FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Rock n roll, jéééé bejby:music:


    oraculum14.png

    A taky něco sladkého 8)



    oraculum15.png
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    ...tak jéééé bejby...

    [​IMG]

    Neónové hviezdy

    Škorpióni a mývali sú hviezdami tohto oslnivého podujatia a predstavujú svoje neónové stajne.
    Nasaďte si slnečné okuliare, zapózujte a vyhrajte veľa cien!

    Chovajte zvieratá v chovnom koterci, aby ste získali lávové lampy .

    [​IMG]

    Dodajte zvieratá a lávové lampy, aby ste vyhrali neónové stajne
    a urobte z podujatia Neon Stars nezabudnuteľný večer!

    [​IMG]

    **************************************

    [​IMG]
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak na tuto akci se teda moc těším ;). Ač to bylo skládání makronek nebo knih, tak mě to bavilo :)
     
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Jóóó. To bylo supeeeer. Občas jsem musela dost zapojit mozek:p
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jejda, snad budou nápovědy od chytřejších farmářů, protože tohle skládání mi zoufale nejde. Holt su typická ženská, logické myšlení mi sudičkami nebylo přiděleno :)
    EDIT: nebo prostě neumím logicky myslet a současně mám problém s prostorovým viděním ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/1/24
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    *************************************************************

    Záhadný strom Berlin
    [​IMG]

    [​IMG]


    Záhadný tiki strom Timor
    [​IMG]

    [​IMG]

    *******************************************************************

    :)
     
  8. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    A jej, nové stromy. Já ještě nedohnala ty staré a už se valí nové. Ale jestli budou z tajemna, tak super, to mám ráda. Novinky z něj sice padají neochotně, ale i kdyby "jen" staré stromy XXL, tak za mne spokojenost. Těch není nikdy dost a do lišty se jich vejde... Už se těším.
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    V inom vlákne Y_n_O napísala: Evidentně sem všichni chodí jen číst, ale nenapíše nikdo nic, aby se s námi podělil o náladu, problém, o radost.
    Ja tiež občas napíšem,prečítajú,ale debata ,veškerá žádná'. Tak možno teraz...

    * * *

    Podkrovie je skutočne miesto plné zázrakov a...vecí! Nájdu súrodenci Tortugovci spoločenské hry včas na narodeniny FARMERAMY ? S vašou pomocou určite v akcii Hľadajte hry?

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]

    *****************************************************

    :)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No tak ja teraz napíšem :) Že by se v RT probudili a ke svým narozeninám pro nás vymysleli novou akci? Nebo to zase bude recyklace známých?
     
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Vidím nějaké puclíky. Kdyby to bylo skládání obrázků, to by bylo fajn, takové hry mám ráda. I v reálu. Deskovky a puzzle, to je moje. Tak jako tak ty Farmnarozky řádně oslavíme. :D
     
  12. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Zdravím. Vidím Ingrid se sekyrkou, potom hráče v kostky, nemohu si teď vybavit akce, kterým vévodí krokodýl a ten stařeček s fajfkou.
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj kocieva ... ten stařeček s fajfkou je mám pocit z deskové hry ;). Ale krokodýl bohužel také nevím ;)
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.

    [​IMG]

    Hľadať hry

    Podkrovie je skutočne miesto plné zázrakov a...veci!
    Nájdu súrodenci Tortugovci spoločenské hry včas na narodeniny FARMERAMY?
    Určite s vašou pomocou!

    [​IMG]

    [​IMG]

    Začnite hľadať hry na narodeninovú oslavu!
    Zasádzajte zvončeky z tvrdého dreva a zbierajte perie a pevné škatule, aby ste v mlyne
    vytvorili tri rôzne škatule plné vecí.

    [​IMG]

    Odomknite jednotlivé stupne a vyhrajte odmeny,
    keď doručíte požadované položky. Niektoré úrovne dokonca odomknú špeciálne úlohy!

    [​IMG]

    Umiestnite kurzor myši na zamknuté fázy a získate tip, ako ich odomknúť.
    Ste pripravení nájsť zábavné hry včas na blížiace sa narodeniny FARMERAMY? Hľadajte ďalej!

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    ****************************************************************************************

    [​IMG]

    Párty sezóna prichádza


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    **************************************************

    :)
     
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    No safra, to bude velká oslava, puzzle mám taky ráda, hlavně z přírody. Těším se.
     
  16. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný večer všem. Suvenýr z narozeninové sezóny bude dávat týden farmářskou minci a +1 zvířátek. A jakpak asi bude tentokráte pojmenován "pohár".
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    ? ? ?

    [​IMG]

    ? ? ?

    (...žeby narodeninový kalendár? )

    *************************************************************

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
    *******************************************************************

    :)
     
  18. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Vypadá to, že nudit se nebudem a narozeniny Farmerámy náležitě oslavíme. Dokonce i dort bude a nechybí ani ta pověstná třešnička. Už se těším. :D
     
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Nejsou to kulatiny, ale i tak je dobře každé narozeniny si užít a vychutnat se vším všudy. Jak ten čas letí a máme tu 14. narozky. Ani jsem nečekala, že to tak dlouho vydržíme. Pěknou oslavu všem farmářkám, farmářům i těm, kteří to pro nás připravují. :inlove::inlove::inlove:
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja tento rok mam tiez narodeniny ;):pxD len budem mat o rok viac ako Farmerama :inlove: No ta oslavuje kazdy rok a ja co 4roky,takze som vecne mlada so starymi kostami,preto sa rada hram ;):pxDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 16/1/24