Fotbalová horečka 2022 (16.11. - 22.11.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Délka této akční mně vyhovuje s vodou a bobky trvá 4 hod. což je ještě únosné, aby člověk byl schopen dělat i něco jiného než sledovat kdy má jít sklízet, stihnu v pohodě 5 sklizní a nemusím ponocovat.
    Horší to je s padátky, předpokládala jsem to a použila okamžitou sklizeň laskavce. Snad bude stačit to, co jsem si připravila.
    Od pátku tady budu mít celou rodinu a tak na farmu bude minimum času, ale snad fotbal v klidu od neděle uhraji k mé spokojenosti.
    Přeji všem pěkný večer, ať se daří na farmě a zítřejší sváteční den si užijte!!
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Už 2x jsem hrála Level 5 a nepřičítá mi to těchto 24 mincí. Opravdu jsem je trefila. Máte to také někdo tak?
    [​IMG]
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kutilka70 - ahoj, zkusila jsem, trefila jsem a dopadla jsem jako ty o_O

    mince.png Jdu to nahlásit vejš.

    Edit: tak problém je již v řešení. Doporučuji tedy s minihrami vyčkat, dokud to nebude vyřešeno.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/22
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Skali díky
    Teď jsem zkusila i těch 18 mincí a taky se nepřipsaly. Asi je tam nějaká chybka :sleepy:
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Já jsem hrála a za 0 level hry jsem získala 48 mincí, výpliv to samé.
    Je pravda, že jsem si ani těch 18 mincí na začátku hry nevšimla.
     
  6. Evelina.

    Evelina. Pisálek fóra

    Taky se mi nenačetlo 24 mincí v levelu 5
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Evelina. - jasné, bude tam nějaká chyba. Zatím bych se do miniher nepouštěla. Počkáme. Až bude nějaké info, dáme vědět :)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jojo,taky se mi to nějak nezdálo a ještě u jedný hry.:cry: Tuším to byla devátá a nezapočítalo mi to 30 mincí.
    Jelikož mám krom beden piccolo,co jsem chtěl,tak už asi čekat nebudu,než to opravěj.:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 16/11/22
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Splněno co jsem potřeboval ;)

    Screenshot_1.png Screenshot_2.png

    Na plochách už zase dekorace, ať se mohou opět ráno sklidit;).

    [​IMG]
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pezt už má splněno, tak to bych mohl konečně rozpěstovat. :p

    upload_2022-11-16_21-6-23.png
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    pezt zkus mi vysvětlit jak čaruješ to se mi snad zdá:music:
    GRATULUJI ke splnění8)
     
  12. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    za minutku sa mi vypestuje prvych 5 plodin :D kym som cakala, spocitala som si kolko treba len na riadok s dekorkami. tych 560 padatiek snad napada. uvodny zber mi dal 80 padatiek. ziadna slava, no aspon nieco :)
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže dvě bedny piccolo jsou doma a dumám zaco ještě utratím 552 mincí. Asi to vyhrajou TS.
    Jinak proč už maj někteří hotovo je jednoduchý. Vytočili si bonusy na kole,k tomu zkrátili akční plodinu na 23 minut a je vymalováno.:)
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    som pripravená ísť kopať, zatiaľ váham, RT už asi spí a chybu so započítavaním mincí opraví zrejme ráno na obed, ale však tie mince by mali spätne pripísať?:music:;)
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, většinou mně v práci dávají za pravdu, že postarší lidé mají stejné potřeby jako malé děti. Ve 20.00 mají mít uklizené hračky, v mém případě hotovou akci, být najezení, vykoupáni a v pelechu. Ale jednou za čas mně donutí k prodloužené večerce, takže jen rozpěstovávám.:)
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Cože? nepřipisují, já je nepočítal i když jsem se trefil, důvěřoval jsem systému :D, že já se snažím nebýt pozadu;).
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Já nemám s připsáním penízků problém. Ale teprve začínám. To ti rychlíci jsou za vodou. Všem co mají hotovo gratuluji.
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    pezt,myslím,že teba tá hra nebaví a akcie robíš len z povinnosti. :p;)
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dako nestiham Vas tu citat a ani pisat,som v robote od rana do vecera a potom som rada ked tu nabehnem a urobim co treba :oops: Zacala som akciu neskoro no trosku som zatocila Ks a dalo mi 200% ;) Tak tu este cakam aby som presadila a pojdem pekne do hajan. Padatka budem cez vikend nahanat na Morave,tam nebude cas na akcnu,tak uvidim co vyberiem z obchodu... Rychlikom posielam gratulku :)
     
  20. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, tak já teď začínám teprve rozpěstovávat xDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.