Frappé olé (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Y_n_O: Hřiby? Ehm... tak, že bych o víkendu /pokud bude pršet/ vyrazila do Bělečka na čumendu?
    No ale jeden rok bylo v červenci neuvěřitelné množství hub. /jen já to nejím, malý taky ne, jen Honza a Petr - leč ten nejezdí... Tudíž, to, co mám nám stačí, zbytek rozdám, zájemci jsou :)
    hraběnka1951: No, je umění vynechat akci, když někdo hraje od začátku, ale po i 4 letech hraní to není lehké, říct, akci nejedu a odolat. No, umím to, ale u téhle akce jsem se rozhodla, že ji pojedu. Uvidím další. Nebaví mne ta "zvířata ze stáje" kdy se dodává i dost plodin ze stodoly... Tu jsem zkusila jednou a nepochopila, pak už jo, nicméně jsem hamoun a nechci ledacos ze stodoly vydávat, tak tento typ akce s chutí vynechávám. Nemusím mít vše.
     
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    nevím jak bych to řekl slušně. FAQ je trochu na pikachu. Trochu jsem to porovnal s akcí v minulém roce v červnu a tehdy stačilo udělat všech 10 místností a byl stonek s dekorkami. To teď neplatí, ale na druhou stranu jsou zase hvězdičkové mince k dispozici v místnostech, ale kolik v které místnosti a je trochu rozdíl zda 1 nebo 10 nebo třeba 30. To je to tak složité to dát do FAQ ať se lze rozhodnout zda do akce jít nebo ne. RT už chce jen rejžovat a nic dalšího je nezajímá. Možná Pajda získal nějaké info a tak se rozhodl raději s tím seknout hned (ale to je čirá spekulace, skutečnost může být úplně jiná).
    Asi udělám přípravu a zítra se rozhodnu zda pojedu nebo ne.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec po zralé úvaze se vyprdnu i na kupóny a akci odpískávám, dám si dovolenou a pěstovat jdu expertní plodiny :p
     
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    Čokoládový nápoj ,taky jedna skvělá nabídka,10 % BZ ze stromů,akčních a plodin a ještě po 16 hod.i kdyby to bylo 100 % tak při navýšení BZ po 200 levelu je to o ničem. Stonek mít nemusím když se rozhodnu akci dělat tak jen na vybrání hnojiva z baru a to je asi tak všechno. Pak pěstování toho co na farmě potřebuji.
     
    Naposledy upraveno: 1/5/19
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  5. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    [QUOTE="MatysekKamilek, - oceňuji, že to dokážeš, já se k tomu taky třeba časem dohrabu.
    Jo a jinak, jsi moc podobný našemu kocourovi, ten má jen delší chlupy, ale kombinace černobílá stejná
     
  6. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Susedko, nápodobne. Akcia vyzerá zaujímavo, ale keďže cestujem od zajtra do nedele, tak som aj rada, že si od akcii oddýchnem.
    Všetkým, ktorí idú do akcie, držím palce. ;)
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Milý bropyk, bohužel pracujeme v omezeném počtu a na to aby byla všechna ofika i s obrázky včetně popisů prostě někdy nezbývají kapacity (v reálu máme práci, rodiny). Pokud chceš posílit naše řady, klidně ti dáme příležitost. Nikdo z BP nám neposkytuje obrázky - ty vytváříme samy z testů dobrovolně a kolikrát než se tam akce doladí bychom ty obrázky musely přepracovávat i 5x. Může také přijít doba, že ofika budou úplně bez obrázků, tak jako tomu bylo v začátcích této hry.
    PS: pokud chceš kouknout, kolegyně z německého fóra, to tam má uvedené: ZDE (když klikneš na ten malý obrázek, tak se ti zvětší)
     
  8. frufrukat

    frufrukat Pisálek fóra

    Tak se taky přidám do diskuze, hraju 6,5 roku a začíná to být fakt nuda, už není problém pro mě vynechat akci, do stonku nepotřebuju na BZ tam mám lepší, kvůli tomu se honit nemusim, hvězdičky ani stromy nebo zvířata co nemám tam nejsou, tak já zase vynechávám a vůbec mě to netrápí, bude týden klídeček Při lvl. 182 se už fakt nehonim a všeho je dostatek
     
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Sopti,
    děkuji za info. Sice nepotěšila, ale pomohla. Vaše řady neposílím, protože jsou pro mne důležitější věci v životě než tato hra a v řadě případů se neslučuji s jednáním RT. Co se týče FAQ tak můj názor je od doby kdy jsem začal být schopen dělat akce neměnný. Mělo by být jedno základní FAQ (jedno zda v němčině či angličtině), FAQ v dalších jazycích by měly být pouze překlady. Pokud je pravda co píšeš tak hráči v různých zemích dostanou různé informace a to je prostě špatně a to je přesně ten důvod proč nemohu posílit vaše řady. Kritika je primárně mířena na RT a pokud si to vztáhnout modíci na sebe tak je to jejich problém. Jinak modíkům děkuji za jejich práci.
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    xDxDxD no bezva, hraješ již delší dobu a máš pořád stejný problém, chápu, ale je to tady omíláno pořád dokola, co RT co mod.
    Jsem pro ofi holé, to bude většina koukat :p
    Právě, že se můžeš pokusit o změnu k lepšímu, chceme bropyka, chceme bropyka ....
     
    Naposledy upraveno: 1/5/19
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jéžiš, to zas bude vopruz! Zmotám to jak rybář vlasec - a zase nedokončím...:cry:
     
  12. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Opět recyklace, ale zase asi pojedu, asi už jsem sběratelka řádků stonku. V družstvu je práce dost, na noc budu dávat dlouhodobky do úkolů v družstvu, ať také ubývají nehotové - ještě je jich 43, z toho 10 chovných, kde mi většinou chybí 1-2 poslední šlechtěnci. Pomaličku postupuji. Jára
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Vezmu si volno a budu si pěstovat tu mrkev, tu pšenici, proložím to nějakými expertkami, ať se trochu hnu s úkoly - tahle akce mne nudila už dvakrát, potřetí jí šanci nedám ani omylem. Pokud se budu chtít nudit, hodím trochu bejlí, kvůli nálepce a kuponu.
    Tož všem nadšencům: Trubkám zdar!
    Pajdo, jako hráč tu ale zůstaneš, že?:) Jinak ti děkuji za ta léta, kdy jsi tu trpělivě, tu se zaťatými zuby, odpovídal na nějak se stále opakující dotazy! A krotil naše vášně...:p;)
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Oproti jiným hráčům mám 7 hodinovku celkem rád. 3 x s vodou a jednou bez vody to dá čas 23:48 (+ drobné prodlevy) => dají se celkem dobře stihnout 4 sklizně denně...
    Takže do akce pochopitelně jdu.
    Jen vznáším dotaz (k tlumočení RT): Víte, že občas méně znamená více?
    Proč nedáte s akcemi na chvíli pokoj?
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hrabenka1951: Nj, nějak jsem zlenivěla... ee, když se mi něco nelíbí, prostě se na to vykašlu. I v reálu, když to jde.
    No, měla jsem původně fotku svého kocourka Čertíka, ale toho mi 9.2.2018 před barákem přejelo auto. Byli mu pouze 3 roky.

    jan.svátek: koukala jsem na rozptyl akcí v roce 2016 a měli jsme mezi akcemi 48h a sem tam i týden volno.... Dál jsem nekoukala (2017 a 2018), nebyl čas... ale prodlevy mezi akcemi chvílemi nejsou ani 24h viz. dnešní a zítřejší

    No a pro ty "mrmlající" máte možnost volby, tak si zvolte. Chci/nechci akci dělat.
     
  16. pepau1

    pepau1 Pisálek fóra

    zase další paskvil,přestává mě farmerama bavit,všechno přeplácané a nezábavné.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já mám ty nápoje v Zásobárně jen dva... ne že bych si stěžovala, nepotřebuju je, ale jak to, že já jen dva a jiný tisíce? Asi ta moje nepřítomost zde, jestli to padá z nějakého řádku... Stejně to chce zlatý slot a je to stejně užitečné, jako drát do oka, protože to stejné umí i jiný produkt a lépe... 8)

    MatyskoKamilková: a ještě v dávnověku byla jedna akce za měsíc a jak jsme se těšili, i když je splnil málokdo... doba i majitelé se mění, hra se přizpůsobila... :oops:
     
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Do akce jdu jako sběratel řádků,ne že by mě nápoje chyběly,stejně je nepoužívám a v zásobárně jich je dost.;)

    [​IMG]
     
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, to je zase brblání. Raději pojedu akci. Družstvo nikam neuteče.


    Hezkou hru ...
     
  20. llew65

    llew65 Vážený autor

    Noo, doplním si v klidu zásoby do stodoly. Bez téhle akce se fakt obejdu.
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.