Folkové historky (13.7. - 18.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj albína1927 .... můžeš šlechtit jakékoliv zvířátko, je to jedno ;). Přeji fajn hru ;):)
     
  2. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Tady se asi někdo pomátl? a to je k tomu ještě víkendovka...kdybych nebyla v důchodu tak si na to musím vzít dovolenou abych stíhala a ani takhle to dobře nevidím....xD
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, tohle může být opět rychlovka a ty já můžu, takže pokud nedojde opět k nějkému zádrhelu, tak ve 14hod sklidím první várku přešlechtělých zvířátek (jsou v tulidomku už přes měsíc)a hlavně nezapomenout naplnit ho znovu Strašně moc děkuji kaolín11, za výpočty a rady. Všem přeji nějaký ten šťavnatý přeskok
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    albína1927 - zdravím, o pár příspěvků nad tvým odpovídá Dob na stejný dotaz: "můžeš šlechtit, co chceš. "
    Hezký den
     
    maribeja a bačkora85 tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No, hlavně jestli jsem to vypočítal dobře!:cry:
    Jistota,je naplnit necelý 4 baráky a je vymalováno.Novější hráči mohou mít problémy s dodávkou šlechtěnců.Myslím si ale,že stačí šlechtit požadovaná zvířata a mělo by to klapnout.Zase tak vysocí šlechtěnci to nejsou a navíc máme šlechtění za 1 SK!
    Připadá mi,že tohle je jen taková testovací akce.Příště to očekávám mnohem těžší.:cry:
     
  6. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce jdu a snad to půjde SK mám dost.
    kaolín 11 děkuji za výpočty a za dobré rady s tím šlechtěním
     
  7. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    no docela zajímavá kombinace, šlechtění lepší a ostatní, které nestihnu zkusím vypěstovat, proč ne...všem pěknou hru
     
    dinoalesi a bačkora85 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Opravdu nešlo otevírat bedýnky přes akční okno?!?!?!?!:cry:
    Jinak po dvou šlechtěních
    [​IMG] bedýnky jsou v liště,v kategorii spotřební zboží!
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Došlechtěno. ;)

    upload_2023-7-13_14-42-53.png
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    OK už jsem myslela na infarkt :D aktualizuju farmu a hele akce, do kalendáře se dostanu ale akce mi nenabíhala tak jdu sem a vidím že můžu šlechtit :D hah jinak bych do akce nešla páč ty časy na pěstování :D :D jsou šííílenýýý :D :D :D
     
  11. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Akce nevybechávam,ale už se v nich pomalu ztrácím.Neztihám sledovat ,kdy jaká akce začíná,kde co a jak.Vzhledem k tomu,že jsou prázdniny,léto a zavařování,tak je těch akcí až moc a ještě naráz.No uvidím.Plnit všechny nemusím.;) Hezkou hru všem a hlavně si užijete léto!;):)
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jako obvykle u šlechticí akce...
    [​IMG]
    ...to šlo náramně rychle (a bez pěstování).
    Všem přeji co nejvíce přeskoků
    (sám jsem je ani nezkoumal).
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Asi z toho vedra blbnu ,první šlechtění v pohodě,bedýnky byly v liště, další 2 šlechtění a po bedýnkach ani vidu,restart byl též,teď ještě vypnu vše než někam budu psát:(Tak někdo se mnou špásuje,:Dprvní bedny v bednách,další 2 várky v dekoracíchxD
     
    Naposledy upraveno: 13/7/23
  14. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Hotovo, tyhle rychlovky mám ráda. Akční mi ještě zbylo škoda že nejde hodit na trh.:music:
     
  15. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Den na pláži i Folkové historky hotovo.Historky jsem ani dělat nechtěla,ale když je ten den slev,tak nevyužijte toho.Žejo? ;)
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na hlavní hotovo a řádek připraven na ráno, na vedlejší jedou poslední tulidomky :p
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    vůbec si s tím nevím rady
    :cry:Nejde nic přidávat
    Asi to bude tím,že jsem sklidila zvířata z boudy a ta se mi nepřičetla!
     
    Naposledy upraveno: 13/7/23
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejprve si otevři v liště bedny,které se získají ze šlechtění.Nejlépe napsat do vyhledávače balík.No a pak už to de samo!;)
    [​IMG]
     
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22 - co znamená - Nejde nic dodávat? Šlechtíš? Otvíráš Balík folkových historek mezi bednami?

    Přeji fajn hru
     
    raddre a rosnička007 tohle ocenili.
  20. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Kde najdu ty bedny,už jsem prošla všechno a nemůžu je najít.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.