Fotbalová horečka 2020 (15.7. - 21.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak se nám zápas rozběhnul na čas, žádný zdržování a to je dobře. Míčů na hraní vypadlo celkem dost, ale je to z laskavce a použito více Johnů Kyseláčů. Teď už jen pěstovat, hrát a vybírat odměny.

    [​IMG]


    Kdo tohle vymyslel, že se bude na párty kole ukazovat max 100 lístků, když jich mám víc. To budu muset chodit čučet do stodoly, abych věděl kolik jsem už prošustroval :mad:. Za mě tedy vrátit zpět, abych hned na kole viděl kolik mi zbývá lístků.


    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  2. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Tak to je tedy podraz s padátky. Udělala jsem přípravu na hlavní, dala jsem hortensii a ani padátko. Na poslední chvíli to přepsali. Pěkná šupárna.
     
    tony13257, anajavonuj a *BeMi* tohle ocenili.
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Safra, prehlidnul jsem ze micky se nedaji poslat sousedum... tak to trochu bude vaznout, jen 124 neni moc...
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Lenka123: nebylo to na poslední chvíli, ale po oznámení v 9,41h viz první strana + příspěvky.
     
    Y_n_O, michnaj a raddre tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ta změna byla provedena už včera dopoledne v 10:53 hod, tak nevím, o jaké šupárně to mluvíš o_O
     
  6. Plea

    Plea Pilný autor

    -migos- díky za příspěvek, protože jsem koukala jak blázen, že se mi ztratilo skoro 500 lístků a nevěděla jsem, zda se mám xD či :cry:..
    Abych nebyla OOT, tak vypadlo 200 padátek.. Ale to sektorové pěstování a padání mi leze na nervy.. Dříve jsem všude zasadila svou nejdelší plodinu, občas stromy, výjimečně zvířata a nestarala jsem se. Teď aby člověk kontroloval, kde to padá, ještě přeškrtnutá plocha.. To je fakt matoucí a občas na nervy >:(
     
    raddre, milanvj a -migos- tohle ocenili.
  7. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Taky mě překvapilo, že nejdou míčky posílat sousedům, já jen 118, bude nutno prokládat dlouhou plodinou (na noc).
     
  8. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Na hlavní louce mi nevypadl z květin ani jeden míček, jak tomu mám rozumět? Sklízela jsm v 14,30 mám tam napsáno hlavní divoká louka?
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Protože padá jen z divoké louky, už rozumíš?

    108 míčků, škoda, že nejdou posílat a škoda, že jsme nedostali čestný výkop

    Edit: Skali je na stráži, sklopím uši a zalezu do boudy ;), ale bude "zábava"
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    anajavonuj - ahoj, padátka padají na divoké louce.
    Info od včerejšího dopoledne - kuk ZDE
     
    velik52, Y_n_O a michnaj tohle ocenili.
  11. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Akci jsem pročítala včera dopoledne a nemám tolik času kontrolovat každou chvíli jestli náhodou není nějaká změna. Mám z plného pole zvěře a stromů 24 padátek. Je to normální? Ani se nedají posílat. Takovéto akce na nervi si nechte.
     
    hrabenka1951 tohle ocenil(a).
  12. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    promiňte, ale i já tam mám v popisu odkud padají napsáno černě hlavní a modře divoké louce. Já jsem něvěděla, že existuje hlavní divoká louka.

    to je asi naschvl, potřebují peníze na dovolenou, tak nás nutí nakupovat. naštvalo mě to
    ***sloučeny příspěvky. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/7/20
  13. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    hrabenka1951 - asi máš pravdu. Ta takové podpásovky nehraju a nekupuju. Což jim dáváme pořád málo?
     
    anajavonuj tohle ocenil(a).
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Chápu, že to naštve, když se něco změní. Ale tady si myslím bylo opraveno celkem rychle (50 minut od výkopu OFI). A opravené info, vypadá celkem jasně. Škrtnutá hlavní a zvýrazněná divoká louka. Pamatuju akce, kde byla nějaká chyba, sklidil a nevypadlo žádné padátko, zanadával jsem si a přidal na výkonu, abych to dohnal. Tady když se sklidí, tak je aspoň něco ;). Ať se daří.

    [​IMG]


    Protočeno 61 párty lístků, výsledek 2x 100% na 24h a 1x +1 na 6h. To točení když pořád svítí 100 párty lístků, je hodně divné. o_O Pak skočit do stodoly, abych zjistil kolik mi jich zbývá. Tahle "vylepšení" opravdu usnadňují hraní -.-.


    Lenka123: děkuji tak snad to dopadne dobře.8)

    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 15/7/20
  15. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    -migros- ptala jsem se na lístky, je to chyba na které se pracuje.
     
    Apachie1 a evik.chemik tohle ocenili.
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Migos, na rozdíl od zelených, které beru v zrychleném režimu, modré poctivě po jednom. A bylo to matoucí, lehce by se mohlo stát, že bych jich protočila víc, než jsem měla v úmyslu a co skluzavky a bedny běžně doplní ... no co, už dlouho jsem je nekupovala ;)
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hrabenka1951, lenka123 - hlavní louka je přeškrtnutá a je tam napsána modře divoká louka (viz příspěvek od migose).
    Na konci FAQ k akci máme Změny ve FAQ, kde se zásadní změny zapisují.
    A ve FAQ k akci se píše, že:" Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci"
    - je jasné, že změny mohou nastat a je potřeba si to ještě třeba navečer, než uděláte přípravu na akci, zkontrolovat.

    Tady můžeš mrknout, jak se jednotlivé plochy jmenují: MAPA (klik) :)

    Bohužel padátka ze "zvěře" nepadají - jen z rostlin a stromů (na divoké louce)

    lopty01.png
     
    Naposledy upraveno: 15/7/20
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    prosím nevíte co je s párty lístkama najednou mám jen 100 a neubevaj při točení

    Skali děkuji
     
    Naposledy upraveno: 15/7/20
    Y_n_O, Skali a DANKA722 tohle ocenili.
  19. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak jsem si právě teď vzpomněl, že je od 14.00 akce :music::cry:. Hrrr na čutálisty! 8)
     
    Y_n_O a DANKA722 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    petaM2001
    Ahoj, víme, vyskytla se chyba, která je již nahlášena. V inventáři uvidíš správný počet lístků.
     
    Y_n_O, dadunek a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.