FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-
    Vezmeš to druhou stranou, kolem Renza, je to zkratka, je to sice dál, ale zato horší cesta :p

    [​IMG]
     
  2. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    ještě k tomu krmení, had není sám,
    taky varan baští motýly (i když jen po jednom)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  4. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    třeba konečně plocha pro arboreta a zvěřince
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Potrebujete viac miesta pre vaše elegantné darčekové predmety?
    Potom máte šťastie! V predajni na vás čaká ďalšie múzeum. Získajte to ešte dnes!
    Pre nadšencov príbehov a každého, kto potrebuje plány múzejnej skladovacej haly, je tu nová úloha v Farm Hall.
    Užite si Múzeum II!​

    [​IMG]

    *****************************************************
    (Len pripomeniem,zajtra je deň zliav)
    [​IMG]
    **************************************************************************

    [​IMG]
     
  6. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Petz, díky, kdybych zabloudila, písnu
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tam hore možno bude to vysnívané zelené údolie,v ktorom sa bude dať pestovať,možno bude k tomu patriť aj kus ľadovca? A čo hviezdičkou uzamknutá loď na Baha? Možno sa ňou dostaneme na novú,bájnu Atlantídu?
    .......Šangri-La..
     
    Naposledy upraveno: 13/11/22
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Len aby to nebola špeciálna plocha vyhradená na špecifickú akciu...
     
  9. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Svatomartinská husa přijela na koni a kolem lítají motýlci
    xD


    Asi toho uklidňujícího lektvaru bylo trochu moc
    a pak to takhle dopadne
    o_O


     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    FarmOraculum - Lektvar bol dobrý a chytrý pochopí,kto nepochopí,došľachtí. ;)


    [​IMG]
    #
     
    Naposledy upraveno: 14/11/22
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja asi budem doslachtovat,lebo som na forum nekukla,nebol cas a ze je slachtenie za 1sk som zistila 10min. pred koncom tak som tam praskla od kazdeho trosku ;):pxDxDxD
     
  12. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    mne to príde ako tabuľka pri odmenách na dožínky.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jsem si říkala, že ta lanovka bude k dožínkám. Máme stavět domečky, nová plocha tam je...
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pff... :music: a že Šangri-La! 8) Táto búdka je horná,ak sa nemýlim,laná smerujú dolu.A aj tak mi to pozadie pripadá,že je to riekou a cestou rozdelené na viac častí, skoro,ako desivka v iných farbách. Kľudne by som si v tom vedel predstaviť ďalšiu oblasť.A hlavne,nevidno tam sneh.Tá tabuľka môže byť len blaf,ale aj nemusí, uvidíme. (dolná stanica a stožiar sú doložené do pozadia,sú akoby vo vzduchu)
     
    Naposledy upraveno: 14/11/22
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo, tady je to propojené, nahoře naložíme, odvezeme, postavíme, třeba... :) Šangri-La hledají věky, stejně jako Atlantidu, kterou někteří chtějí hledat za přeškrtnutou lodí ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/11/22
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - viem,že je to prepojené.Už to nechám,dám sa prekvapiť.
     
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Já bych to viděla na nové plochy oddělené vodou a ta cedule slouží jako návod co se na plochách dá pěstovat.No nechám se překvapit,ale nové plochy jsou potřeba.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    babina51, jak pro koho. Navýšení pomocných ploch bude znamenat navýšení počtů potřebných věcí do akcí, pokud nebudou jen na dekorace. Nemám kvanta skladišť, jen ty základní co se daly zakoupit za herní prvky a druhé arboretum na Baha i na farmě, co jsem na ně nasyslila, protože bych neměla kam dát nové stromky. Já nové plochy nepotřebuju, i s těmi, co jsou, je to víc než náročné všechno stíhat. Nestěžuju si, každý má jiné možnosti, ale já jako drobný záhumenkář bych se spokojila i s tím, co bylo dřív...
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Y_n_O , souhlasím s Tebou, nová plocha na pěstování by mě tedy opravdu nenadchla. Necháme se překvapit co se z toho vyklube.