Fotbalová horečka 2020 (15.7. - 21.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Skali děkuji, taky jsem změnu ráno četla, ale bylo mi to už prd platné. Na divoké mám stále zvěřinec a stromy.
     
    anajavonuj tohle ocenil(a).
  2. milanvj

    milanvj Pisálek fóra

    Ahoj zaset šafrán vypadlo 90 ks míčků.
     
  3. youda69

    youda69 Rádoby autor

    podívejte se na kolo štěstí - párty... já tam mám 100ks (měl jsem víc....) točím, točím a neubývá....
     
    Kostejnesmrtelny333 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    youda69 - ahoj, už jsem to psala na předchozí straně a taky v debatě o všem možném - kuk tady
     
    dadunek a Apachie1 tohle ocenili.
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak fotbálek, kde můžeme dodržovat sociální rozestup xD
    na kole jsem protočila 100 modrých lístků - všechny jsou fuč a bonusy jsou taky někde fuč, takže pojedu jen s MJS a zakopu si později, ono to taky půjde
     
  6. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak teda tomu se říká super po dlouhatánské době 2x bonus na kole 24hod 100% a ještě na 6 hodin k tomu :Ddalší hmmmm tak teda jedu akci no jsem zvědavá co se podaří neboť mě to nedá přípravu jsem ale trošku zanedbala padátek kolem 70 kousků zatím asi překopu divošku bo tam mám spíše zvířátka tak hodím rostliny všem mnoho zdaru ještě že nelze kopat moc mimo by to mohlo dopadnout všelijak...ta muška je někdy zajímavá xD
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak ze stromů vypadlo jen 93 míčků, trochu zklamání :sleepy: Jsem zvědavá, kam dojdu, ale doufám, že k řádku ano, hodil by se.
     
    astrid888 a Y_n_O tohle ocenili.
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tedy já mám naprosto příšerný fotbalisty, nevídaný kopyta ... to je snad Sparta Praha nebo co?? :music::p
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    bbowling, to víš, první liga, primadony... chtělo by to okresní přebor například s JZD Šestajovice;)
     
  10. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Z hortenzie a 7JC vyskočilo 158 padátek to je na 8 her :eek: Jsem zvědavá,kolik jich bude padat z akční?
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    Žilina : Praha 2:0, čo jé xD
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    S velkým nasazením 3.481+3.446 růží a 304 míčů.o_O
    Velice slabý odvar,kdysi vynikající akce!
    Ještě by mohla přijet retardovaná královna,ať to máme kompletní.:wuerg:
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, no... asi by jsi se měla konečně zvednou z lavičky a obléct trenky. Takto to Žilina prohraje kontumačně :)

    [​IMG]
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, my sa nevzdáme, neviem presne kontumačne, ale takým do Prahy poletíte, znenazdajky8);)

    [​IMG]
     
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Aké demotivujúce! že si "zas" použila Photoshop?! :pxD

    Ja si idem pomalinky, odohrala som zopár hier a mám zatiaľ 170 hviezdnych toliarov, snáď sa pekne prekopem do úspešného konca, to isté prajem všetkým, ktorí o to stoja ;o)
    Príjemnú hru vám ;o)
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    na dnes stacilo xD
    [​IMG]
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Odehrán jeden útok, 30 mincí je v bráně víc než dřív, fanoušci mě docela ruší, ale to si zvyknu, to také dřív nebylo, melou sebou dost :D, ale dalo se v pohodě přihrát, odměny dobré.
    Na pěstování moc času mít nebudu, tak nějaké odměny v obchodě jen vyzobu.
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Stonek je doma , teď už pěstování jen na divoké s padátky a na co to bude stačit uvidímxDMěla jsem bonus z bedny a 2x +1 ke sklizni,SH a vrtule.
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    konečně jsem si zakoupila dekorky do řádku
    FH 2019
    měla jsem původně 2,jenomže jsem je neuváženě vyměnila v OD,takže mám radost že se daly získat teď všechny 3.
    V nýnější akci jsem si myslela,že při koupi stonku budou tam i dekorky,bohužel nikoliv tohle mě totiž
    zmátlo,takže musím dekorky dokupovat za mince.
     
    Naposledy upraveno: 16/7/20
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - taktak, dekorky do nového řádku se rovněž kupují za mince
    odměny.png
     
    Y_n_O a modro.ocko22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.