FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akce na Baha jsou v pohodě. Zásob mám hafo, tygříky také v hojném počtu. Tak šup do akce.
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Šialený vedec zajačik Lenny Lepus ako maznáčik na vašu farmu? šialené, však? Získajte ho teraz včas na Veľkú noc a užite si jeho odmerky-chutné bonusy!

    [​IMG]
    *****************
    :)
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Maznáčik?,alebo dekorácia?

    [​IMG]

    [​IMG]
    (možno gulička niečo naznačí ;))

    ********************************************************************
    Na červenom koberci
    Lili a Micha hrajú vo svojom úplne prvom filme a dnes večer majú premiéru! Tešíte sa do sveta filmových hviezd? Alebo ste v rozpakoch za ten lesk a pôvab?
    Oblečte sa na dnešnú filmovú premiéru! Potom zbierajte pukance pri zbere a farmárčení. Zamerajte sa na vtáky, cicavce, článkonožce a obojživelníky !
    Existujú dva zoznamy úloh, ktoré je potrebné splniť. Môžu byť vykonané súčasne, ale musia byť dokončené v poradí.
    Pri plnení úloh sa ukazovateľ postupu zaplní a získate skvelé odmeny. Tip: Potrebujete viac popcornu? Potom vyhrajte viac v úlohe „Na červenom koberci“!
    A... akcia!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    ***************************************************************
    [​IMG]

    [​IMG]

    Deň vajíčok a zajačikov
    Vstúpte do zákulisia veľkonočného zajačika a pomôžte zaneprázdnenému zajačikovi
    pripraviť farmu na Veľkú noc. Naskočte do zábavy a vyhrajte ceny s chutnými vajíčkami!

    [​IMG]

    Navštívte pole akcie [​IMG]a zasaďte kríky veľkonočných vajíčok a veľkonočné [​IMG]ľalie.
    Choďte do skleníka a odovzdajte veci potrebné na postup v hre.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Tip: Rastliny na udalosti rastú o 20 % rýchlejšie s bonusom „Vajcia v košíku“. Dostupné v luxusnom košíku na maškrty!
    [​IMG]
    ********************************************************************
    A je tu Baha update?
    Farebná stajňa pre tigra..
    [​IMG]
    ..a tiež dielňa na (pekné) papuče?
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    ********************************************************************************
    [​IMG]
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lepší by byla dekorace, Mazlíky nekupuju. I když na tom tratím.

    Nová výrobna na Baha je zas už víc než dost, mám jen jeden vekokapaciťák, kam to mám furt strkat, abysem měla fčecko? A papuče od tygra to je opravdu nápad na Nobelovku
    :) Ale to je stejné, jako hedvábí od pavouka, co se divím...

    Velikonoce asi půjdou i na mé farmě k ledu jako v reále, nemám, nedodám xD Tulidomek mám naplněný dávno podle první nápovědy, teď jen nastřádat superko, nějak i z beden a kola nepadá, nakonec abych musela plnit Družstevní úkoly :oops:
     
    Naposledy upraveno: 8/4/22
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Aprílový chov sa blíži

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    *******************************************************************************************
    [​IMG]
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Nový výbeh pre okapi
    [​IMG]
    a
    vylepšenia výbehu pre surikaty


    [​IMG] [​IMG]
    ******************************************************

    [​IMG] [​IMG]
    ***************************************
    [​IMG]
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Zvieratká sú späť.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    **************************************************************************************
    [​IMG]
     
  8. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Ten tygr se mi nelíbí teď jak je ten starý byl lepší .Vypadá jak moje kočka,vím že to jetaky kočka,ale přeci jen jiná.
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Pár slov o máji.

    * Pravdepodobne začneme stolovou hrou
    * Očakáva sa aj letecká prehliadka vo forme súťaže
    * Môžeme očakávať aj podujatie pre Bahamy
    * Objavila sa aj májová chovateľská akcia.
    *
    Očakáva sa, že chovateľská udalosť bude s odznakom a do nášho zámorského impéria sa môže nasťahovať nový obyvateľ. Samozrejme, navyše dvaja existujúci obyvatelia môžu získať novšie, farebnejšie domy.

    *
    O novom obyvateľovi:
    Druh, s ktorým sa nechcem stretnúť v živote na výlete. Je pravda, že v jeho prirodzenom prostredí nehrozí, že by som sa tam niekedy prechádzal. Špičkový predátor charakterizovaný rovnomerným kanibalizmom a panenským rozmnožovaním. Budeme, samozrejme, vegetariáni. Bizarná fosília, ktorá pochádza z vajíčka. Svoju korisť zabíja pomocou jedových žliaz v ústach. Dokáže bežať rýchlosťou až 20 km/h, aj keď uprednostňuje pomalú chôdzu.
    *
    Podľa mňa,popis sedí na varana komodského,ale všetko môže byť nakoniec inak!

    [​IMG]

    ************************************************
    ************************************************
    [​IMG]
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Okapi

    [​IMG]

    [​IMG]

    **********************************************************

    CHov - 21.4. - odznaky,kategórie ...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    *************************************************
    [​IMG]
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    [​IMG]
    Trénovanie zvieratiek?
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    ************************
    [​IMG]
    Prvý z mnoha nových prvkov na párty kolese

    [​IMG]

    Farmárske koleso jasne žiari množstvom nových predmetov!
    Roztočte to a získajte šancu
    vyhrať prvý z mnohých domčekov pre mačky, ktoré prídu: dom Katzlvania!
    **************************************************************************
    [​IMG]
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím.
    Neví se,co budeme šlechtit příště?!?;)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já tam nastřamlám od všeho kousek, tedy po 33 kusech od každého druhu. Každý kousek o polovinu méně se vyplatí. :)

    Nový řádek? Proč, když ta Elegance u mne ještě nezaparkovala? To ji asi budu vyhlížet ve výprodeji, koupím místo nového arboreta...
     
    Naposledy upraveno: 25/4/22
  14. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    jestli dobře počítám,tak je 6 druhů zvířat,takže do domku můžeš dát ode všech pouze cca 20 kousků.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sasasa, špatně jsem to napsala. Nejčastěji tulíme savce, ptáky, členovce a obojživelníky; plazy a ryby dávám jen na akce, i těchto šlechtěnců mám hafo napadaných z beden...
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - ja by som tam tentoraz hodil aj plazy,len pre istotu,keďže sa tu spomínal nový obyvateľ na baha, ale je to len môj názor,všetko môže byť úplne inak.
    A Gulička čo na to??? Ozaj,kde je?
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Koule se asi odkutálela do teplých krajin na sraz věštců! Jinak si nedokážu vysvětlit,že nikde se neví,co budeme šlechtit!:cry:xD
    Počkám do zejtra a pak narvu domek havětí ,co mi chybí do nekonečných šlechtících úkolů v družstvu.
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Ahoj.

    Jarná,kvetinová sezóna?
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    **************************************************************************************************
    Trochu si aj zalietame.
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    *******************************************************

    Sviatočný banket?
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    **********************************************************************************************************
    Ohľadom [​IMG]chovu na máj som tu už spomínal nového člena na baha,je z kategórie plaz,okrem toho sa tu už spomínali zvieratá,ktoré by mohli mať farebné vylepšenia,no a všetky spadajú pod Baha.Na Baha máme chovné vtáky,cicavce,ryby a plazy.Obojživelníky a článkonožce by som teda vynechal. Na poslednej takejto akcii sme chovali ryby,takže ja dám vtáky,cicavce a plazy ,ale nikomu neradím,je to len úvaha a je na každom,ako s tým naloží.Je k tomu aj príspevok,ale tiež bez záruky!
    ***********************************************************************************************************

    [​IMG]
    Možnosť kúpy novej stonky?
    ***************************************************************************************
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 26/4/22
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sem tam taky našoupala nějaké anakondy, chamíky a želvy, pro zichr, kdyby byly potřeba odznaky, nejen zvěř. Z ptáků papagáje, ze savců pandy, z ryb paryby zubaté žraločí. Ono každý kousek zlatého zrní, který tím do budoucna ušetřím, je užitečnější tím, že je vlastně navíc xD Ale ty členovce a obojživelníky tam mám taky. Od každého drobátko ;)
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O máš pravdu,radšej mať plný domček od každého za polovicu,ako jeden druh za dve SK. :p No,prebieha tu,v tomto vlákne celkom živá debata,ja,ty,občas Kaolín a Pitrísek a ty,ja ... 8);)