ;)
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    280x lvl bodov na 22 hodín a karbaníci/kartári majú 224x lvl bodov na 10 hodín,takže nie je to až taká unikátna dekorka,ale je dosť dobrá.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.