FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No vida, Ingrid má asi namožené křídlo, na házení sekyrkou to nevypadá ;) kovadlina a sekera, umlít a vyrostou meče a štíty. Dodat. A bude u Vikingů festival. Zase máme o čem diskutovat, většinu hráčů husa nudila tak se můžou realizovat v novém hávu :)
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Naposledy upraveno: 7/9/20
  3. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Preclíky v sezoně? Tak to je nějaká novinka ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evoku, aby nám to zpestřili, vidím to na spotřebu plodin, které zákazníci tak často nechtějí.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Díky Peťo. Jak jsem uviděla sudy, zajásala jsem, protože kdysi dávno tenkrát se dávaly sudy zrát na plochu, to byl adrenalin xD Teď to zas budou klasicky rostliny a padátka do mlýna...
     
  8. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    to vypadá na obří chlévy .... :music:
     
    vilm4, Peto121, Y_n_O a 1 další uživatel tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak o ně moc nestojím, několik se jich rozpadá v liště. Šlechtěnci lítají z beden i z kola.
    Edit: vrr, tak dobře, že jsi to ty, souhlasím ;) hoďte je do hry, já jich mám hodně, zpátky jsem je vlakem neposílal (jen obr stromy :p) kdyby šly posílat máš je na farmě :)
     
    Naposledy upraveno: 10/9/20
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, nevrč, já mám jen koně, ostatní jsem neopatrně tenkrát kdysi poslala vlakem nazpátek. Já chci sbírku komplet, v mezích možností; třeba na florenovníkovou akci jsem nebyla na sto procent na síti a kačky jsem do toho nedala tenkrát ani teď do beden... třeba se ještě zadaří. Ale tyhle stáje chci. Vypadá to na Ramaobchod, ale jestli je bude dávat ten rezavý vehikl, tož se načekám ;)
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mali by prísť upgrady na vikingský dúm takže dúfam, že príde recyklomat. mazlíka čo dáva +50% BZ/TBZ prakticky zadarmo kto by nechcel.
     
  13. barca279

    barca279 Vážený autor

    obrie chlievy su nanič,zabera to vela priestoru a dava to ak si dobre pamatam prveho šlachtenca,a oranžove druheho šlachtenca.mam ich ešte zopar ale nevyuživam,lebo to iste dava vegetarianska šmykačka,letna hubova chyža,a koleso...a kopa bedien.
     
    Veselka, vilm4 a Peto121 tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    barca279, já je nemám v liště, tudíž chybí ve sbírce, tak je velmi uvítám. Jak píšeš, šlechtěnci jdou získat jinak, ale stáje nee :)
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na vypadávání akčních předmětů byly obrovské stáje suprový,zde byla jistota padátka z každé stáje.Nyní při absenci padátek z chlévů,jsou opravdu vhodné akorát do lišty.:(Navíc ,nejdou ani umístit do zvěřinců,což je velká škoda.
    Jinak se mi jich v liště válí 71 ks v základním a 54 ks v barevném provedení.:)
     
  16. barca279

    barca279 Vážený autor

    ono obrie su dobre ak niekto chce konkretne šlachtit kone ,kozy a prasata.lebo obrie davaju konkretne zvierata tym si može niekto pomoct k uspore Sk kedže zakladne šlachtence dostane zo stajni nemusi tolko prešlachtit,veganska šmykalka dava akekolvek zvierata šlachtence od pandy po kadečo,letna hubova chyža dokonca dava šlachtence až po 4 šlachtenca padaju ryby.pre niekoho to može mat cenu zlata,pre niekoho je to zybtočne.su len 4 plochy miesta je malo
     
    milanvj a vilm4 tohle ocenili.
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Naposledy upraveno: 11/9/20
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No, to je skoro zadarmo. Rama mince lítají na farmě jako meteory.
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj. Susedia napísali:
    Letel som nad oblasťou splnu v noci za veľkého ticha.

    Myslel som si, že moje oči oslepujú, slony sa pásli v množstve žiariacich vŕb a mäsožravé stromy tam prenasledovali obyvateľov. A mláky a rozprávkové jazerá mali neobvyklé farby!
    (slony budú zrejme rozšírením obsahu desivých plání)
    Zdroj:#post-4657048
    # 5976
    ******************************
    [​IMG]
    # 3647
     
    Naposledy upraveno: 12/9/20
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121 - prosím používej platné zdroje (tj odkaz na konkrétní příspěvek ze zahraničí) Pravým myšítkem na číslo příspěvku a kopírovat odkaz. Odkaz pouze na stránku není to pravé ořechové. Mohlo by se stát, že tvé příspěvky zmizí jak pára nad hrncem ;)
    upload_2020-9-12_10-58-52.png

    Přeji fajn hru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).