FarmOraculum

Diskuze na fóru 'FarmOraculum' zahájená uživatelem FarmOraculum, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    keby tam neboli len 4 mlieka, tak poviem že je to počet na celu akciu a 1. apríl sa blíži xD je to pomenované ako experimentálna akcia, možno bude florenovník :D
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Gulička rada preháňa!250 masla,to by som akciu začal a už som aj skončilxD!
     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Jen taková věcná - nyní dodáváme do úkolu v družstvu 501x arašídového másla a nikdo "nebrblal" a 250 se vám zdá moc?
     
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Sopti - trochu rozdíl dodávat do akce a mít na do dodávku neomezený čas. Osobně jsem zvědavý co se z toho vyvrbí, když asi to je k nadcházející akci a dnes nevyšlo FAQ. Nějak mi ty poměry neštimují - arašídového másla je tam 2x250, vanilka (jestli dobře vidím) a citron 1 ks. Necháme se překvapit.
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    no já ti nevím, ale kde se naše koulička zmiňuje, že to je do akce? Co tak třeba úkol v družstvu, nový recept,..... ono těch možností je tolik, že vás napadá jen akce ;)
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    To jo ... může to být cokoli a protože arašídové máslo nejím mám ho docela zásobu :) a takový nový receptík na "akční mazanec" páni, to by bylo něco :p
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    ...a ten úkol v družstvu - Stačí si dupnúť - no ja som ešte nižší lvl,ja ho ešte neplním,tak aj preto sa mi zdá 2x 250 masla dosť;). A otázne je,či ho vôbec plniť (dodávať) aj budem.
     
    Honzulka05, jirinasinova198 a vilm4 tohle ocenili.
  8. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Z čeho že to bude skákat? Je to velká neznámá...
    Nevěš hlavu, a nech farmu, tak jak je to nejlepší.
    A co má na Farmě býti? Přece zvěř a plodiny, taky v sadu stromů spousta
    neboj se, že prohloupíš​

    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ta padátka jsou ze 4 akcí. Ehm... tak jsem celkem dost napnutá, co z toho bude.
     
    Honzulka05, vilm4 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  10. Evča

    Evča Pisálek fóra

    Krýlepána, já vidím růže. Těch mám jen 10!!! Tak vyhrnout rukávy a pěstovat. A doufat, že jsem to dobře odhadla. Jestli je u koule takové počasí jak u nás, tak to se ty předpovědi mohou hodně rychle měnit.
     
  11. FarmOraculum

    FarmOraculum Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To bude Baha,nejaká Veľkonočná dovolenka pri mori,posedenie v bare ....(možno delfíny)
     
    coneznam, vilm4 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No doufám, že to nebude ve stylu akce "Kéž bys tu byl." Tam jsem musela dokoupit jakési tiskoviny, abych dokončila...
     
  14. milteska

    milteska Expert fóra

    a co když je naznačeno,že padátka budou padat z výroben,stromů,zvířat a rostlin?
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    milteska, budou, to je psáno i v ofi... Tady jde spíš o to, jak ta padátka vypadají a k čemu se dají přirovnat z dřívějška...
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O napísala:No doufám, že to nebude ve stylu akce "Kéž bys tu byl." A presne tak to bude!:p

    Budú sa zbierať vence a mušle.Zazrel som to na PT fóre.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto121: nesýčkuj... třeba to bude lážoplážo pohodička s tím posezením u baru a pozorováním delfínů. Nebo hledačka, když jsou tam ty kosti... nebo polezeme po horách s batohem...nedejtamten budeme otevírat náhodnými klíči chrámové dveře...

    EDIT: no nazdarbazar... tak si prodlužuju dovolenou 8)
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - Sorry,doplnil som do môjho predošlého prísp.edit;)
     
    Honzulka05, jirinasinova198 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto121: A ty sis nevšimnul, že jsem na něj odpověděla. ;)

    Ale třeba to bude úplně jinak, jsou tam i něco jako dalekohledy nebo kamery, foťáky..., může se to podobat focení na safari a to se dalo zvládnout :)
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - Písali sme asi súčasne? A možno to ozaj bude niečo iné,novšie,ale vence,mušle,bar a delfíny sa tam objavili.